Netflix Hesap Çalınması

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yok yaw telifle ilgili değil,olsa olsa şikayet veya herifler beğenmediler bastılar cezayı bir şekilde,önemli değil aslında
netice de yine isteidğim şeyleri yapabiliyorum Youtube dan,sadece videolara takılıyorum başka bir iş de yapmam+

hesabım tamamen kapalı değil zaten öyle olsaydı ona göre bir uyarı alırdım,kısıtlamışlar ama süre yok! soruyorum
cevap bile yok!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
yok yaw telifle ilgili değil,olsa olsa şikayet veya herifler beğenmediler bastılar cezayı bir şekilde,önemli değil aslında
netice de yine isteidğim şeyleri yapabiliyorum Youtube dan,sadece videolara takılıyorum başka bir iş de yapmam+

hesabım tamamen kapalı değil zaten öyle olsaydı ona göre bir uyarı alırdım,kısıtlamışlar ama süre yok! soruyorum
cevap bile yok!

İşin perde ardını bilemem tabi ama bir içeriği paylaşmak istiyorsan bulut depolamayı da tercih edebilirsin.
YouTube'da yorum yapmanı, oynatma listesi oluşturmanı engellemedilerse iyi tabi.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
forumda sorun varmı acaba?
2 gündür ya hiç açılmıyor ana sayfa veta giriyorum ama bir başka sayfaya çok geç giriyor veya uzun süre bekletiyor!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
forumda sorun varmı acaba?
2 gündür ya hiç açılmıyor ana sayfa veta giriyorum ama bir başka sayfaya çok geç giriyor veya uzun süre bekletiyor!

Sorun yok bildiğim kadarıyla.
Bir takım güncellemeler yapıyoruz ondan dolayı erişilemeyebiliyor bir süre.
Sota Sota en son yeni alt forumlar ekledi.

Altyapı gıcır onun dışında. :):cool:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Yavas Acılma Bızden Kaynaklı Oldugunu Sanmıyorum Sureklı Kontrolum Altında
Sunucu Tarafı Gece 10 Dakıkalıgına Erısıme Kapadın Sunucuda Bakım Vardı

2 Gundur Kategorı Forum Altforum uzerınde Calısma Yapıyorum

Sadece Forumların Bulundugu Kategorı Degıstı

Can Abı CTRL+F5 Yaparmısın Tarayıcınızın Cache Bellegını Guncellesın .

Son düzenleme:
blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Muhtemelen Netflix çalışanları veriyordur.Yoksa elin meksikalısı nerden bulacak şifrenizi. Şifrenizi çalmış olsa o zaman da acemilik yapıp netflixin dilini filan değiştirmeye kalkmaz ve gözatma geçmişini silerdi. Netflixte çalışan bir arkadaşım var meksikada bende ondan alıyorum. Yani sizin durum da tam tersi.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Reklam içerikli bir çok free program yüklüyoruz, kurulum esnasında bazı izinler istiyor bizden, program işte şuna ulaşacak yada ulaşmak istiyor izin veriyormusun kabul ediyor musun diye acaba bu programlar yüzünden cihazın içinde bize çaktırmadan veri çekiyor olabilirler mi? Yoksa bir çok yerde premium hesaplar adı altında geçen hesapları nerden nasıl toplu toplu paylaşabilirler ki diye düşünüyorum :hmm

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Reklam içerikli bir çok free program yüklüyoruz, kurulum esnasında bazı izinler istiyor bizden, program işte şuna ulaşacak yada ulaşmak istiyor izin veriyormusun kabul ediyor musun diye acaba bu programlar yüzünden cihazın içinde bize çaktırmadan veri çekiyor olabilirler mi? Yoksa bir çok yerde premium hesaplar adı altında geçen hesapları nerden nasıl toplu toplu paylaşabilirler ki diye düşünüyorum :hmm

Kaynağı güvenilir olmayan yerlerden veya güvenilir olmayan geliştiricilere ait yazılımlar kullanılınca hesaplar çaldırılabilir.
Onun dışında çok basit şifreler kullanan insanlar da var.:bilmiyom

Mesela sosyal ağlar ile ilgili zilyon tane yan uygulama var, kişi gidiyor hesabını gözü kapalı uygulamaya bağlıyor.
Sonra vay efendim hesabım nasıl çalındı. :sirit (Sözüm meclisten dışarı.)

Yok profiline kaç kişi baktı, yok seni kim takipten çıktı, yok ne kadar zekisin testi falan filan...

3. parti bu tip uygulamalara hep ön yargılı yaklaşırım. :hihi

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
153
42
Kaynağı güvenilir olmayan yerlerden veya güvenilir olmayan geliştiricilere ait yazılımlar kullanılınca hesaplar çaldırılabilir.
Onun dışında çok basit şifreler kullanan insanlar da var.:bilmiyom

Mesela sosyal ağlar ile ilgili zilyon tane yan uygulama var, kişi gidiyor hesabını gözü kapalı uygulamaya bağlıyor.
Sonra vay efendim hesabım nasıl çalındı. :sirit (Sözüm meclisten dışarı.)

Yok profiline kaç kişi baktı, yok seni kim takipten çıktı, yok ne kadar zekisin testi falan filan...

3. parti bu tip uygulamalara hep ön yargılı yaklaşırım. :hihi

Arkadaslar netflix hesapları mail şifre comboları ile programlar sayesinde kırılıyor yani bi nevi balık tutmak gibi bişey.
bununla ilgili bir cok konu mevcut

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt