Deneyim 🔥🔥 Next Start 4K Tv Box ( Özel İnceleme ) Tam Lisanslı Dolby VISION-ATMOS 🔥🔥

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba Değerli Forum sakinleri bende mi box gen 2 sipariş vermiştim taki bu ürünü görene kadar siparişi iptal ettim şuan 1399 tl kodla beraber sizce bu ürün mantıklı mı ben browser üzerinden film dizi izleyeceğim hızlı olsun kasmasın yeterli birde NAYS ile iade demişssiniz o olayı anlamadım

hocam ben bu ürünü almak istiyorum MERT120 KODUYLA 120 TL indirimle Mehenk.com sitesinden alabilirsiniz bu siteden alınır mı ? 1399 geliyor
Video linki;

Söz konusu link ve video Mert Temizer Mert Temizer üstada aittir. Alınabilir.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
siteyi ilk defa gördüm tedirgin oldum alayım bari
peki bu fıyata alternatifi yok sanırım benim işimi görsün yeter film dizi rahat izleyeyim
Şöyle anlatayım. Mert Temizer Mert Temizer üstad, Tavsiye Forumu' nunda üyesidir. Kendisini etiketleyerek aklınıza takılan birşey olursa iletişime geçebilirsiniz. Yalnızca yoğunluktan biraz geç cevap gelebilir.

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
Şöyle anlatayım. Mert Temizer Mert Temizer üstad, Tavsiye Forumu' nunda üyesidir. Kendisini etiketleyerek aklınıza takılan birşey olursa iletişime geçebilirsiniz. Yalnızca yoğunluktan biraz geç cevap gelebilir.
sizin düşünceniz nedir üstadım ?

Mert Temizer Mert Temizer merhaba üstad ! Next Start ürün inceleme videonu gördüm mi box siparişi iptal ettim browserdan film dizi izlemek için işimi görür mü veya alternatif var mı ? teşekkür ederim.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
sizin düşünceniz nedir üstadım ?

Mert Temizer Mert Temizer merhaba üstad ! Next Start ürün inceleme videonu gördüm mi box siparişi iptal ettim browserdan film dizi izlemek için işimi görür mü veya alternatif var mı ? teşekkür ederim.
Açıkçası cihaz lisanslı cihazlar arasında bildiğim kadarıyla en uygun fiyata sahip olan cihaz. Dolayısıyla giriş seviyesinde özellikle tercih edilebilir bir seçenek. :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
anladım zaten incelemeye baktım xiami ile fark yok her şey aynı gibi geldi arayüzü vs
Bu tip cihazlar aşağı yukarı aynıdır. Ancak Xiaomi sadece marka algısından dolayı yaptığı birçok hatayı duyurmamayı başardı. Zamanında yazılım değişikliği ile (Güncelleme) cihazları bozuldu. Son kullanıcıyı mağdur etti. O yüzden bizlerin çok fazla önerdiği bir cihaz değildir.

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
Bu tip cihazlar aşağı yukarı aynıdır. Ancak Xiaomi sadece marka algısından dolayı yaptığı birçok hatayı duyurmamayı başardı. Zamanında yazılım değişikliği ile (Güncelleme) cihazları bozuldu. Son kullanıcıyı mağdur etti. O yüzden bizlerin çok fazla önerdiği bir cihaz değildir.
iyiki mert hocanın video denk geldi bende xiaomi bilindik marka diye almıştım next de yıllardır biliyorum aslında uydu cihazları falan satıyorlardı

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
iyiki mert hocanın video denk geldi bende xiaomi bilindik marka diye almıştım next de yıllardır biliyorum aslında uydu cihazları falan satıyorlardı
O konuda da şunu söyleyebilirim. Next markasının da daha önce lisanssız box ürünleri oldu. Hatta halen piyasada olanlar da olabilir. Ancak video' nunda başlığına dikkat ederseniz; "Bu sefer olmuş." ☺️

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
O konuda da şunu söyleyebilirim. Next markasının da daha önce lisanssız box ürünleri oldu. Hatta halen piyasada olanlar da olabilir. Ancak video' nunda başlığına dikkat ederseniz; "Bu sefer olmuş." ☺️
evet oda dikkatimi çekti lisanslı ürün olunca işin rengi değişiyor :)
benim Tv Toshiba 55v6863 zamanında bilemedik android smart almayı vestelin smartı var insanı deli ediyor

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
evet oda dikkatimi çekti lisanslı ürün olunca işin rengi değişiyor :)
benim Tv Toshiba 55v6863 zamanında bilemedik android smart almayı vestelin smartı var insanı deli ediyor
İnanın çok fazla bir şey değişmeyecekti. Android temelli de olsa giriş ve orta segment TV' lerdeki donanım yetersizliği bir noktadan sonra illa harici bir medya oynatıcıya ihtiyaç duyuruyor.

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
İnanın çok fazla bir şey değişmeyecekti. Android temelli de olsa giriş ve orta segment TV' lerdeki donanım yetersizliği bir noktadan sonra illa harici bir medya oynatıcıya ihtiyaç duyuruyor.
bunu duyduğuma sevindim kendimi suçluyordum bu konuda panel LG olmasına ve diğer özellikleri iyi diyerek almıştım bu tv box ile baya güzel olacak anlaşılan

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
142
43
Arkadaşımız YouTube üzerinden de ulaştı bana. Yönlendirme yaptım. Mi box s gen 2 eskiye göre tabi ki daha iyi daha stabil Ama 8gb rom yetersiz olduğu gibi xiaomi nin saçma bir güncelleme verip cihazı brick etmeyeceği soru işareti. Önceki cihazda yaptı ve bir çok kişi mağdur oldu. O yüzden xiaomi deyince hep bir adım geri dururum.

Geri
Üst Alt