N11 Kuponlarım var!!!

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204
Arkadaşlar telefon aldığım için 10 tane kupon verdi N11. Herhangi birşey alacak olan varsa bu kuponları değerlendirebiliriz. 75tl den 2000 tl ye kadar indirim kuponu mevcut. Ben alışverişimi yaptım belki birine lazım olur tv cep telefonu bilgisayar alacak kişiler olur kuponlardan faydalanabilir.  :ok:

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221
Cvp: N11 Kuponlarım var!!!

bozdem' Alıntı:
Arkadaşlar telefon aldığım için 10 tane kupon verdi N11. Herhangi birşey alacak olan varsa bu kuponları değerlendirebiliriz. 75tl den 2000 tl ye kadar indirim kuponu mevcut. Ben alışverişimi yaptım belki birine lazım olur tv cep telefonu bilgisayar alacak kişiler olur kuponlardan faydalanabilir.  :ok:

Ben de de 177 tl var.Bugün son akşama kadar bir klima almam lazım.

Alarko xpowergold 53 uqv060 mı yoksa mhi srk63 zr-s mi ya da lg sirius smart as-w246 mı alsam diye düsünüyorum.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

bozdem' Alıntı:
i
nce düşüncen için teşekkürler Bozdem kardeşim.

bu arada mailne bakmazsan kızıcam olsun :hayır: :sırıtma2:

ya aslında öğrensem iyi olurda hiç saksı basmıyor bu işlere hata yapmaktanda korkuyorum. aslında bu aralar pc alma durumu dahi var.  ama uzak durmaya çalışıyorum bu işlerden hem bu düzene hizmet etmek istemiyorum yobazım biraz kredi kartım bile yok bankalar faydalanmasın diye emekli maaşımı bile ptt den otobüse binip çekiyorum. sonra bankaya yatırıyorum otomatik ödemeler için  şerefsiz bankalara yaramasın diye (birey olsamda tavşan dağa küsmüş densede hoş artık bu tür işlerinde modası geçtide. son yıllarda tüketici derneklerinden vs herşeyden kaçıyorum başım derde girip peşinde düşmektense diye. ) parantez öncesinde dönersek ama maalesef ptt de onlardan aşağı değil.  bayramda kartımı kilitlediler şimdi inat için maaşı baklaya aktartıcaklar vatan haini bankalar gibi ille kendilerini korumaya alacaklar korkak beyinsizler.

birde alışırsam bu işlere korkum var normalde bir yazıyı bile iki saatte yazıyorum nasıl uğraşırım. bir iki  alışveriş delisi tanıdığım var onlar gibi alışveriş manyağı olurum diyede korkuyorum :yuh:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

ruzgar' Alıntı:
bozdem' Alıntı:

Ben de de 177 tl var.Bugün son akşama kadar bir klima almam lazım.

Alarko xpowergold 53 uqv060 mı yoksa mhi srk63 zr-s mi ya da lg sirius smart as-w246 mı alsam diye düsünüyorum.

mhi lerde kart yakma probşemleri son 3 yıldır çok okuduk.

carrier 50 liktede 2 kez toshiba skv 50 dede bir kez gördük.

ama @Bozdemin dediği me meselesi çok eski bir mesele Türkiyeeye yanlış sevkiyat meselesi olmuş o ürünler baya sorun oluşturmuş.
sonrası hiç duymadım yansa benim klimalarımın kartı yanardı dhdeki yazılarımı okuyun görürsünüz. 257-258 wattla problem olmadı klimada. kavaga döğüş düşürttürdüm volatşı resimler dhde mevcut.. ayrıca her asansör çalışmasında bir dalgalanma olur 10-15-20 waatt gibi düşer çıkar elektrik.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

Ben bu gidişle klima alamayacağım arkadaşlar..Kışın üşüyeceğiz mecburen.Ben tekrar şömine işine döneyim.Klima daha temiz olur dedim ama..Epey faydalı oldu bu forum ve diger forumlar..Klima konusunda epey bilgilendim..Ne yazık ki bilmek iyi değilmiş..

Esasında fuji iyiydi ama garanti ve üretim tarihi konusunda yanıltıldığım hangi eşya olsa aynısını yapar iade ederdim.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

ruzgar' Alıntı:
Ben bu gidişle klima alamayacağım arkadaşlar..Kışın üşüyeceğiz mecburen.Ben tekrar şömine işine döneyim.Klima daha temiz olur dedim ama..Epey faydalı oldu bu forum ve diger forumlar..Klima konusunda epey bilgilendim..Ne yazık ki bilmek iyi değilmiş..

Esasında fuji iyiydi ama garanti ve üretim tarihi konusunda yanıltıldığım hangi eşya olsa aynısını yapar iade ederdim.

sizin oraya doğalgaz gelme ihtimali yokmu ?

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

sen beni dinle git şimd hatırlamıyorum m2 durumlarını ama 3 katında bire tane midea blanc al madem gücün yok onalr sei idare eder emin ol. illaki marka alacağım diye uğraşma madem güç olarak yetmiyor. tek klima fiyatın yaklaşık veya az geçeresen idare olur rahat rahat tamam az biraz tüketim yüksek olur ama seni çokta zorlamaz. hemde her kata klima takmış olursun.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

9köy' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

Hayır.3-4 yıl önce talep alınmış ama isteyen az olduğu için buraya getirilmemiş.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

ruzgar' Alıntı:
9köy' Alıntı:

Hayır.3-4 yıl önce talep alınmış ama isteyen az olduğu için buraya getirilmemiş.

çok ararlar o doğalgazı . ama ne diyeceksinki insanlar için yatırım maliyeti kolayda değil heralde şimdi en az 10bin tlden aşağı çıkmaz bir daire tesisatı.

devletinde kabahati var bence alan alsın almayan almasın götür sen oray gazı be kardeşim.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

9köy' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

çok ararlar o doğalgazı . ama ne diyeceksinki insanlar için yatırım maliyeti kolayda değil heralde şimdi en az 10bin tlden aşağı çıkmaz bir daire tesisatı.

devletinde kabahati var bence alan alsın almayan almasın götür sen oray gazı be kardeşim.

10 bin tl doğalgaz için bedava.Sanırım ihale yoluyla yaptıkları için alan şirket için maliyetler kurtarmıyordur.Klima daha avantajlı geliyor insanlara..Öyle de ama ben doğalgazı asla klimaya değişmem.

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

9köy' Alıntı:
bozdem' Alıntı:
i

ya aslında öğrensem iyi olurda hiç saksı basmıyor bu işlere hata yapmaktanda korkuyorum. aslında bu aralar pc alma durumu dahi var.  ama uzak durmaya çalışıyorum bu işlerden hem bu düzene hizmet etmek istemiyorum yobazım biraz kredi kartım bile yok bankalar faydalanmasın diye emekli maaşımı bile ptt den otobüse binip çekiyorum. sonra bankaya yatırıyorum otomatik ödemeler için  şerefsiz bankalara yaramasın diye (birey olsamda tavşan dağa küsmüş densede hoş artık bu tür işlerinde modası geçtide. son yıllarda tüketici derneklerinden vs herşeyden kaçıyorum başım derde girip peşinde düşmektense diye. ) parantez öncesinde dönersek ama maalesef ptt de onlardan aşağı değil.  bayramda kartımı kilitlediler şimdi inat için maaşı baklaya aktartıcaklar vatan haini bankalar gibi ille kendilerini korumaya alacaklar korkak beyinsizler.

birde alışırsam bu işlere korkum var normalde bir yazıyı bile iki saatte yazıyorum nasıl uğraşırım. bir iki  alışveriş delisi tanıdığım var onlar gibi alışveriş manyağı olurum diyede korkuyorum :yuh:

Numaranı aldım ya arıyacam müsait zamanda. Ben alışverişlerimi hep internetten yapıyorum 200-300tl ucuza geliyor. Aldığım telefon burada ki telefoncularda 1450 tl ben n11 den 1266 tl den 50 tl kupon indirimiyle 1216 ya aldım arada güzel fark var. Korkuyorsan sen bana gönder parayı ben karttan alıveriyim sana bilgisayar falan ama komisyonumu alırım  :lol: :lol: :lol:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258

Guzel Oldu Bu Bolum

Gecenlerde D.H Uzerınde Bırınde Almıstım Bende N11 Kuponu

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Sota' Alıntı:
Guzel Oldu Bu Bolum

Gecenlerde D.H Uzerınde Bırınde Almıstım Bende N11 Kuponu

işin gücün sağdan soldan gelsin tabi güzel olur börül gibi bedavacısın :hayır:

foruma bakma hiç 3-5 kuruşun hesabına bak :oha:

benim gibi yobaz olucan bu bankalara babayı yesin diycen. hizmet etmiycen bu düzene yaşasın şeriat. Yaşasın Türk islam devleti. düzeni yıkıp islam devtei kuracağız börülle seni sırt sırta bağlayı taşa tutturup kellenizi keseceğiz. :)eh:

möbörülcüm kendine geldimi bu işlere ulan beleşten hayırmı gelir der ama bir numaralı faizcidir 
faize harm derlerse desinler bana verilerse helaldir der :zuhaha:

şimdide utangaçlıktan bahsetmiş fiytat söyleyemiyormuş bi vurayım beynine. :)eh:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

bozdem' Alıntı:
9köy' Alıntı:
i

Numaranı aldım ya arıyacam müsait zamanda. Ben alışverişlerimi hep internetten yapıyorum 200-300tl ucuza geliyor. Aldığım telefon burada ki telefoncularda 1450 tl ben n11 den 1266 tl den 50 tl kupon indirimiyle 1216 ya aldım arada güzel fark var. Korkuyorsan sen bana gönder parayı ben karttan alıveriyim sana bilgisayar falan ama komisyonumu alırım  :lol: :lol: :lol:

kuponlar senin olsun ben hak etmediğimi istemem neymiş öyle be boşver onları.  sen ara beni yoksa döverim seni. :hayır:

canın sağolsun ya neymiş komisyon senden değerlimi para. am dadandırsam teknoloji özürlüyümdür pc vs teknolojik her şeyimi sana aldırırım demedi deme :yerlerde:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri