Netflix Hesap Çalınması

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
:):) valla elin hintlisi bulur diye modemin altındaki şifreyi netflix şifresi yaptım :):)

Bu herkesin başına gelen birşey mi yoksa sadece bir hesap çalınması mı?
Netflix kullanıcılarının başına gelmiş bir sorun mu bu?
Ben Netflix'i sadece deneme süresi boyunca kullandım, o yüzden sorunları varsa bile haberim yok. :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Bence netflix giris yaptigin tum cihazları
Antivirusle tarat keyloger yemis olma ihtimalin cok yuksek.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bu herkesin başına gelen birşey mi yoksa sadece bir hesap çalınması mı?
Netflix kullanıcılarının başına gelmiş bir sorun mu bu?
Ben Netflix'i sadece deneme süresi boyunca kullandım, o yüzden sorunları varsa bile haberim yok. :)
yok benim başıma gelen bişey sadece :) başka hiç biyerde görmedim duymadım. bende böyle şanssızlıklar var.
vodafone red liyim diye 3 aylık dı sanırım spotify üyeliği verdiler. üyelik açarken tel no istedi o ara 3 aylık ücreti de telden kesmiş. dedim neyse kessin ztn kullanırım uzun süre sorun yok. 1 ay geçti hesap kapandı. spotify ye mail attım vodafone ile anlaşmamız bitti biz iptal etmedik hesabınızı orayla iletişime geçin dedi . vodafonu aradım orası da bizimle alakası yok dedi sonra iki tarafla sürekli görüşmeler yapmama rağmen bir sonuca ulaşamadım. olan bizmi 5 aylık üyeliğe oldu.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
yok benim başıma gelen bişey sadece :) başka hiç biyerde görmedim duymadım. bende böyle şanssızlıklar var.
vodafone red liyim diye 3 aylık dı sanırım spotify üyeliği verdiler. üyelik açarken tel no istedi o ara 3 aylık ücreti de telden kesmiş. dedim neyse kessin ztn kullanırım uzun süre sorun yok. 1 ay geçti hesap kapandı. spotify ye mail attım vodafone ile anlaşmamız bitti biz iptal etmedik hesabınızı orayla iletişime geçin dedi . vodafonu aradım orası da bizimle alakası yok dedi sonra iki tarafla sürekli görüşmeler yapmama rağmen bir sonuca ulaşamadım. olan bizmi 5 aylık üyeliğe oldu.

Abi senin ki de şansmış yani.
Giriş yaptığın cihazlarda mümkün mertebe korsandan uzak dur.
Bir de şifrelerinde özel karakterler kullan. Modem varsayılan şifrelerinde özel karakter olmuyor genelde.

ParTaa Çevrimdışı

ParTaa 

Yeni Üye
20 Mar 2018
14
32
Bu arkadaşa ozel bi durum değil yerli yabanci bir çok kişinin şifresi kolayca çalışabiliyor bi program aracılığı ile sitenin config i yapiliyor ve karışık mail pass seklinde combo taratiliyor kiminki denk gelirse balik tutmak diyorlar buna burda hatali kim derseniz tabiki netfilix bir kaç güvenlik onlemi ile bunun sonunu getirebilir isteseler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu arkadaşa ozel bi durum değil yerli yabanci bir çok kişinin şifresi kolayca çalışabiliyor bi program aracılığı ile sitenin config i yapiliyor ve karışık mail pass seklinde combo taratiliyor kiminki denk gelirse balik tutmak diyorlar buna burda hatali kim derseniz tabiki netfilix bir kaç güvenlik onlemi ile bunun sonunu getirebilir isteseler

Koca Netflix böyle açığa neden oluyorsa yazıklar olsun zaten. :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt