Netflix lisansı olmayan televizyonlarda Netflix TV arayüzü ve 4K-HD izleme

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
HD gösteren bi netflix apk buldum dh ana konuda onu yükleyip o programdaki esn yi bu programa uyguladım hocam. Orjinali HD olan içeriklerde sıkıntı yok açıyor stabil bi şekilde ama 4K hdr içeriklerde hic oynatmadan hata veriyor çözemedim kac gündür bu sorunu. Bir çok esn denedim ise yaramadı
Hımm, şunun için sormuştum, cevabın" evet "olsaydı ,bende esn vardı ki sende bulmuşsun bir çok esn zaten.Bulduğun apk adı neydi gizliden yazarsan
Kullanıcılar için gizli metin: Cihat_ 
iyi olur :ok

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Hımm, şunun için sormuştum, cevabın" evet "olsaydı ,bende esn vardı ki sende bulmuşsun bir çok esn zaten.Bulduğun apk adı neydi gizliden yazarsan *** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
iyi olur :ok
Sizdeki esn yi de deneyebilirim hocam belki farklıdır tabi sakıncası yoksa.
Kullanıcılar için gizli metin: teraspy 

T Çevrimdışı

tvbox

Yeni Üye
16 Ağu 2021
3
42
DRM info kurup bilgileri at ben hazırlamayı denerim senin için.
Selam dostum bende versem bendeki kodları bana yardım edermisin.l1 olayını yapmadanda izlenmiyor.tv yi değiştim 65 inç ladım ve lisans yok.netflix üyeliğim boşuna gidiyor.yardım edermisiniz

M Çevrimdışı

Megalodon

Yeni Üye
20 Ağu 2021
12
45
Merhaba hocam...Onvo nun bir Android 4k smart modelini aldım.bugün servislerini aradım fakat 4k olarak Android sürümümüz maks. 580p destekler diyorlar..Bunu arttırabilmek için bana da yardımcı olur musunuz acaba?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Netflixte 4k üyeliğim var..Onvo nun aldığım 4k modeli ile izleyebilir miyim?
Yukarıda bahsedilen yöntem TV de işe yarar mı?
bilemiyorum ama tv de 4k olduğuna göre ,sanırım izlenir :)
Bende tvler eski olduğundan bilmiyorum inan ,zaten bilgim olsa kesin bir cevap verirdim sevgili Megalodon :ok

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
hocam konuyu okudum ama betiği tam olarak nasıl kullanacağımı anlamadım bana da bir yardımcı olsanız olur mu?

eğer yapabilen biri varsa benim için de bir yardımcı olsa olur mu hocam

işlemleri yaptım ancak ui-800-3 hatası verdi tv l3 sertifikalı awox u5600str yardımcı olabilecek biri varmı konuyla ilgili

Selam dostum bende versem bendeki kodları bana yardım edermisin.l1 olayını yapmadanda izlenmiyor.tv yi değiştim 65 inç ladım ve lisans yok.netflix üyeliğim boşuna gidiyor.yardım edermisiniz

Arkadaşlar bu işi bende becerebilmiş değilim halen. Bende L3 lisanslı Trident var oluşturduğum apk bu cihazla uyumlu değil diyor.

Eğer sizdeki cihaz L1 lisanslı ise gönderin ESN no deneyelim.

M Çevrimdışı

Megalodon

Yeni Üye
20 Ağu 2021
12
45
Hocam benim DRM infodan bakınca widevine kısmında security level L1 görünüyor...Yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Üst Alt