Netflix üyesi oldum bazı sorular

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
L lolman, aynen öyle, sana bir örnek vereyim ;

Fenerbahçe'nin süperlig yayın hakları ligtvde, tr kupası maçları atvde, uefa kupası iç saha maçları başka ücretli platformda, deplasman maçları bambaşka bir ücretli platformda.

devlet vatandaşının soyulmasına göz yumduğu sürece vatandaşta hakkını bir şekilde telafi edecektir. bu ülkede sana dayatılanı yapmazsan adın faşik anarşik oluyor. sebep olanlar utansın

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
L lolman, aynen öyle, sana bir örnek vereyim ;

Fenerbahçe'nin süperlig yayın hakları ligtvde, tr kupası maçları atvde, uefa kupası iç saha maçları başka ücretli platformda, deplasman maçları bambaşka bir ücretli platformda.

devlet vatandaşının soyulmasına göz yumduğu sürece vatandaşta hakkını bir şekilde telafi edecektir. bu ülkede sana dayatılanı yapmazsan adın faşik anarşik oluyor. sebep olanlar utansın

sadece özel şirketlerde değil devlet de aynı durumda ülkede bence vergi çok fazla . Malın fiyatından çok vergi alınıyor. En sevmediğim olay ise herhangi birşeyi yurtdışı ile karşılaştırdığımızda orada öyle değil bizi kıskanıyorlar lafı . Sanki taş devrinde yaşıyoruz dünyanın başka yerlerinden haberimiz olmuyormuş gibi davranışlar. Teknoloji sağlık yiyecek her alanda dünyanın en fahiş fiyatlarını biz yiyoruz bakalım sonumuz ne olacak

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
sadece özel şirketlerde değil devlet de aynı durumda ülkede bence vergi çok fazla . Malın fiyatından çok vergi alınıyor. En sevmediğim olay ise herhangi birşeyi yurtdışı ile karşılaştırdığımızda orada öyle değil bizi kıskanıyorlar lafı . Sanki taş devrinde yaşıyoruz dünyanın başka yerlerinden haberimiz olmuyormuş gibi davranışlar. Teknoloji sağlık yiyecek her alanda dünyanın en fahiş fiyatlarını biz yiyoruz bakalım sonumuz ne olacak

2 kelime etsek ucu siyasete gidiyor, birşey desen hemen mağdur olurlar. Avrupa bizi kıskandığı için böyleyiz zaten, he Amerika'nın oyunları var birde onu söyleyemezsek olmaz:hihi

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
1 asıl karta 1 sanal kart çıkıyor.sanal kartı kapatıp başka acabiliyorsun.bunda sınır yok.ayda istersen 10 sanal kart aç iptal et.bende her bankanın kartı nerdeyse var.dsmartinda bunun gibi platformu var.ondafa internetten film seyrediyorsun.ama güncel filmler yok.netflix 3 film seyrettim görüntü kalitesi çok iyi.cok gösterişli bir alt yapısı var.gorsellik 10 numara.her ay ücretsiz üyeliğe devam.

I Çevrimdışı

ilkerbass

Aktif Üye
7 Şub 2018
53
Netflix yazılımı, TV telefon tablet gibi cihazların donanımsal (Mac adresi vb. Gibi) bilgilerini okur. Bir müddet sonra kredi kartı bilgisini atlayarak, cihaz bilgisine dayalı aboneliği keser. Yani 10 tane sanal kart demek 10 ay bedava üyelik demek değildir

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ayda 16 lira ya temel uyelik alsanda boyle hileye hurdaya harama bulaşmasan olmaz mi
Biz hile yapmadık hak verilen ücretsiz üyelik aldık.haramda yemedik.biz kimseye iftira ithamda bulunmadık.16 TL senin köpeğin olsun.anladin umarım.ben uygulamanın 40 TL yapacağını sanmıyorum.cok az film var.zaten hepsi internette bulunuyor.haram dersen hayatında hiç bir filmi internetten seyretmeyip sinemada seyretmen gerek.ben abone olmam gider arkadaşım olur.sucmu?diğer ay başka arkadaş olur.kimene?veren ücretsiz vermiş.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Netflix yazılımı, TV telefon tablet gibi cihazların donanımsal (Mac adresi vb. Gibi) bilgilerini okur. Bir müddet sonra kredi kartı bilgisini atlayarak, cihaz bilgisine dayalı aboneliği keser. Yani 10 tane sanal kart demek 10 ay bedava üyelik demek değildir
Denedinizmi yoksa varsayimmi

Moderatör tarafında düzenlendi:
catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Yoksa diyosun herkes sanalı yapıştırır he :mutlu

Bencede onu düşünmüşlerdir her halde ya

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
I Çevrimdışı

ilkerbass

Aktif Üye
7 Şub 2018
53
Denedinizmi yoksa varsayimmi

Kendim denemedim, fakat Samsung ve LG tv Netflix yazılımlarının bunu yaptığına dair birçok örnek farklı forumların Netflix konularında mevcut.
Birkaç kez bu yöntemle, gittiği yere kadar kullanabilirsiniz.
Bana göre dünyanın en ucuz Netflix üyeliği olan türkiye Netflix aboneliği 16,90₺, hiç de pahalı değil.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
En güzeli 1 ay sonra üyeliği iptal Edip etmesekte olur para çekmezler başka bir üyelik alıp ( helal olsun diye başka arkadaş adına alayım) deneyecegiz.malum haram helal işine döküldü konu.ama dediğim gibi Netflix çok film yok.kendi dışındaki filmleride verse daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri