Mitsubishi electric bayileri

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221
Cvp: Mitsubishi electric bayileri

9köy' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:
Sf50 için Antalyadaki bir bayi 7300 tl fiyat verdi.Daha 15 gün önce 5500 tl ye alınan klima şu an yüzde 35 zamlanmış durumda.Memura yüzde 7 zam klimaya yüzde 35 zam...Kış gelince fiyatlar düşüyor bunlarda yükseltiyor..Kim ne derse desin bu ME nin pazarlamadan anladığı yok.

Bundan sonra hisse senedi altın döviz yerine Me alacağım uzun vade (2 yıl) bekleyeceğim.

firmayı yola getireceğim  diye uğraşana kadar alsaydın kara geçmiştin bile ;=)

bırak şimdi savcıyı savcılağa vermeyi basit iş bunlar ona bakarsan benim sağlık bakanlığına ettiğim laflar adamı ipe çektirir ama hoclar bildiğini okuyor.

senin düşüncen önce servis olmalı internetten satış olaylarında bu gibi durmlara karşı satıl yaptırmıyor me ama sna gönderecek adam varsa eski fiyattan o klimayı al .. inatla olmaz bu işler ara me merkezi sonra satın al sana kesin kurdurturlar klimanı.

bana kızyorlar yok bayi önermiyorsun vs diye ama bende hep kazık fiyata aldım hele son klimamda yediğim kazık dahada yüksek oldu ozmanlar millet 2800 -3000 di sanırım kampanya ben 3200 veya 3400 e aldım biraz fazla taksitten dolayı 2013 yılıydı sanırım bakmam lazım faturaya.

bu işin merkezi rekabeti izmir istanbulda ve ufak bölgelerde bu işler yok. izmirdeki adamda ucuz veriyorsa fazla stoklu çalıştıklarından yoksa onalrda malı yeni çektilermi fazl indirm yapamazlar. e tabi her bayiyi aynı yüksek stoklarala çalışmıyor diye leşetirmekte olmaz . adam nasıl satacak dükkanının işini gücünü biz bilemeyiz. keşke her düşündüğümüz olsa ne iyi olurda =)

ME ye o fiyatlar verilmez bana gore..Ne kadar iyi klima da olsa f/p ürünü değil..İklimsa da mhi srk63 zr-s'e 7900 tl fiyat veriyor ama nette 5400 tl ye alabiliyorum.ME de internetten satış yapsa aynı fiyata gelecek..Yanılmıyorsam @ado üstat dı.ME den sonra Mhi gelir diyordu kalite sıralamasında..Dhforum klima tavsiyesi konusunda..

Daha önce de dedim.Ben bayiyi elestirmiyorum.Bu ortamı yaratan ME dir dedim.Yoksa liste fiyatı verir vermez kafasına silah sıkacak değilim.Kaldı ki ME üst yönetimi beni arayıp hak verdi.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

ruzgar' Alıntı:
9köy' Alıntı:
firmayı yola getireceğim  diye uğraşana kadar alsaydın kara geçmiştin bile ;=)

bırak şimdi savcıyı savcılağa vermeyi basit iş bunlar ona bakarsan benim sağlık bakanlığına ettiğim laflar adamı ipe çektirir ama hoclar bildiğini okuyor.

senin düşüncen önce servis olmalı internetten satış olaylarında bu gibi durmlara karşı satıl yaptırmıyor me ama sna gönderecek adam varsa eski fiyattan o klimayı al .. inatla olmaz bu işler ara me merkezi sonra satın al sana kesin kurdurturlar klimanı.

bana kızyorlar yok bayi önermiyorsun vs diye ama bende hep kazık fiyata aldım hele son klimamda yediğim kazık dahada yüksek oldu ozmanlar millet 2800 -3000 di sanırım kampanya ben 3200 veya 3400 e aldım biraz fazla taksitten dolayı 2013 yılıydı sanırım bakmam lazım faturaya.

bu işin merkezi rekabeti izmir istanbulda ve ufak bölgelerde bu işler yok. izmirdeki adamda ucuz veriyorsa fazla stoklu çalıştıklarından yoksa onalrda malı yeni çektilermi fazl indirm yapamazlar. e tabi her bayiyi aynı yüksek stoklarala çalışmıyor diye leşetirmekte olmaz . adam nasıl satacak dükkanının işini gücünü biz bilemeyiz. keşke her düşündüğümüz olsa ne iyi olurda =)

ME ye o fiyatlar verilmez bana gore..Ne kadar iyi klima da olsa f/p ürünü değil..İklimsa da mhi srk63 zr-s'e 7900 tl fiyat veriyor ama nette 5400 tl ye alabiliyorum.ME de internetten satış yapsa aynı fiyata gelecek..Yanılmıyorsam @ado üstat dı.ME den sonra Mhi gelir diyordu kalite sıralamasında..Dhforum klima tavsiyesi konusunda..

Daha önce de dedim.Ben bayiyi elestirmiyorum.Bu ortamı yaratan ME dir dedim.Yoksa liste fiyatı verir vermez kafasına silah sıkacak değilim.Kaldı ki ME üst yönetimi beni arayıp hak verdi.

veririsin vermnezsin o tabi kişinin kesesinin yani onun bunun senin bileceğin iş tabiki. kimsenin kesesine karışamayız.

fp lafıda uyduruk bir laf benim için fiyatsa fiyatta performans her ikisi nasıl bir arada olsun heöm şöfür mahal hem 50 krş olmaz.

madem size hak verdiler bu zamana kadar hiçmi şikayet eden olmadıda çözmediler acaba bu durumları . ki onların düzenine özenen firmalarda var. mesel haierde internette satılmaz .

@Ado üstad bu işlerden fazla anlamaz asıl işi klima değildi  sadece benim gibi eski komonizlerdendir m electirğe savaş bile açmıştır.  ona bakarsanız o yeri geliyor vestelle bile aynı tuttuğu yazıları var m electrici neymiş kendince komponentler aynıymış. kızdırayım birazcık gelsin. hatta diyorki nem alma olayı aslında nem vermektir bird etuytmuş daikin doğru nemlendirme diye reklam verdi ben haklı çıktım diyor. yahu ado kardeşim o klima ururu sarara avutma gendini.

me den sonra asla mhi gelmez bakın dh yi araştırın aganta07 isimli bir arkadaş var orada mhi ci yılalrca nhi sattın ben bu cihazların ne arızalar çıkarabileceğini iyi bilirm der. ve mhi nin japonyada mistsubishi olarak satılmadığını kendisi yazmıştır.

ben aynı zamanda daikin kullnıcısyım mhi eskiden airfelce getirildiğinden bana gelen servis durumu bana nalattığı için bilgimi zaman zaman anlatırım. bende zamanında mhi alamadığım için üzlmüştüm ehmede eski seri srz71sz serisi. dah sorna dhde bir arkadaş bu klimadan 2.el aldığında bile klimanın çok güzel olduğunu yazdım o klimada kart yakmış.

bastığım fotodaki yazılardan bir bölüm alın google yapıştırın o fotonun üstünde yazan yazıda mhi akrt arızasıydı.

ben burada klimayı tamamen kötülemiyorum bir çok klimadan iydir, gene hatta fujiitsudan bile iyidir. ama me den sonra gelen sözü yanlış.

internet sitesinde aynı fiyata satılacaktı durumunu kimse bilemez alış neyse bir satışı olacaktır ama dediğiniz gibi bencede internetten satış serbest bırakılsa iyi olur.  ama sonrasını nasıl hesap ederler ve ediyorlar bilmiyorum  işte adamlarda orada bayilik verdiysek o vatandaşıda koruyacağız düşüncesindeler hala benim görüşüm. onun için siz eveirlen cevabıda ben şahsen ciddiye almıyorum bence geçiştirme bir cevap vermişler.
siz emin olun iyi adama denk geldiniz yani iyi satıcıya denk geldiniz fujitsu konusunda yoksa çok uğraşırdınız bir ton zaman geçerdi.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

9köy' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

fp lafıda uyduruk bir laf benim için fiyatsa fiyatta performans her ikisi nasıl bir arada olsun heöm şöfür mahal hem 50 krş olmaz. 

Şimdi bir midea blanc var 24000 btu 4200 tl fiyatlı yine 4500 fiyatlarda lg sirius var..Şimdi burada siz de kabul edersiniz ki midea f/p ürünüdür ve şoför mahallindedir.. :ok:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

ruzgar' Alıntı:
9köy' Alıntı:

Şimdi bir midea blanc var 24000 btu 4200 tl fiyatlı yine 4500 fiyatlarda lg sirius var..Şimdi burada siz de kabul edersiniz ki midea f/p ürünüdür ve şoför mahallindedir.. :ok:

FB liysen canım feda bana fp deme o 6S lidir. :ok:

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

9köy' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

FB liyim elbet..Yalnız bu Aziz bizi yaktı!   :sinirli: 6.0 dan bu yana izlediğim maç yok.Tv de bile.Ligde kim kaçıncı sırada bilmem.  :pist:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

ruzgar' Alıntı:
9köy' Alıntı:

FB liyim elbet..Yalnız bu Aziz bizi yaktı!   :sinirli: 6.0 dan bu yana izlediğim maç yok.Tv de bile.Ligde kim kaçıncı sırada bilmem.  :pist:

helal sana o zaman :pist:

bak nma bendede hastalık yok

Aziz Yıldırım konusunda ben severim genede klübe az şeyler katmadı. geçenlerde birine tokat atmıştı onun dahi ardındayım. insanın üstüne bukadar gellinmez. ne çıktı şike davasından adam daha o olaylardan bir yıl önce bana komplo kuruluyor diye bir çok beyanat vermişti. dhde yazdım belgesini koydum ban yedim defalarca. dedikleride aynen çıktı ama yılmadılar helal olsun bu konuda çamurcu 6S liler bile en sonunda tebrik ettiler. ya işin aslına bakarsan şikeci olmayan kim var bu konulara dalarsak çıkılmaz içinden beşiktaşın malatyaya trabzonun beşiktaşa yattığı yılları dhde yazdım 2. 9 köy nickimle hep banlandıydım. dahası 3 klübün yıllarca şampiyonluğu trabzona vermeme sözleşmesi vardı yoksa hayatta 6S bizm için lig ortalarında kötü olsa trabzonu yenmez yatardı. ama son maç anlaşmaya uydu yendi biz götürdük işi. ama duruma bakınca doğru olansa oynadı ve yendi denir. başka bir zaman olsa asla böyle olmazdı şimdi o antlaşma bozuldu asla ve asla fenere iyilik yapmaz 6S

zaten dediğim gibi esas olay şu o 6S yi 6-0 yendiğimiz maçta bile iyi o sezon iyi değildilk . fener resmen vitrin takımı ruh çoktan gitti. istedikleri paraysa başkan bol bol veriyor ama artık düzen bozuldıu aç bırakmak lazım bunları. ben bu konuda 6S yi taktir bile ediyorum adamlar aç acına yıllarca oynadı doğruya doğru. ama Fener bu özelliğini çoktan kaybetti. dikat et sadece o şike karalamasından sonra bir ruh geldiydi o zamanda Aykut Kocamnaı gönderdiler aslında o senede şampiyondu fener ama bir oyunlar döndü en kızıdğım konuda buydu.. şimdi Aziz gitse maziz gelse gene birşey değişmeyecek. ya bütün futbolcular yabancı bu kadarda olmaz. arpalarını keseceksin bunların ama artık mümkünatı yok.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

9köy' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

helal sana o zaman :pist:

bak nma bendede hastalık yok

Aziz Yıldırım konusunda ben severim genede klübe az şeyler katmadı. geçenlerde birine tokat atmıştı onun dahi ardındayım. insanın üstüne bukadar gellinmez. ne çıktı şike davasından adam daha o olaylardan bir yıl önce bana komplo kuruluyor diye bir çok beyanat vermişti. dhde yazdım belgesini koydum ban yedim defalarca. dedikleride aynen çıktı ama yılmadılar helal olsun bu konuda çamurcu 6S liler bile en sonunda tebrik ettiler. ya işin aslına bakarsan şikeci olmayan kim var bu konulara dalarsak çıkılmaz içinden beşiktaşın malatyaya trabzonun beşiktaşa yattığı yılları dhde yazdım 2. 9 köy nickimle hep banlandıydım. dahası 3 klübün yıllarca şampiyonluğu trabzona vermeme sözleşmesi vardı yoksa hayatta 6S bizm için lig ortalarında kötü olsa trabzonu yenmez yatardı. ama son maç anlaşmaya uydu yendi biz götürdük işi. ama duruma bakınca doğru olansa oynadı ve yendi denir. başka bir zaman olsa asla böyle olmazdı şimdi o antlaşma bozuldu asla ve asla fenere iyilik yapmaz 6S

zaten dediğim gibi  esas olay şu o 6S yi 6-0 yendiğimiz maçta bile iyi o sezon iyi değildilk . fener resmen vitrin takımı ruh çoktan gitti. istedikleri paraysa başkan bol bol veriyor ama artık düzen bozuldıu aç bırakmak lazım bunları. ben bu konuda 6S yi taktir bile ediyorum adamlar aç acına yıllarca oynadı doğruya doğru. ama Fener bu özelliğini çoktan kaybetti. dikat et sadece o şike karalamasından sonra bir ruh geldiydi o zamanda Aykut Kocamnaı gönderdiler aslında o senede şampiyondu fener ama bir oyunlar döndü en kızıdğım konuda buydu.. şimdi Aziz gitse maziz gelse gene birşey değişmeyecek. ya bütün futbolcular yabancı bu kadarda olmaz. arpalarını keseceksin bunların ama artık mümkünatı yok.

Başkana cok haksızlık yapıldı.İyi de direndi.O zamanlar hep yanındaydım.Kulübe çok katkıları oldu ama sportif başarı gelmedi.Bunun da hiçbir mazereti olamaz.Artık takımın üzerinde bir yüktür.Başarının önünde bir engeldir.Sadece Aziz'e değil hiçkimseye bu kadar kredi verilmemeli.O mevkide bulunan her kimse tek hedefi Şampiyonluk olmalıdır.Gerisi ıvır zıvırdır.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

ya hiç sorma haklısın o konudada hepsine vericeksin sopayı. futbolcular oynamadıktan sonrada eli sopalı bir başkanda şart. Ali Koç büyk ihtimalle gelir gibime geliyor ama çok sakin birisi ne yapar bilemiyorum :yuh: 

şahsım adına, hoş bunca memleket sorunu varken bunlar en son konular zaten Allah şükür fanatik gibi suçlansamda değilim inanın kadroyu bile bilmiyorum =)

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

9köy' Alıntı:
ya hiç sorma haklısın o konudada hepsine vericeksin sopayı. futbolcular oynamadıktan sonrada eli sopalı bir başkanda şart. Ali Koç büyk ihtimalle gelir gibime geliyor ama çok sakin birisi ne yapar bilemiyorum :yuh: 

şahsım adına, hoş bunca memleket sorunu varken bunlar en son konular zaten Allah şükür fanatik gibi suçlansamda değilim inanın kadroyu bile bilmiyorum =)

Ali Koç takıma yeni bir sayfa açtırır.Genç dinamik heyecanlı..Aziz başkandan daha faydalı olacağına inanıyorum.Bakın bjk gs takımlarının hisseleri nerelere geldi.Fenerbahce 10 yıl önceki değerinde hala..Ekonomik başarı da yok aslında.Koç gelsin hisse degeri en az ikiye katlar..

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

ruzgar' Alıntı:
9köy' Alıntı:

Ali Koç takıma yeni bir sayfa açtırır.Genç dinamik heyecanlı..Aziz başkandan daha faydalı olacağına inanıyorum.Bakın bjk gs takımlarının hisseleri nerelere geldi.Fenerbahce 10 yıl önceki değerinde hala..Ekonomik başarı da yok aslında.Koç gelsin hisse degeri en az ikiye katlar..

hayırlısı neyse o olsun inşa Allah iyi olur. ben sizin kadar ümit var değilim Ali Koçtan ama siz daha iyi tanıyorsunuz gördüğümce hisseler kadar bildiğinize göre. şahsen ben hiç anlamam o işlerden.

inşa Allah tüm maçlarımız bol gollü olur :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=Gc55PherNgs

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

9köy' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

hayırlısı neyse o olsun inşa Allah iyi olur. ben sizin kadar ümit var değilim Ali Koçtan ama siz daha iyi tanıyorsunuz gördüğümce hisseler kadar bildiğinize göre. şahsen ben hiç anlamam o işlerden.

inşa Allah tüm maçlarımız bol gollü olur :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=Gc55PherNgs

Estağfirullah..Ben şimdiden daha iyi olacağını düşünuyorum.Takım dipte zaten bundan kötüsü 2.lige düşme olur.İnşallah 6s a dayarız yine golleri. :ok:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

inşa Allah 6s gibi tarihler yazarız yine  :ok:

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Ben şahsen koyu fenerliyim ama fenerden bu sene bir b*k olmaz.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

bozdem' Alıntı:
Ben şahsen koyu fenerliyim ama fenerden bu sene bir b*k olmaz.

oh be bir fenerli daha :ok:
aynen bişe olmaz seneyede zor :bansign:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt