Netflix Kampanyalar ve Paketler Hakkında

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Şuan wodafone red 3 aylık ücretsiz kampanyasını kullanıyorum. Sonrasında ayda 27 TL olarak devam etcek HD paket iki kişilik boşuna para verme o diziler internette her yerde var diyorlar ama korsan sevmiyorum sanırım :)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
netflixte dizi tavsiyesi alabilirim çoğunu izledim artık uykuda yok şu güzel dediğiniz varsa hemen bitirim bir sezon :)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Netflix te var mı bilmiyorum ama The 100 dizisini izlemeni tavsiye ederim [emoji846]

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
O zaman netflix te 3 sezon var sanırım.

nJdq6M.jpg

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161
Behzat Ç. =) işin şakası izlemediysen hazır netfilixte adam gibi çekilmiş hali varken bu güzelim Türk dizisine bakmalısın bunların yanında izledin mi bilmiyorum ama; [font=tahoma, verdana, geneva, lucida,]Rick and Morty, Black Mirror, Dexter, Big Mounth ve Stranger Things izlemelisin benim şuan izlediklerim bunlar =) varsa senden de tavsiye alalım 

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ben Behzat ç. Yi iki kere bitirdim komple :) YouTube de vardi o zaman. Animasyon olanları pek izlemiyorum açıkçası diğerlerinden izlemedigim black mirror var ama  sırada oda izlicem :) . Stranger things i izledim bende çok beğendim. Netflix yapımı dizilerin çoğunu izledim. Defenders i ve ordaki kahramanları izledim güzeller izlenebilir. Fronteir , Marco Polo , Blue mountain state , the 100 , %3 ,12 monkey, suits, izlemediysen narcos kesin tavsiye ederim.
defenders seversen; iron fist, daredevil , punisher , luke cage bunlarda güzel gidiyor onun gibi.
Valla çok var izlediğim dizi aklıma gelen bunlar.

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Netflix  ayni anda 4 ekran ve 4k dizi flim paketi aldim. İsteyen olursa ortak kullanabiliriz. Kisacasi danaya girer gibi hisseli :) alicak olan arkadaslar icin hemde bnim icin faturayi bolusebiliriz

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161
clearidas' Alıntı:
Ben Behzat ç. Yi iki kere bitirdim komple :) YouTube de vardi o zaman. Animasyon olanları pek izlemiyorum açıkçası diğerlerinden izlemedigim black mirror var ama  sırada oda izlicem :) . Stranger things i izledim bende çok beğendim. Netflix yapımı dizilerin çoğunu izledim. Defenders i ve ordaki kahramanları izledim güzeller izlenebilir. Fronteir , Marco Polo , Blue mountain state , the 100 , %3 ,12 monkey, suits, izlemediysen narcos kesin tavsiye ederim.
defenders seversen; iron fist, daredevil , punisher , luke cage bunlarda güzel gidiyor onun gibi.
Valla çok var izlediğim dizi aklıma gelen bunlar.

Süper kahraman dizilerinden şuan netfilix dışında kalan sadece The Flash Ve Legends Of Tomorrow'a bakıyorum. Legion olsaydı netfilixte kesin ilk ona da bakardım =) dediğin dizilerin birkaçını izleme listeme almıştım artık bittikçe sıra onlara da gelir =) Rick and Morty içinde animasyon deyip geçme über konular ve olayları işliyorlar gerçekten çok zekice çekilmiş bölümler paralel evrenler ütopik dünyalar gezegenler konulu izlediğim en iyi işlerden yaa oturup bütün bölümlerini anlatasım var :) mesele örnek bu rick ile morty dünyanın afedersin bir virüs yüzünden anasını ağlatıyorlar baktılar işin içinden çıkamayacaklar başka bir gerçekliğe gidip orada kendilerini öldürüp evlerinin bahçesine gömüp kaldıkları yerden gittikleri gerçeklikte yaşamlarına devam ediyorlar düşün yani bu ve bunun benzeri absürt ilginç konular var :) mesela rick uzay aracının aküsünün içinde bildiğin medeniyet kurulmuş ve aküye enerjiyi o medeniyet sağlıyor :) komedise süper bir dizi Einstein espirisi en aklımda kalan epey güldüğüm ve zekice bulduğum espirilerinden di :) ne konuştum beee  :)eh:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Valla çok merak ettim izlicem kesin. Bir ara south park a bakmistim çok fazla islemesemde fırıldak ailesi de izledim hepsini izledim hatta bunuda izlicem en kısa zamanda. Bugün mindhunter diye bir diziye başladım geçmişteki gerçek seri katilleri ele alıyor guzel bir dizi tek sezon yarısı bitti şuan onuda tavsiye ederim.

O Çevrimdışı

orl1984

Yeni Üye
8 Ağu 2017
161
clearidas' Alıntı:
Valla çok merak ettim izlicem kesin. Bir ara south park a bakmistim çok fazla islemesemde fırıldak ailesi de izledim hepsini izledim hatta bunuda izlicem en kısa zamanda. Bugün mindhunter diye bir diziye başladım geçmişteki gerçek seri katilleri ele alıyor guzel bir dizi tek sezon yarısı bitti şuan onuda tavsiye ederim.

eve gidince onu da listeye alayım bu Netfilix bizi baya oyalacak belli :)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
orl1984' Alıntı:
clearidas' Alıntı:

eve gidince onu da listeye alayım bu Netfilix bizi baya oyalacak belli :)
Benim bütün günüm öyle geçiyor sürekli TV de açık arada bir yemek molası sonra netflixten diziye devam :).

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt