Netflix lisansı olmayan televizyonlarda Netflix TV arayüzü ve 4K-HD izleme

J Çevrimdışı

Janavar

Yeni Üye
3 Haz 2021
8
41
Genel olarak keyifli diyebilirim. henüz 4k kalitesinde film izleme fırsatım olmadı, sadece youtube üzerinden 4k videoları test amaçlı izledim. Renkler doyurucu ve gayet canlı, tabi bu işin erbabı değilim. bu konuda uzman ve araştırma yapma şansı olanlar size daha aydınlatıcı yorumlar yapabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
işlemleri yaptım ancak ui-800-3 hatası verdi tv l3 sertifikalı awox u5600str yardımcı olabilecek biri varmı konuyla ilgili

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
işlemleri yaptım ancak ui-800-3 hatası verdi tv l3 sertifikalı awox u5600str yardımcı olabilecek biri varmı konuyla ilgili
Yaratılan apk dosyasını imzalamak (signature) gerekiyor sanırım,çünkü imza bozulmuş oluyor gibime geliyor,gerçi hata numarasını bilmiyorum ama imza mutlaka olmalı diye biliyorum ,tabii yanılmıyorsam :ok

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Awox u5600 de çalıştırmak icin baya uğraştım sonuç olarak Baska bir esn numarası ile sadece HD filmleri açabiliyorum. HDR içeriklerde hata almaya devam ediyorum. Bilgi sahibi olanlarla yardimlasabilirsek bir çok awox kullanıcısının derdini cozmus oluruz aslinda

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Awox u5600 de çalıştırmak icin baya uğraştım sonuç olarak Baska bir esn numarası ile sadece HD filmleri açabiliyorum. HDR içeriklerde hata almaya devam ediyorum. Bilgi sahibi olanlarla yardimlasabilirsek bir çok awox kullanıcısının derdini cozmus oluruz aslinda
Farklı marka tv esr oluyormu acaba, yani senin bulduğun esn awox mu yoksa farklı bir marka mı :alala

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Farklı marka tv esr oluyormu acaba, yani senin bulduğun esn awox mu yoksa farklı bir marka mı :alala
HD gösteren bi netflix apk buldum dh ana konuda onu yükleyip o programdaki esn yi bu programa uyguladım hocam. Orjinali HD olan içeriklerde sıkıntı yok açıyor stabil bi şekilde ama 4K hdr içeriklerde hic oynatmadan hata veriyor çözemedim kac gündür bu sorunu. Bir çok esn denedim ise yaramadı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt