Next 2000 machına mı yoksa Redline TS 2500 HD plus mı?

Next 2000 machına mı yoksa Redline TS 2500 hd Plus mı?

• Kullanılan toplam oy
    17
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Atlanta zaten işletim sistemi android 4.2.2 miş,benim takoz vestel telefonum bile 4.4.2 :) (takoz dediğime bakmayın,arkadaşlarım der hep "takoz duruyormu sende daha diye :ok )
Benim aldıgım da Android 5 bile yoktu 4.4.4 vardı sattığımda 5.0 yukledikten sonra sattım şuan 7.0 verilmiş zaten cihaz çok kasıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

2012 de aldım 2014 de sattım sattıgım tarih kalmış aklımda :)

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Ankette
8 kişi next
1 kisi redline
oy vermişler.diger cihaz isaretleyen yok ama sadece @digiluma da boteks öneriyor?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
teraspy teraspy ona botech 600 hd plus gönderdim yorumu o yapsın
Cihaz güzel,kanal geçişleri hızlı özellikle şifreli olanlarda mükemmel derecesinde, tabii bazen beklediğim kanallarda olmuyor değil ama mutlaka açılıyor ,şimdilik bende astra var,oradan bazı kanalları izliyorum,işin aslı cihaz üst markası botech ama kendisi samsat, dönüşmüş cihaz yani,iptv olmuyor veya ben beceremedim ama diğer kanalların çoğunu açıyor farklı lnb taksam kesin o lnb nin uydusundaki kanallarda açılır :) mecburen astraya takılıyorum :hihi
Telefondaki internetim yenilendiğinde köydeki motorlu çanakta deneyeceğim :)
Bu arada "tüm kanallar açılıyor" anlamı çıkartılmasın ama sanırım % 80 kanallar açılıyor,hepsini deneyemedim :)(Astradan bahsediyorum :ok )

NOT:
Cihaz dönüştüğü için garantisi bitmiş oluyor,belirtmekte fayda var :ok (en azından benimkisi böyle ama sıkıntı yok)

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Cihaz güzel,kanal geçişleri hızlı özellikle şifreli olanlarda mükemmel derecesinde, tabii bazen beklediğim kanallarda olmuyor değil ama mutlaka açılıyor ,şimdilik bende astra var,oradan bazı kanalları izliyorum,işin aslı cihaz üst markası botech ama kendisi samsat, dönüşmüş cihaz yani,iptv olmuyor veya ben beceremedim ama diğer kanalların çoğunu açıyor farklı lnb taksam kesin o lnb nin uydusundaki kanallarda açılır :) mecburen astraya takılıyorum :hihi
Telefondaki internetim yenilendiğinde köydeki motorlu çanakta deneyeceğim :)
Bu arada "tüm kanallar açılıyor" anlamı çıkartılmasın ama sanırım % 80 kanallar açılıyor,hepsini deneyemedim :)(Astradan bahsediyorum :ok )

NOT:
Cihaz dönüştüğü için garantisi bitmiş oluyor,belirtmekte fayda var :ok (en azından benimkisi böyle ama sıkıntı yok)
samsat ne oluyor cihaz nereye dönüşüyor :hihi

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
astra csaT paketi açılmıyor skyde için yazılım verildi sadece nextlere başka yok oda cccam 2.3.8 cıkardıgından caidleri güncellediler sonuçta gene csat paketi kapalı sağlam cccamlar açıyor zaten onları skyde paketini
önemli olan bunları açması :)

Adsiz59bcdbbf234269a2.jpg

samsat ne oluyor cihaz nereye dönüşüyor :hihi
cihazın dışı farklı içi farklı oluyor cihaz botech yazılım samsat 9090 mesala izle videoyu
next bazı cihazlarını TİGER'e çevirdiler next bitti yani onun için eski cihazları farklı yazılımlarda kullanıp dönüştürüyorlar

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
başka bir forumda mini uydu alıcıların kitleme yapıldığı yazılmış,yani sürekli fişten çekmek gerekiyormuş
acaba burada bu durumla karşılaşan oldu mu?
Evet,olabiliyor tabii,çünkü boyut olarak zaten küçük bir cihaz,ısınması da diğerlerine göre daha kolay oluyor sevgili beyzabetül,hatta receiverin altına pc vantilatörü koyanlar bile var :)
Bizim köydeki receiverin kutusunu çıkardım,işlemcisinin üzerindeki aliminyum soğutucuya da daha büyük,bakşa bir aliminyum soğutucu taktım,çünkü etrafta bina ve ağaç olmadığından ev çok sıcak oluyor yazın ,önlem almakta fayda var :ok

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
4 bin liralık vu duo larda bile fan takıyorlar senin kullandıgın 75 liralık cihaz

başka bir forumda mini uydu alıcıların kitleme yapıldığı yazılmış,yani sürekli fişten çekmek gerekiyormuş
acaba burada bu durumla karşılaşan oldu mu?

Benim cihaz 2 senedir hiç elektriğini kesmedim kilitlenme olması imkansız o kilitlenme olayı yazılımsaldır değiştir yazılımı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri