Netflix üyesi oldum bazı sorular

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba bugün 1 aylık ücretsiz üyelik başlattım
Sistem çok güzel 4 kullanıcı aktif yapılıyor
1 ay içinde iptal Edip tekrar 1 aylık deneme alabilirmiyim
Sistemi fabrika ayarina çevirip üyelik alsam olurmu
Deneyen varmı?
40₺ verilmez aylık sonuçta
Bunun sürekli deneme yapabilme şansı varmı?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Bypass etmeniz tabiki mumkun
Tavsip etmedigimi bilmenizi isterim.
Her yeni ucretsiz uyelikte, yeni kredi karti bilgisi,mail adresi kullanmaniz gerekir.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Mail ve kredi kartı sorun değil.sanal kart işi cozer.5₺ koyuyom içine aldım.1 ay sonra başka alırız sanal kart.mail zaten sorun yok.bole olması güzel.benim anlamadığım ücretsiz üyelik ile ücretli üyelik arasında fark kısıtlama varmi.?extra özellik yer veriliyor mu?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Mail ve kredi kartı sorun değil.sanal kart işi cozer.5₺ koyuyom içine aldım.1 ay sonra başka alırız sanal kart.mail zaten sorun yok.bole olması güzel.benim anlamadığım ücretsiz üyelik ile ücretli üyelik arasında fark kısıtlama varmi.?extra özellik yer veriliyor mu?
bir fark yok. birisi deneme amaclı 1 aylık sadece. dıgerıde 4 ortak alabılırsınız. aylık 10 tl ye.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
catres catres, valla uzun süredir inceliyorum netflixi, eve henüz internet bağlantısı olmadığı için bütün incelikleri öğrenmeye çalışıyorum. bu sanal kart ve mail ile alakalı hiç bilgim yok ama arkadaş sanal kart deyince kafamda bir ışık belirdi. :hihi burada esas olan bunun bir önlemi var mı yok mu bana göre kesin vardır ama acaba diyor insan

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
catres catres, valla uzun süredir inceliyorum netflixi, eve henüz internet bağlantısı olmadığı için bütün incelikleri öğrenmeye çalışıyorum. bu sanal kart ve mail ile alakalı hiç bilgim yok ama arkadaş sanal kart deyince kafamda bir ışık belirdi. :hihi burada esas olan bunun bir önlemi var mı yok mu bana göre kesin vardır ama acaba diyor insan
zaten milletimizin aklı hep açık aramaya calısır .. bir zamanlar İCQ programının acıgını bulmuştuk bizde:danger

sanal kart denilen olay zaten asıl kredi kartına ek bi kart oluşturuyosun sanal.. farklı kart numarası guvenlık numarası ve tarıhı. ve o karta lımıt tanımlıyosun . atıyorum 50 tl yukledın. kart patlasa bıle gıden 50 tl olur...
yanı her ay bu olusturulabılır mı onu bılemem.
ben yurt dışı alışverısımı sanal karttan yaptıgım ıcın kart olayını bu sekılde acıklayabılırım sadece.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
catres catres, lig tvye her ay 100 lira ödemeyip maçları bedava izleyen bir milletiz , yurtdışında sistem açığını bulması için insanlara üste para veriyorlar, biz bedavaya yapıyoruz işte çok mu :cool

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
catres catres, lig tvye her ay 100 lira ödemeyip maçları bedava izleyen bir milletiz , yurtdışında sistem açığını bulması için insanlara üste para veriyorlar, biz bedavaya yapıyoruz işte çok mu :cool

yurtdışında fiyatlar bu şekilde değil ki adam 3000 euro maaş alıyor aylık 20 euro ödüyor . burada 1700 lira maaş alan adam 40 lira fazla geliyor tabi. ücretli kanallar da o şekilde 30 euroya adam yıllık paralı kanalları izliyor.Burda ip tvye her ay 100 lira alıyorlar

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
L lolman, o platformlar korsanla falan batmaz . adamlar için reklamın iyisi kötüsü yok yani , o sebeple bu konularda hümanizmi sevmem. insanlar hangi ülkede hangi şartlarda yaşadığını bilecek önce, bizim ülkemizinde şartları bu maalesef

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
L lolman, o platformlar korsanla falan batmaz . adamlar için reklamın iyisi kötüsü yok yani , o sebeple bu konularda hümanizmi sevmem. insanlar hangi ülkede hangi şartlarda yaşadığını bilecek önce, bizim ülkemizinde şartları bu maalesef

bende onu diyorum yani biraz da mecburiyetten oluyor. insanlarımızın kafası rahat değil extra masraf her zaman külfet oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt