A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı ve Erinç Erinç Aşıcıoğlu beylere tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Sayelerinde Midea 12000BTU klima almışken üstüne bir de normal satış fiyatı 300Tl olan wifi kitini 180tlye almış oldum.
Ayrıca FG Europe Klimadan arayan wifi aparatı için işlemlerimi yapan Turgut beye nazik tavrı ve sorduğum sorulara sabırla cevap verdiği için ayrıca teşekkür ederim.
Turgut Bey Can'dır.
Arka planda herkes çok çalışıyor olsa da Turgut Bey ve ileriye dönük düşünceleri inanın benim vizyonumu genişleten bakış açıları.
Sanıyorum ki 2022 Kış ve yaz sezonunda FG Europe ve Midea yine adından söz ettirecek.

Bana anlatılan proje ve fikirlerin 10 da 2 si hayata geçsin o dahi hem sektörde hem sahada hem de tüketici faydasına inanılmaz fark oluşturacak.

Dostlar yurt dışı bağlantısı olan var ise lütfen araştırsın, ülkeye getirtme ve gümrük vergi lojistik ve tüm maliyetler dahil şu kit kaç Türk Lirasına mal oluyormuş lütfen yazsın buraya.

Bakınız vatandaş ne diyor? 300tl olan malı 180tl ye aldım diyor. Bu bile firmanın tüketiciye pozitif bakış açısının bir göstergesidir.

Sota Sota başkan ve tüm ekip arkadaşlarım. Emekleriniz çok büyük.

Hem TF hem de FG ailesine bu gayret ve başarılarının devamını dileyerek teşekkür ediyorum. :ok

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Turgut Bey Can'dır.
Arka planda herkes çok çalışıyor olsa da Turgut Bey ve ileriye dönük düşünceleri inanın benim vizyonumu genişleten bakış açıları.
Sanıyorum ki 2022 Kış ve yaz sezonunda FG Europe ve Midea yine adından söz ettirecek.

Bana anlatılan proje ve fikirlerin 10 da 2 si hayata geçsin o dahi hem sektörde hem sahada hem de tüketici faydasına inanılmaz fark oluşturacak.

Dostlar yurt dışı bağlantısı olan var ise lütfen araştırsın, ülkeye getirtme ve gümrük vergi lojistik ve tüm maliyetler dahil şu kit kaç Türk Lirasına mal oluyormuş lütfen yazsın buraya.

Bakınız vatandaş ne diyor? 300tl olan malı 180tl ye aldım diyor. Bu bile firmanın tüketiciye pozitif bakış açısının bir göstergesidir.

Sota Sota başkan ve tüm ekip arkadaşlarım. Emekleriniz çok büyük.

Hem TF hem de FG ailesine bu gayret ve başarılarının devamını dileyerek teşekkür ediyorum. :ok
Adem Abi Yurt dışı fiyat örneklerini buldum dünyada en ucuz bizim aldığımızı gösteriyor sanırım.

Amazon product ASIN B07L251GZ6

T Çevrimdışı

tonat 

Aktif Üye
30 Eyl 2018
104
62
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Merhaba dostlar.
Bir arkadaşıma 12 lik midea klima almayı düşünüyoruz.
Şu an cihaz h.burada da 5000 tl.

Bu midea klimalarda wifi standart bir özellik mi yoksa biz ücretli alıp cihaza taktırıyoruz.

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559
Merhaba dostlar.
Bir arkadaşıma 12 lik midea klima almayı düşünüyoruz.
Şu an cihaz h.burada da 5000 tl.

Bu midea klimalarda wifi standart bir özellik mi yoksa biz ücretli alıp cihaza taktırıyoruz.
O üründe montaj ücretli ve wifi kit dahil değil. Açıklama kısmında belirtmiş olmaları gerekiyor. Erinç Erinç bey yönlendirecektir montaj ve kit dahil fiyat için.

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
O üründe montaj ücretli ve wifi kit dahil değil. Açıklama kısmında belirtmiş olmaları gerekiyor. Erinç Erinç bey yönlendirecektir montaj ve kit dahil fiyat için.
Evet hocam ya öyleymiş.
Bilgi için Erinç beye mesaj atmıştım, kendisinin mesajıma dönme fırsatadı olmadı sanaırım.

Biraz araştırınca montaj ücretli olduğunu öğrendim.
4 metre borulama ve montaj ücreti için 700 lira fiyat aldım.

Cihaz da 5000 lira.
Toplam 5700 lira ediyor.

Başka alternatiflere yöneleceğiz artık.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Merhaba mesaja döndüm ama burdan birkez daha cevap vereyim şu aşamada online pazar yerlerinden ürün temin edilmesini önermiyoruz. Özellikle forumda bizlere ulaşabiliyorken. Dün Adem abi ile beraberdik, ve zaman yolda geçti, o yüzden dönüş yapamadım. Forumdan bize ulaşan herkese bölge müdürlerinin özel ilgisi ve gerekli yapılabilecek tüm indirim ve montaj ile birlikte Midea klimalarına ulaşmasını sağlıyorum. Online pazar yerleri ne yazıkki uyarılarımıza uymakta süreci yavaşlatıyorlar. Kısacası forumdan veya forumdaki talep formu linkinden bize ulaşan herkese en uygun en doğru şekilde hizmet verilmektedir. Bu vesile ile tekrar konusunu açtığınız için teşekkür ederim. Herkese sevgiler

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Evet hocam ya öyleymiş.
Bilgi için Erinç beye mesaj atmıştım, kendisinin mesajıma dönme fırsatadı olmadı sanaırım.

Biraz araştırınca montaj ücretli olduğunu öğrendim.
4 metre borulama ve montaj ücreti için 700 lira fiyat aldım.

Cihaz da 5000 lira.
Toplam 5700 lira ediyor.

Başka alternatiflere yöneleceğiz artık.
Wifi kit indirimi bitmesine az süre kaldı, ama size mesajda yazdığım gibi arkadaşınıza en hızlı şekilde bölge müdürlerimiz yardımcı olacaklardır

C Çevrimdışı

ceffry

Yeni Üye
27 Şub 2021
7
48
Merhaba mesaja döndüm ama burdan birkez daha cevap vereyim şu aşamada online pazar yerlerinden ürün temin edilmesini önermiyoruz. Özellikle forumda bizlere ulaşabiliyorken. Dün Adem abi ile beraberdik, ve zaman yolda geçti, o yüzden dönüş yapamadım. Forumdan bize ulaşan herkese bölge müdürlerinin özel ilgisi ve gerekli yapılabilecek tüm indirim ve montaj ile birlikte Midea klimalarına ulaşmasını sağlıyorum. Online pazar yerleri ne yazıkki uyarılarımıza uymakta süreci yavaşlatıyorlar. Kısacası forumdan veya forumdaki talep formu linkinden bize ulaşan herkese en uygun en doğru şekilde hizmet verilmektedir. Bu vesile ile tekrar konusunu açtığınız için teşekkür ederim. Herkese sevgiler
12000lık midea prime alacaktım.ama servis ücreti 750tl civarı deyınce vazgectım.alacaktım.n11 de 4600 civarı fıyatı var.bu fıyata servis ve yetkılı satıcı ücretsiz olsa olay bıtmııstı.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
12000lık midea prime alacaktım.ama servis ücreti 750tl civarı deyınce vazgectım.alacaktım.n11 de 4600 civarı fıyatı var.bu fıyata servis ve yetkılı satıcı ücretsiz olsa olay bıtmııstı.
Merhaba, servis ücreti için dahi şuan çok iyi fiyat almışsınız, yetkili serviste olması önemli tabi. Biz sizlerin en güvenli şekilde bölgeniz deki size evinize en yakın bayiden ürün almanızı öneriyoruz . Eğer bana iletişim bilgilerinizi ve adresinizi paylaşabilirseniz bölge müdürleri düzeyinde, diğer forum üyelerimizle ilgilenildiği gibi ilgilenilmesini sağlayabilirim. İnternet satışları montaj hariç ve firma izni dışında yapıldığı için bizler önermiyoruz. Bu konu ile ilgili çalışmalar yapılmakta.
Fiyat konusuna gelirsek diğer birçok önemli Japonlar dahil birçok markayı performans , ve en önemlisi bu elektrik zamlarına karşı yüksek tasarrufu ile zorlayan , geçen bir klima için fiyatlar hala daha uygun kalıyor. Düşük segment cihazların sorunları çokkez yazıldı, Adem abi videolarında bahsetti.
Midea Klimalar bulunduğu segment açısından şuan çok uygun kalan klimalar, FGeurope diğer bu alanın amirali Fujitsu General i de getiren firma ve tüketici için Midea ya öncelik veriyor.
Saygılarımla iyi günler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt