N11 Kuponlarım var!!!

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
Cvp: N11 Kuponlarım var!!!

ruzgar' Alıntı:
9köy' Alıntı:
çok ararlar o doğalgazı . ama ne diyeceksinki insanlar için yatırım maliyeti kolayda değil heralde şimdi en az 10bin tlden aşağı çıkmaz bir daire tesisatı.

devletinde kabahati var bence alan alsın almayan almasın götür sen oray gazı be kardeşim.

10 bin tl doğalgaz için bedava.Sanırım ihale yoluyla yaptıkları için alan şirket için maliyetler kurtarmıyordur.Klima daha avantajlı geliyor insanlara..Öyle de ama ben doğalgazı asla klimaya değişmem.

bende değişmem klimayı sırf mecburiyetetn kullanıyoruz iki evimizdede yazın getirdiği aşırı nem olmasa klima bile takmazdık. doğalgazın fatura fazlalığınada katlanır kombiyle ısınırım. şimdiyse nefesim tıkanmadığı sürece kışın klimayla ısınıyorum kendi evimde. fatura doğalgazdan daha az geliyor. ama tabiki zorluklarıda var ortalıkta ufak fanlı sobalar dolaşıyor banyoda mutfakta felan.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
isine yarar mi

Screenshot_20190103-143252_n11com.jpg

Yerel Basın Çevrimdışı

Yerel Basın

Yeni Üye
11 Eyl 2020
39
60
Cvp: N11 Kuponlarım var!!!

Ben de de 177 tl var.Bugün son akşama kadar bir klima almam lazım.

Alarko xpowergold 53 uqv060 mı yoksa mhi srk63 zr-s mi ya da lg sirius smart as-w246 mı alsam diye düsünüyorum.
N11'den Vestel 58u9500 4k tv aldım horoz joristik paneli kırdı satıcı verdiği sözü tutmuyor 06.10.2020 tarihinde 3800 tl verdim paramadı iade etmiyorlar siz siz olun bu kupon veyada cuma çılğın kampanyanalar inanmayın zaten ürünün fiyatini yükseltip sonra ki fiyata millete çılgın kampanyalarla kandırıyorlar:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri