Midea Xtreme Save Kasa Genleşme Sesi

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Midea Optimum serisi vardı onlarda da genleşme sesi çok rahatsız ederdi.
Vertuda bu sesi o kadar duymadık.
Midea hep mi böyle kasa kullanıyor dünyada da bilmiyorum ama genel olarak plastik yapısı hoşuma gitmiyor.

B Çevrimdışı

BENSALM

Yeni Üye
21 Eki 2021
19
53
Bende öyle oldu

Abi bak aynı model aynı btu klima arkadaşımda da var gidip geliyoruz birbirimize inan olsun hiç ses duymadım bir defa iki defa gittiğim bir yerde değil zaten kendisi de diyor böyle hiç ses duymadığını. Ben bu sese odaklanınca her gittiğim yerdeki farklı marka klimalara kulak kesiyor evsahiplerine soruyorum.Geçen gün misafirliğe gittim bak vestel hani şu dış ünitesi ses yapıyor diye beğenilmeyen klima açıldığı andan kapandığı ana kadar tık ses duymadım gene geçen gün lg klima kullanılan bir eve gittim tık ses gelmedi ev sahiplerine de soruyorum. Abi neden midealarda böyle bir sesi normal olarak algılıyorsun anlamadım. Bu benim kabul edebileceğim bir şey değil.Zaten midea üretimi olan kaira ve airfel cihazların forum sitelerinde incelemelerine bakıyorum bir kişi bile böyle bir sesten bahsetmemiş. Bence bu cihazların bazılarında üretimsel sorun var.

Az önce servis aradı iç ünite değişim kararı alınmış yenisi takılacak.
Öncelikle kolay gelsin ben midea exrem save kılima 2024 nisan ayinda aldim
Bende öyle oldu

Abi bak aynı model aynı btu klima arkadaşımda da var gidip geliyoruz birbirimize inan olsun hiç ses duymadım bir defa iki defa gittiğim bir yerde değil zaten kendisi de diyor böyle hiç ses duymadığını. Ben bu sese odaklanınca her gittiğim yerdeki farklı marka klimalara kulak kesiyor evsahiplerine soruyorum.Geçen gün misafirliğe gittim bak vestel hani şu dış ünitesi ses yapıyor diye beğenilmeyen klima açıldığı andan kapandığı ana kadar tık ses duymadım gene geçen gün lg klima kullanılan bir eve gittim tık ses gelmedi ev sahiplerine de soruyorum. Abi neden midealarda böyle bir sesi normal olarak algılıyorsun anlamadım. Bu benim kabul edebileceğim bir şey değil.Zaten midea üretimi olan kaira ve airfel cihazların forum sitelerinde incelemelerine bakıyorum bir kişi bile böyle bir sesten bahsetmemiş. Bence bu cihazların bazılarında üretimsel sorun var.

Az önce servis aradı iç ünite değişim kararı alınmış yenisi takılacak.
Ben midea exrem save nisan 2024 de aldim ve o dediginiz ses soyle sicak modda 2 saat calıstirdim ilk baslarda cok cok az cıt ses yapiyor ama rahatsız etmiyor yaklasik 3 dakka sonra kesiliyor dediginiz gibi montaj ve uretim hatasi olabilir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt