Next 2000 machına mı yoksa Redline TS 2500 HD plus mı?

Next 2000 machına mı yoksa Redline TS 2500 hd Plus mı?

• Kullanılan toplam oy
    17
B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Almak istediğim uydu alıcıs mini olmasını tercih ediyorum.duvardaki tv nin arkasına koymayı düşünüyorum.görüntü kalitesi iyi olmasını kanal geçişlerının mümkün olduğu kadar en hızlı olanı ve kayıt yapabİlen,sevis desteği olan uzun süre kullanacileceğim cihaz istiyorum.iki uydu alıcısının özelliklerini karşılaştırdığımda 2yıl youcam 3 Ay RED TV + 3 Ay Vod + 3 Ay Dizi Paketi Hediyeli yazıyor.tabi bunların ne olduğunu bilmiyorum :) tabi birde akıllı kumanda hediyeli .yani Redline akıllı kumanda ile televizyonunuzun kumandasını kopyalayabilirsiniz. Bu sayede tek kumanda ile hem uydu alıcınızı, hem de televizyonunuzu sorunsuz kumanda edebilirsiniz. yazıyor.yani normal lg tv min kumandasıyla uydu cihazını kullanabilirmyim yoksa tam tersi mi onu anlamadım :) kendi tv kumandası ikisini kullanab,lsem iyi olur.çünkü tv nın kumandası çok hoşuma gidiyor :)
next daha önce sd 2000 kullandığım güvendiğim marka.redline daha önce kullanmadım
siz olsanız hangisini tavsiye edersiniz?yada önerebilrceğiniz istediğim özellıkte mini cihaz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bence fikrini hiç değiştirme sevgili beyzabetül ,next al derim ,çünkü senin gönlünde yatan next 2000 mini :)
Bu arada nextin kendi sitesinde fyat daha ucuz gibi duruyor,sanırım iptv falandan dolayı olabilir ,bazı yerlerde 400 tlye kadar var :

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Bence fikrini hiç değiştirme sevgili beyzabetül ,next al derim ,çünkü senin gönlünde yatan next 2000 mini :)
Bu arada nextin kendi sitesinde fyat daha ucuz gibi duruyor,sanırım iptv falandan dolayı olabilir ,bazı yerlerde 400 tlye kadar var :
araştırmalarımı yaptığımda bu cihazda kafama yattı sanki de.özellıkle hedıyesı falan
ama birde şu ciaz dreamstar tribün tv
sitesınde belırtılen fiyat wifi antensız fiyat.antenıyle beraber 330 tl ye falan satılıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
araştırmalarımı yaptığımda bu cihazda kafama yattı sanki de.özellıkle hedıyesı falan
ama birde şu ciaz dreamstar tribün tv
sitesınde belırtılen fiyat wifi antensız fiyat.antenıyle beraber 330 tl ye falan satılıyor
Hımm,link ver bakayım tel internetimi aramada yemeyeyim :)

EK:
Not:
Bu arada nexte eterrnet girişi de varmış şimdi fark ettim :)
Kod:
Bu modelde diğerlerinden farklı olarak ethernet girişi bulunmaktadır

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
ben ikisinede bir kuruş vermem :)
forum sitelerini oku millet redline ile next alanlar artık bıkmış isyandalar alma derim hiç bir işine yaramaz redline 24.44 güncelleme yaptılar cihazların hepsi çöktü servise götürdüler yaptırmaya kullanıcı hatası dendi ve 100 tl para almışlar
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

rR0gUp.jpg

l5Xwrq.jpg

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Hımm,link ver bakayım tel internetimi aramada yemeyeyim :)

EK:
Not:
Bu arada nexte eterrnet girişi de varmış şimdi fark ettim :)
Kod:
Bu modelde diğerlerinden farklı olarak ethernet girişi bulunmaktadır
neye bakacaksınız anlamadım?

ben ikisinede bir kuruş vermem :)
forum sitelerini oku millet redline ile next alanlar artık bıkmış isyandalar alma derim hiç bir işine yaramaz redline 24.44 güncelleme yaptılar cihazların hepsi çöktü servise götürdüler yaptırmaya kullanıcı hatası dendi ve 100 tl para almışlar

rR0gUp.jpg

l5Xwrq.jpg
öyle her marka her ürün birileri olumsuz birşey söylüyor.ben şimdıye kadar yaptığım araştırmalarda bir marka için herkesın beğenediğini görmedım.aryıca sizin bahsettiğiniz cihaz hakkından pek fazla yorum göremedim

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Mediastar z2 diamond yaz bakalım bütün dünyada anket yap birde next yaz hangisi daha çok puan alır mediastar tüm dünya kalitesini bilir ama next sadece Türkiye türkiye den alanda var mediastar uyduyu tabiki
Botech piko 600 yerine tüm dünyada starsat 2090 yaz yanına next yaz anket yap en az 500 bin olumlu cevap alırsın starsata ama next bilmem
Starsat 2090 = botech piko 600 HD plus
Aynı cihaz sadece isimleri farklı
Siz hala marka takıntınız var artık markayı boşverin 90 yıllarda değiliz o yıllar bitti
Botech alma starsat-geant-mediastar-samsat al botech bilen yoksa tüm dünya diğer markaları biliyor ve peynir ekmek gibi satıyorlar

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Mediastar z2 diamond yaz bakalım bütün dünyada anket yap birde next yaz hangisi daha çok puan alır mediastar tüm dünya kalitesini bilir ama next sadece Türkiye türkiye den alanda var mediastar uyduyu tabiki
Botech piko 600 yerine tüm dünyada starsat 2090 yaz yanına next yaz anket yap en az 500 bin olumlu cevap alırsın starsata ama next bilmem
Starsat 2090 = botech piko 600 HD plus
Aynı cihaz sadece isimleri farklı
Siz hala marka takıntınız var artık markayı boşverin 90 yıllarda değiliz o yıllar bitti
Botech alma starsat-geant-mediastar-samsat al botech bilen yoksa tüm dünya diğer markaları biliyor ve peynir ekmek gibi satıyorlar
sanırım bu cihaz.1350 tl
bu kadar para versem ne işime yarayacak?

starsat 2090 yazdım .hiç satıcısını göremedım.sadece arapça bir tanıtım videosu var

Botech piko 600 kullanıcıların olumsuz yorumlarndan bazıları:

*KULLANIM KILAVUZU COK BASIT YETERSIZ UYDU VEYA ELEKTRONIK BILGINIZ YOKSA SIKINTI INTERNETE CABUK BAGLANDI AMA YOUTUBE VS ARAYUZ COK DANDIK.INTERNET ICIN BIRAZ DAHA KALITELI BIR URUN BAKILMASINI TAVSIYE EDERIM

* kumandasının dizaynını beğenmedim ve güç adaptörüde biraz daha uzun olabilirdi,bunların haricinde kanal geçiş hızı hd kanallarda yavaş
*eski kullandığım uydu korax a göre karşılaştırma yaptığımda vasat bir ürün, kanal geçişleri yavaş tekrar alacak olsam almam

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Elektronik bilgisi derken arkadaş tüm board I sökmüş yerine bütün cipleri yerleştirirken artırmış galiba ondan elektronik bilgi istiyor kumandası ufak ele avuca sıgıyor korax kumandası arabaya takoz niyetine kullanabilirsin benim elim küçük büyük kumanda kullanamadıgımdan bana cazip gelmiyor büyük kumanda güç adaptörü Avrupa standartlarına göre sabit zaten sen 10 metre adaptor falan alacaksan o başka kanal geçişleri salise saniyenin altında sana video atarım korax ve botech kanal geçişlerini eğer korax benim cihazdan hızlı açıyorsa kanalları sana istediğin uyduyu hediye edeceğim canın hangisini isterse şuan kullanmadıgım uydu kalmadı dünya üzerinde japon ve Amerika tarafına yapılanlar hariç

Bu arada alattin abi ye cihaz yolladım artık o karar versin burdan yazar kötümü iyimi eline ulaşınca

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Elektronik bilgisi derken arkadaş tüm board I sökmüş yerine bütün cipleri yerleştirirken artırmış galiba ondan elektronik bilgi istiyor kumandası ufak ele avuca sıgıyor korax kumandası arabaya takoz niyetine kullanabilirsin benim elim küçük büyük kumanda kullanamadıgımdan bana cazip gelmiyor büyük kumanda güç adaptörü Avrupa standartlarına göre sabit zaten sen 10 metre adaptor falan alacaksan o başka kanal geçişleri salise saniyenin altında sana video atarım korax ve botech kanal geçişlerini eğer korax benim cihazdan hızlı açıyorsa kanalları sana istediğin uyduyu hediye edeceğim canın hangisini isterse şuan kullanmadıgım uydu kalmadı dünya üzerinde japon ve Amerika tarafına yapılanlar hariç

Bu arada alattin abi ye cihaz yolladım artık o karar versin burdan yazar kötümü iyimi eline ulaşınca
ben düşündümde android tv box lı uydu cihazı almak istiyorum.çünkü tv nin marketinde düzgün program yok.android tv almadığıma pişman oldum.fiyatları sizce ne kadardır ?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
android box al içinde uydulu alma cihaz çok kasyıyor ben ilk atlanta g4 android box aldım bir zaman sonra çok kasmaya başlıyor hem uydu hemde android di bende tavsiye uyduyu ayrı android box ayrı al ilerde pişman olma mükemmel bir cihazdır pişman asla olmazsın

nbmb.jpg

Adsiz63fe2ff3d09816e0.jpg

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
android box al içinde uydulu alma cihaz çok kasyıyor ben ilk atlanta g4 android box aldım bir zaman sonra çok kasmaya başlıyor hem uydu hemde android di bende tavsiye uyduyu ayrı android box ayrı al ilerde pişman olma mükemmel bir cihazdır pişman asla olmazsın

nbmb.jpg

Adsiz63fe2ff3d09816e0.jpg
Kasiyorsa kötu.tek cihaz olsa iyi olur.fazla cihaz demek fazla kablo demek,fazla kumanda demek.o yuzden tek cihazda olmasini isterim

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
ben aldım 600 tl ye o şekilde 100 liraya zor çıkardım elimden olmadı çöpe atacaktım sen bilirsin alacaksan cihazı incele bu tür cihazların kesinlikle desteği yok herkes farklı firmalardan alıpta elinde kalan çok ben bunu 2014 de aldım ilk çıktıgında

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ben aldım 600 tl ye o şekilde 100 liraya zor çıkardım elimden olmadı çöpe atacaktım sen bilirsin alacaksan cihazı incele bu tür cihazların kesinlikle desteği yok herkes farklı firmalardan alıpta elinde kalan çok ben bunu 2014 de aldım ilk çıktıgında
Atlanta zaten işletim sistemi android 4.2.2 miş,benim takoz vestel telefonum bile 4.4.2 :) (takoz dediğime bakmayın,arkadaşlarım der hep "takoz duruyormu sende daha diye :ok )

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt