Next 2000 machına mı yoksa Redline TS 2500 HD plus mı?

Next 2000 machına mı yoksa Redline TS 2500 hd Plus mı?

• Kullanılan toplam oy
    17
B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Evet,olabiliyor tabii,çünkü boyut olarak zaten küçük bir cihaz,ısınması da diğerlerine göre daha kolay oluyor sevgili beyzabetül,hatta receiverin altına pc vantilatörü koyanlar bile var :)
Bizim köydeki receiverin kutusunu çıkardım,işlemcisinin üzerindeki aliminyum soğutucuya da daha büyük,bakşa bir aliminyum soğutucu taktım,çünkü etrafta bina ve ağaç olmadığından ev çok sıcak oluyor yazın ,önlem almakta fayda var :ok
ozman tv yı kullanmadığımız zaman fişten çıkarmak gerek değil mi
ben aslından fazla tv seyretmiyorumuydu cihazını almak isteyişimdekı sebebp biraz merakımdan.normal tv nın uydu alıcısından fark edecek mı dıye almak istiyorum.özellıkle tv nın keskınlık ayarlarından hiç memnun olurum.acaba harici uydu cihazı alınca tv nın sesınde değışıklık olur mu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

4 bin liralık vu duo larda bile fan takıyorlar senin kullandıgın 75 liralık cihaz

Benim cihaz 2 senedir hiç elektriğini kesmedim kilitlenme olması imkansız o kilitlenme olayı yazılımsaldır değiştir yazılımı
videodaki cihaz mı?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
dreambox olan bu videodaki enigma tarzı tüm cihazlarda fan vardır bu cihaz mükemmel tavsiye ederim görüntü kalitesi iptv olsun çok iyi düşünürsen

Adsiz189940b2826f168d.jpg

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Cogunluk next al diyor.baska sitelerde de anket konusu actim.hiremco,korax,taplin falan yazanlar olmus.bir kıside botech yeni model cikaracakmis onu bekle yazmis.her telden caliyorlar.anlasilan bebde next alacagim.daha once de birsikinti yasamadimbu modelin bazilarin 2018bazilarinda 2019 yaziyor.aralarinda fark var mi? Hangisini tecih etmeliyiz

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
next alcagına bunu al mükemmel bir cihaz verdiğin paraya acımazsın
piyasalar çok kötü uydu sektörüde iyi durumda değil millette para yok 100 tl uydu alıcısı bile almak istemiyorlar siz 5000 tl cihaz tavsiye ediyorsunuz.millet ekmek bulamıyor siz pasta yiyin diyorsunuz.al bir next cihaz bütçene uygun olanı işini görül.
not:kendim yıllarca next cihazları kullandım next machine -18500 plus gibi konu komşuya akrabaya hep next aldım hiç şikayet eden görmedim.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
piyasalar çok kötü uydu sektörüde iyi durumda değil millette para yok 100 tl uydu alıcısı bile almak istemiyorlar siz 5000 tl cihaz tavsiye ediyorsunuz.millet ekmek bulamıyor siz pasta yiyin diyorsunuz.al bir next cihaz bütçene uygun olanı işini görül.
not:kendim yıllarca next cihazları kullandım next machine -18500 plus gibi konu komşuya akrabaya hep next aldım hiç şikayet eden görmedim.
Daha once botech piko plus cihazini oneriyordu.75 tl falan.ben hiç adi duyulmamiş cihaz almak istemiyorum.ilk uydu cihazim da boyle adi duyulmamis düz cihaz topfield di.sonra uzerine para verip next almistim.5 bin degil10 bin liralik cihaz da onerebilir.akli olmayan alsin.bu cihazla bütun sifreli kanallari ömur boyu cözecekse yine vermem.zaten boyle birsey mumkun degil
Alacagim cihaza karar verdim.next 2000 machina
belki 3d tuner olani da düsunebilirim
bazilarinda 2019 modeli yaziyor.digerlerinden ne farki var onu anlamadim

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
sen adı duyulmamış dedin boteche bende sana dreambox; vu+ önerdim tüm dünya kullanıyor bunları
botech türk malı türkiyede satılır
tunusta samsat
arabistanda starsat
pakistande mediastar
endonazyada echolink
yani bunların hepsi botech tarzı cihazların müdahali kafana göre takıl istediğini al kimse sana karışmaz
dünyadaki tüm şifreleri kıran cihaz arıyorsan icone wegoo öneririm aklında bulunsun çözemediği şifreli sistem yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri