Duyuru Netspeed Arkadaşını Getir Kampanyası Davet Kodu Paylaşım Konusu

A Çevrimdışı

Ademcan 

Yeni Üye
26 Haz 2020
16
42
Bari imzanızda paylaşmayın hocam. Diğerlerine de haksızlık yani, tek akıllı siz değilsiniz.
Hocam konumu sizmi sildiniz ? imzamda zaten yokki karıştırdınız sanırım ama konumu silmeniz etik değil yakıştıramadım adem bey bişey demiyor siz bilmeden siliyorsunuz bide üstüne üstlük akıldan bahsediyosunuz.

C Çevrimdışı

cacacac44

Yasaklı Üye
18 Ağu 2021
1
36
yeni geçiş yaptım ve ilk defa evimde 38 hız gördüm. davet kodum 9S5G8Z sizde hem kazanıp hem kazandırabilirsiniz.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Screenshot_2021-07-06-20-21-18-009_com.android.chrome.jpg
Aktif 6 adet referansım var.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bilmediğim için soruyorum, 1 kodum var mesela ,burada paylaştım ve kullanın dedim ,kişi başı 5 tl indirim mi oluyor yoksa 1 kod=5 tl bir kereye mahsus mu oluyor :alala

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Aaa, peki sınır var mı,mesela limit 10 üye gibi :alala
Kampanya Kapsamında Davet Limiti Var mı?

Davet sınırı bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Ancak aylık ödeyeceğiniz fatura tutarından daha fazla indirim kazanmanız durumunda indirimleriniz sonraki aylara ait ödeme çıkan faturalarda yansıtılmak üzere devir edilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kampanya Kapsamında Davet Limiti Var mı?

Davet sınırı bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Ancak aylık ödeyeceğiniz fatura tutarından daha fazla indirim kazanmanız durumunda indirimleriniz sonraki aylara ait ödeme çıkan faturalarda yansıtılmak üzere devir edilir.
İyimiş,bedava internet neredeyse :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Türknet kod kullanım başı 1 ay bedava veriyor netspedd 5 TL çok az damlaya damlaya göl olur misali :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt