Netflix Kampanyalar ve Paketler Hakkında

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
catres catres, forumun yazılım tarafında ıslerı vardı. foruma pek bakamadım

evet nerde kalmıstık kımde netflix hesabı var ve pay etmek ıster :sopa1

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
38
Arkadaşlar ben açıyorum o zaman...sanırım kimse üyelik açmayacak. Yalnız yanlış anlaşılmasın ben 1 aylık ücretsiz hakkımı doldurdum. Tekrar üyeliğimi başlatıyorum. Bilginiz olsun.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Arkadaşlar ben açıyorum o zaman...sanırım kimse üyelik açmayacak. Yalnız yanlış anlaşılmasın ben 1 aylık ücretsiz hakkımı doldurdum. Tekrar üyeliğimi başlatıyorum. Bilginiz olsun.
nasıl tekrar başlatılıyo.
ve genel bir soru: 4 kişi nası izlenilcek :hmm

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Ben burdayım hesabım var o yüzden başkasının açması lazım. Var olan hesabı babam ile kardeşime veriyorum ben burdakiyle devam etcem. Beni de yazın .

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
38
nasıl tekrar başlatılıyo.
ve genel bir soru: 4 kişi nası izlenilcek :hmm
üyelik bilgilerimi girince aramıza tekrar hoş geldiniz diyor tabi ücretli olarak. ben buradaki arkadaşların 4 ekranda izleniyor demesinden sonra böyle bir adım atmıştım ama şimdi ben kendim hariç 3 arkadaşa üyelik bilgilerimi versem aynı anda 4 kişi aynı anda örneğin tv de netflix izleyemiyormu

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
üyelik bilgilerimi girince aramıza tekrar hoş geldiniz diyor tabi ücretli olarak. ben buradaki arkadaşların 4 ekranda izleniyor demesinden sonra böyle bir adım atmıştım ama şimdi ben kendim hariç 3 arkadaşa üyelik bilgilerimi versem aynı anda 4 kişi aynı anda örneğin tv de netflix izleyemiyormu
BlackSea BlackSea bu konuda bi aydınlatma yaparmısın :polis çoklu kullanış nasıl olucak acaba

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Hesap çeşitleri var 2 ekranlı 4 ekranlı . 4 ekranlı 4k olan üyelik açılacak 4 ayrı profil açılacak herkes aynı hesapta kendi profilinden giriş yapacak.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
aynı anda seyir olabılıyor yani?
Tabiki oluyor . Herkesin profili ayrı olcak hesap aynı olsa da farklı profiller olcak. Aşağıda attığım şekilde herkesin profili olcak kendi profiline girip istediği zaman izlicek sadece giriş yaptığı hesap aynı olacak.

JHoNv.png

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
evet şu an öğrendıgım kadarı ıle 4 kişide aynı anda seyredebılıyomuş. sıkıntısız. arkadasın dedıgı ( 40 tl oduyoz borumu ) laf uzerıne sıkıntı olmazmış

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
38
vay arkadaş daha önceden üyelik açtığım kart için kullanmaya çalıştığınız kart ile ilgili sorun var dedi ya la...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri