Netflix Kampanyalar ve Paketler Hakkında

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
39
actıgın uyelıgı ıptal ettin mi acaba? halen uyelık varken kabul etmeyebılır belkı :alala
yok hocam üyeliğimi zaten iptal etmiştim. tekrar başlattığın zaman seni anımsıyor kart bilgilerine kadar ekrana getiriyor. tekrar üyeliğimi başlat dediğim zaman kartta sorun var dedi. denizbank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsem birde onlara sorayım bakalım

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Allah allah cok ilginç. Yenilemek isteyen nasıl yenılıycek. Surekli farklı kart mı tanımlıycak:alala

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
yok hocam üyeliğimi zaten iptal etmiştim. tekrar başlattığın zaman seni anımsıyor kart bilgilerine kadar ekrana getiriyor. tekrar üyeliğimi başlat dediğim zaman kartta sorun var dedi. denizbank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsem birde onlara sorayım bakalım
Sorun düzeldi mi hocam

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Evet arkidisler hic uyelik almamis biri varsa o acsin bence 1 ay bedava takilmis oluruz. Bu guruba benide dahil edin kesinlikle. Su grubu dortluyelim :clap hesap iban no'sunu mesaj atabilirsiniz yada burdanda ativerin belki biri para gondermek isteyebilir :hihi:hihi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
hocam hesabı açan kişiye gönderilcek paralar yane siz açarsanız parayı size göndercez :fiskos

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,463
Forumumuza Ozel Resim Sunucusu Hazirliyorum
Isim Biter Bitmez Netflix Isini Hallediyorum :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt