Netflix üyesi oldum bazı sorular

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ben birde netflix veya başka bir konuda ortaklıkla alımıyla ilgilide sorunlar olmuyormudur.?ne bileyim ben pek böle ortaklı işine girmeyi tavsiye etmem.çünkü hep bir sorun sıkıntı çıkıveriyor.
örneğin yıllardır arkadaşındır gelir derki senle ortak internet alalım yada sana ortak olayım bende sana ödeyim der 1-2 ay öder 3. ay ortada yok:)
yada gel abim 5000 tl ürün alıcam benim karta taksit yapmıyor senin karta yapalım der 3 ay öder 4. ay ortada yok:)
yani dostluklar küçük şeyler için bazen biti veriyor.
sağlam ortaklıklar tabiki dahada güçlendiriyor bu birlikteliği.
forumdan tanışıp ortak hesap alanların oldugunu gördüm çok sevindim.inşALLAH daim olur

crysannche Çevrimdışı

crysannche 

Yeni Üye
8 Mar 2018
35
50
İnternet uzerinden baglanacaksın.
Her ay Televizyonunu ya da telefonunu ya da bilgisayarını değişeceksen sıkıntı yok.
4 ortak bul aylık 10 tl ye gelsin kafan rahat izle.

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Biz cine5 in şifreli yayınlarını gözümüzü kısarak kırmaya çalışan bi nesiliz:seytan
Şimdi yavaşça dağılın beyler :hihi
Harama helale girersek burdan kimse sağ çıkamaz. :tara
Fazla uzatmaya da gerek yok bu konuları. Teknoloji ile ilgili yenilikleri herkes dener bence.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
@m.menguc burada seni ilgilendiren durum tam olarak nedir peki, ahlak bekçisi misin ? senin hakkını gasp yok seni ilgilendiren bir durum yok, niye ısrarla 40 lira 10 lira diye milletin cebindeki paranın hesabını yapıp netflixin hissedarı gibi konuşuyorsun.

bak ne diyorsun kendi ağzınla, sssde bu tarz bir durum tespit edersek üyeliği iptal ederiz, o zaman herhangi birisi suistimal ederse iptal olur üyeliği olur biter.

ben kendi üzerimden örnek verdim çünkü senin gidip yabancı diziyi x bir siteden izlemenle benim lig maçlarını izlemem arasında bu konunun hiçbir farkı yok ama ısrarla 40 lira diyorsun.

40 liraya daha önemli şeyler diyerek belaltı çalışıyorsun ama parayla alınabilecek şeylerin varlığını yokluğunu bildiğine göre demekki bizzat kendindeki eksikleri 40 lira verip almış gibi dertlisin.

Bizim ne 40 liraya nede senin gibi boş edebiyat yapanların aklına fikrine düşüncesine ihtiyacımız yok. sen kendi üslubuna dikkat et, kendi işine bak, gerisi bizim sorunumuz. birde kendini zorla konuya dahil ettirip konuşuyorsun ama 2 kişi konuşurken araya girilmeyeceğini araya girerse payına ne düşeceğini öğrenememişsin.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

BlackB BlackB, bizde aynı şeyin davasını güdüyoruz zaten. mesele gereksiz ahlak bekçiliği, adam kendine pay çıkarıp millete akıl dağıtıyor, durup dururken tartışma çıkarttı, herkes işine baksa bildiğini paylaşsa beğenmediğine yorum yapmasa sıkıntı olmayacak ama işte...

Madem iki kişi konuşuyorsunuz ben araya giriyorum neden özel mesaj atmayıp dijital hırsızlığın konusunu açıyorsunuz? İki kişi konuşacaksan buraya gelip konu açmazsın özelden konuşursun.

İş sataşma boyutuna geldiğine göre bir sıkıntın var ki saldırıyorsun. Mesele 10 lira 40 lira meselesi de değil. Sen diyorsun ya sen kimsin ahlak bekçisi misin? Seni ilgilendiren bir durum mu var ki konuşuyorsun? Bizim millet olarak en büyük hatamız bu. Biz her zaman "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın." insanı olduğumuz için yanlışları doğru gibi görmeye başladık. Ben kimsenin avukatı değilim. Doğru doğrudur, yanlış da yanlış.

Bakkala gittin ekmek aldın parasını vermeden çıktın noldu? Hırsızlık. Bu? Bu değil. Niye?

@tekavci der şimdi bakkal ekmeğin tadına bakabilirsin dediyse ben napayım anca anladım tadını. Artık her gün ekmeğin tadına bbakacaam. Hak geçmez di mi? Konu mu açsam?

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Madem iki kişi konuşuyorsunuz ben araya giriyorum neden özel mesaj atmayıp dijital hırsızlığın konusunu açıyorsunuz? İki kişi konuşacaksan buraya gelip konu açmazsın özelden konuşursun.

İş sataşma boyutuna geldiğine göre bir sıkıntın var ki saldırıyorsun. Mesele 10 lira 40 lira meselesi de değil. Sen diyorsun ya sen kimsin ahlak bekçisi misin? Seni ilgilendiren bir durum mu var ki konuşuyorsun? Bizim millet olarak en büyük hatamız bu. Biz her zaman "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın." insanı olduğumuz için yanlışları doğru gibi görmeye başladık. Ben kimsenin avukatı değilim. Doğru doğrudur, yanlış da yanlış.

Bakkala gittin ekmek aldın parasını vermeden çıktın noldu? Hırsızlık. Bu? Bu değil. Niye?

@tekavci der şimdi bakkal ekmeğin tadına bakabilirsin dediyse ben napayım anca anladım tadını. Artık her gün ekmeğin tadına bbakacaam. Hak geçmez di mi? Konu mu açsam?
Şeytanda senin gibi konuşuyor.agziniz bir.bak kardeş edebini takıl biz hırsız değiliz ve hırsızlık yapın demedik.sen benim baştaki yazımı oku bakayım.iftira atıp insanları karalayan senin karakterin domuzdan beter olmuş.bilirsin bizde domuz eti yemek haramdır.ben Netflix e ilk kez abone oldugumu söyledim.her ay ücretsiz üyelik alirmiyim demek sence hirsizlikmi? Yoksa böle bişey yapilirmi demek şerefsizlik mi?o zaman kimse bir yorum yapmasın veya ileriye dönük konuşmasın.ben kendi adıma konuşursam yaşım 37 senin kaç bilmekte istemem ama böle saçma bir ithamda bulundurmam.sistemde açık varsa banane.bunu söylemek mi suç oldu.sende gir siteye adamsan yaz onlara böle bişey var kapatın.adamligini görelim.yooo amaç senin laf kalabalığı yapmak.gulum bu dünyada parasını vermeden aldığım bir şeyim yok.borcum yok.kimseye kul hakkım yok.benim alacağım çok.ben daha bişey yapmadan hırsız konumuna sokulmak istemem.bunu diyecek adam sanırım bu yolun yolcusu.yazik.kendini bizle karıştırma.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
@m.menguc, amacın ne tam olarak neyin peşindesin ? izin mi alacağız senden hangi konuda ne konusu açıp ne hakkında konuşacağımız için. sen kimsin kaç kuruşluk insansın ki gelip felsefe çekiyorsun burada, hayırdır , delikanlı gibi söyle hangi dilden anlıyorsan açık açık söyle o frekansa geçeyim.

efendi gibi uyardık anlamadın , 3 gramlık aklını kendine saklamadın, laf dinleseydin yarın belki bir işine yarardı , böyle millete salça olmazdın , sonra her kuşun etini yemeye çalışıp boğazında düğümlenmezdi lokmaların.

Halep oradaysa arşın burada ; git istediğin yere istediğin şekilde şikayet et. her türlü yolun açık, git netflixe şikayet et, git mahkemeye savcıya hakime koş, hadi uza hemen , hatta sen git 24 saat güldürmeye çalıştığın kralın gelsin, ben buradayım.

troll müsün ruh hastası mısın psikopat mısın asosyal misin bilmiyorum ama her ne olursan ol tedavini yapacağım senin, emin ol iyi olacaksın .

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu siteden çıkıyorum hırsız varken biz durumdayız.temiz suda yüzer sen temiz insanlar gelir bulur.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
@tekavci, senin buradan çıkmanı gerektiren hiçbir durum yok. değerli paylaşımlarını yapmaya devam edebilirsin. kimse kimseye bir ithamda bulunamaz, herkes haddini bilsin, gitmiyorsun hiçbir yere.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
günaydın,

konu nerelerden nerelere gelmiş, arkadaşlar sakin olun, bence bu kadar uzatmaya gerek yok.. yada uzatmak istiyorsanız da seviyeli tartışın.. hızsızlık, kul hakkı, şerefsizlik, domuzluk, şeytanlık.. noluyor yahu anlamadım ki:hmm

herkes fikrini beyan ettiyse bence bu konuyu kapatalım.. Sota Sota hocam bence el atsanda kapatsan şu konuyu fena olmaz.

selamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt