Netspeed Arkadaşını Getir Kampanyası Davet Kodu Paylaşım Konusu

Tugi136 

Bronz Üye

Arkadaşını Getir Kampanyası​

Netspeed’e arkadaşlarını davet et aktif hizmet almaya başlayan her abonelik için 12 adet fatura dönemi boyunca indirim hakkı kazan. Daha fazla arkadaş getir daha az veya hiç fatura ödeme. Hemen katıl fırsatı kaçırma!

Not: Bu kampanyadan mevcut, yeni ve diğer operatörlerden geçiş yapacak olan müşterilerimiz faydalanabilirler.

Arkadaşını Getir Kampanyası, davet kodunuz ile referans olarak Netspeed’e kazandırdığınız her bir yeni abonelik için 12 aylık fatura dönemi boyunca hem sizin hem de arkadaşınızın her faturasında 5’er TL indirim hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır.

Size özel referans kodunuz ile davet etmiş olduğunuz arkadaşınız davet kodunu abonelik başlatırken başvuru esnasında 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcimize beyan etmesi veya web sitemiz üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına sizin verdiğiniz kodu yazması yeterlidir

Bu kampanya, aksi belirtilmedikçe başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanyadan kazandığınız ilgili aya ait indirimleri kullanabilmeniz için sizin ve referansınızla abone olan arkadaşlarınızın fatura borcu olmaması gerekmemektedir.

Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır.

Kampanya 30.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Arkadaşlar birbirimize indirim kazandırmak için bu konu altından davet kodlarımızı paylaşalım.

Arkadaşını Getir​

12 ay boyunca daha az fatura öde!

Davet Kodu : BL0RJP​

Kod almak için;

fikoloji @fikoloji senin kodunla başlayalım :)

fikoloji @fikoloji kodumu istetenlere özel olarak dm den atabilirim. Atacağım kişilerde tanıdığım veya forumda eski kişiler dir :) yeni üyeler alınmasın.
S @sknsnr CW4E6C
B @baran9763 MC1SCP
K @keskin10 M4V6QV

Screenshot_2021-07-06-20-21-18-009_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme:

sknsnr 

Yeni Üye
Merhaba netspeed fatura indirimi almak için

CW4E6C

Referans kodumu netspeed müşteri temsilcisine iletirseniz indirim kazanırız

Faturalarımı düzenli ödemekteyim

06.02.2021 tarihi itibari ile güncel bilgidir.

memed3 

Bronz Üye
Benimde Turknet aboneliğim var isteyen bir aylık ücretsiz davet kodunu kullanabilir.
Kod: CEX36DE10CEO

keskin10 

Bronz Üye
Merhaba.
Netspeed'te 3. ayımı geride bıraktım. Şimdilik çok memnunum.

Genel olarak süreç ve Netspeed hakkında forumda başlık açıp tecrübemi paylaştım.
İnternetini taşımayı düşünen olursa bakmasında fayda var.
Konunun adı ve linki: İnternetimi Netspeed'e Taşıdım (Süreç ve Netspeed hakkında)

Son olarak hem benim faturama, hem de size faturalarınıza 12 ay boyunca 5TL indirim sağlayacak
referans kodum: M4V6QV

Mehmet123

Aktif Üye
Nisanda TT ile kontratım bitiyor ben de geçmeyi düşünüyorum TT altyapısı ile verecek yine TT sorun yaşatır mı sizce?
Bir de fiyat artışı nasıl olur acaba. Örneğin TT bana 95 diyor ve 2 yıl sabit fiyat veriyor. Netspeed e 76 ile başlasam 2 yıla 95 yaparsalar pek bir önemi kalmayacak

baran9763 

Aktif Üye
Nisanda TT ile kontratım bitiyor ben de geçmeyi düşünüyorum TT altyapısı ile verecek yine TT sorun yaşatır mı sizce?
Bir de fiyat artışı nasıl olur acaba. Örneğin TT bana 95 diyor ve 2 yıl sabit fiyat veriyor. Netspeed e 76 ile başlasam 2 yıla 95 yaparsalar pek bir önemi kalmayacak
35mb kullanacaksanız 100gb a kadar 63tl ödüyorsunuz sonrasında fiyat 76da sabit kalıyor. Ben geçiş yaptığımda 12 ay fiyat garantisi vermişlerdi şimdi durum nasıl bilmiyorum ama 15 aydır 76tl ödüyorum. Müşteri hizmetlerinin en sevdiğim yönü telesekreter olmaması, direkt temsilciye bağlanabiliyorsunuz.
Kod ile başvurduğunuzda 5tl indirim alabilirsiniz
Kod: MC1SCP

Mehmet123

Aktif Üye
35mb kullanacaksanız 100gb a kadar 63tl ödüyorsunuz sonrasında fiyat 76da sabit kalıyor. Ben geçiş yaptığımda 12 ay fiyat garantisi vermişlerdi şimdi durum nasıl bilmiyorum ama 15 aydır 76tl ödüyorum. Müşteri hizmetlerinin en sevdiğim yönü telesekreter olmaması, direkt temsilciye bağlanabiliyorsunuz.
Kod ile başvurduğunuzda 5tl indirim alabilirsiniz
Kod: MC1SCP
Peki hocam TT altyapısında mısınız? Eğer TT den geçtiyseniz süreç nasıl işledi ekipler başka operatör olduğundan sorun çıkardılar mı?

keskin10 

Bronz Üye
Peki hocam TT altyapısında mısınız? Eğer TT den geçtiyseniz süreç nasıl işledi ekipler başka operatör olduğundan sorun çıkardılar mı?
Merhaba. Detaylı bilgi içeren bir paylaşım yaptım forumda. Ben de TTNET'ten taşıdım ve yaşadığım tecrübemi aktardım. Kontrol etmenizi tavsiye ederim.

baran9763 

Aktif Üye
Tt altyapısında turknet kullanıyordum ve rezaletti, netspeede geçince sorun kalmadı. Belgelerimi gönderdim. Belgeler onlara ulaşınca arayıp teyit aldılar. 3 saat içinde geçişim tamamlandı. Kimse bir sorun çıkarmadı.
İss taşımada kurulum ücreti alınmaz ama daha sağlıklı bilgiyi mh yi arayarak alabilirsiniz

Son düzenleme:

Mehmet123

Aktif Üye
Tt altyapısında turknet kullanıyordum ve rezaletti, netspeede geçince sorun kalmadı. Belgelerimi gönderdim. Belgeler onlara ulaşınca arayıp teyit aldılar. 3 saat içinde geçişim tamamlandı. Kimse bir sorun çıkarmadı.
İss taşımada kurulum ücreti alınmaz ama daha sağlıklı bilgiyi mh yi arayarak alabilirsiniz
Taahhüt bitimine yakın arayacağım bakalım ne diyorlar. Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde konuda şu eksik geldi bana: Netspeed sitesinde 5tl indirimi en fazla 10tl olarak uygulanır diyor yani davet kodumuzun 2 den fazla kişi tarafından kullanılmasının pratikte hiçbir faydası yok.
Bu bağlamda halihazırda 10tl indirim alanlar bunu yazarsa indirimi kullanabilecek olanlar faydalanmış olur. Ben de geçiş sürecinde bu forumdan ona göre kod kullanırım :)
Bir de faturaları düzenli ödemek gerekiyormuş buna da dikkat etmek lazımmış

keskin10 

Bronz Üye
Taahhüt bitimine yakın arayacağım bakalım ne diyorlar. Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde konuda şu eksik geldi bana: Netspeed sitesinde 5tl indirimi en fazla 10tl olarak uygulanır diyor yani davet kodumuzun 2 den fazla kişi tarafından kullanılmasının pratikte hiçbir faydası yok.
Bu bağlamda halihazırda 10tl indirim alanlar bunu yazarsa indirimi kullanabilecek olanlar faydalanmış olur. Ben de geçiş sürecinde bu forumdan ona göre kod kullanırım :)
Bir de faturaları düzenli ödemek gerekiyormuş buna da dikkat etmek lazımmış
Bir kaç referans koduyla devam ediyorum ve indirimli şekilde fatura ödüyorum. Zamanında ödemek hem size hem de referans sahibine avantaj sağlıyor.