Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Sevgili Erinç Erinç kardeşimizi etiketleyelim, her ne kadar indirim aslında etkin üyeler için geçerli olsa da, biz istisna talep ediyoruz kırmıyorlar genelde sağ olsunlar.

Sizleri de bu kulüpte görmekten mutluluk duyarım :ok
DM ve erincmark@gmail.com a şehir ve iletişim bilgilerinizi paylaşmaları yeterli olcaktır. Üyelerimiz aktif, olur deneyimlerini bizlerle paylaşmaları onları aktif üye statütüsüne taşıcaktır ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Üyelerimiz aktif, olur deneyimlerini bizlerle paylaşmaları onları aktif üye statütüsüne taşıcaktır ?
Vay vay vay vay, Forumculuk konusunu da kavradı artık sevgili Erinç ?

Yakında bizler MİDEA kullanıcıları olarak piyasayı buradan yöneteceğiz anlaşılan :kas

Yaşasın MİDEA KULÜP

Aslında düşündüm de, belki bir ara bu konuda bir çalışma yapıp, Kulüp üyeleri arasında çekiliş yapıp hediye veririz :mutlu

Sota Sota başkan, Midea Kulüp üyelerinin avatar veya profillerine bir şekil şükül bir şey mi düşünsek ne dersin?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Bizdeki Midea MSG-12 HR modeli,belki alalı 25 yıl olmuştur hatırlamıyorum,iklimsa'dan alınmıştı sharp ile beraber ,aldığımızdan beri dizel motor gibi çalışıyor sanırsınız,önce servis geldi dış üniteyi açtı ,bakır borular çarpıyor dedi,aralarına bir şeyler sıkıştırıp gitti,tekrar geldi ,yine bir şeyler sıkıştırdı,gitti,bu böyle garanti bitene dek sürdü,zaten tüketici hakkını kullanmayı bununla öğrenmeye başladım o yıllar diyebilirim :)
Şimdi açıp bakılsa içi ıvır-zıvır sıkışmış olarak doludur,belki şimdilerde iyi ürün üretiyorlardır ama bana "abi,al bunu takalım,1 yıllık da elektrik parası bizden olsun" deseler de almam,tıpkı almayacağım 1/8 gblık android tvler gibi :)
Açarken ve kapatırken ikaz zilini (diyeyim),taaa 8ici kattaki mustafa bile duyuyor,aslında tam bana göre yapmışlar ,orkestradan kulaklarım iyi duymuyor ya,bende az duyuluyor sanıyordum o sesi,meğer nerelerden duyuluyormuş :hihi Yinede siz "almam" dediğime bakmayın ,verilirse de "hayır" demem :haha

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Vay vay vay vay, Forumculuk konusunu da kavradı artık sevgili Erinç ?

Yakında bizler MİDEA kullanıcıları olarak piyasayı buradan yöneteceğiz anlaşılan :kas

Yaşasın MİDEA KULÜP

Aslında düşündüm de, belki bir ara bu konuda bir çalışma yapıp, Kulüp üyeleri arasında çekiliş yapıp hediye veririz :mutlu

Sota Sota başkan, Midea Kulüp üyelerinin avatar veya profillerine bir şekil şükül bir şey mi düşünsek ne dersin?
İmkansız değil ama her kullanıcıyı o gruba manuel taşımak gerekir.
Midea kullanıcısı bana ulaşacak bende o gruba taşıyacağım vss
Biraz işgücü gerekli :hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İmkansız değil ama her kullanıcıyı o gruba manuel taşımak gerekir.
Midea kullanıcısı bana ulaşacak bende o gruba taşıyacağım vss
Biraz işgücü gerekli :hihi
O zaman grup biraz daha kalabalıklaşınca seni bir tık zahmete sokabiliriz paşam :kiskis

Bu çekiliş işi kafama yattı benim :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bizdeki Midea MSG-12 HR modeli,belki alalı 25 yıl olmuştur hatırlamıyorum,iklimsa'dan alınmıştı sharp ile beraber ,aldığımızdan beri dizel motor gibi çalışıyor sanırsınız,önce servis geldi dış üniteyi açtı ,bakır borular çarpıyor dedi,aralarına bir şeyler sıkıştırıp gitti,tekrar geldi ,yine bir şeyler sıkıştırdı,gitti,bu böyle garanti bitene dek sürdü,zaten tüketici hakkını kullanmayı bununla öğrenmeye başladım o yıllar diyebilirim :)
Şimdi açıp bakılsa içi ıvır-zıvır sıkışmış olarak doludur,belki şimdilerde iyi ürün üretiyorlardır ama bana "abi,al bunu takalım,1 yıllık da elektrik parası bizden olsun" deseler de almam,tıpkı almayacağım 1/8 gblık android tvler gibi :)
Açarken ve kapatırken ikaz zilini (diyeyim),taaa 8ici kattaki mustafa bile duyuyor,aslında tam bana göre yapmışlar ,orkestradan kulaklarım iyi duymuyor ya,bende az duyuluyor sanıyordum o sesi,meğer nerelerden duyuluyormuş :hihi Yinede siz "almam" dediğime bakmayın ,verilirse de "hayır" demem :haha

Alo abi rahmetli babamda da birinci dünya savaşından kalan bir midea klima vardı o ne berbat bir makineydi öyle. Pancar motoru gibi çalışırdı mübarek :kop

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Alo abi rahmetli babamda da birinci dünya savaşından kalan bir midea klima vardı o ne berbat bir makineydi öyle. Pancar motoru gibi çalışırdı mübarek :kop
Yav dur,tamam yıl 124 dedim de o kadar da değil mübarek,ama anladığım kadarı ile midea derneğine üye yapılmadım bu şartlarda desene :haha
Hem ben senden önce "dizel motor gibi" dedim,yani ha pancar motoru ha dizel motor ,sen başka bir ses ile eşitle bakalım rahmetlinin midea'sını ,mesela "jet motoru gibi" olabilir,hem havacı idi rahmetli ,motor kısımında uyuşmazlık var aramızda ,isim tescil benim bir kere . :hihi
Ama daha tık demedi midea,canavar gibi çalışıyor ,sesli sesli :)

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Yani 25 yılda çok değiştiği ortada, o yıllarda ME ler bile sessizdi denemez. İyi yanından yorumunuz olumsuzda değil bence 25 yıl size yol arkadaşı olmuş,

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yav dur,tamam yıl 124 dedim de o kadar da değil mübarek,ama anladığım kadarı ile midea derneğine üye yapılmadım bu şartlarda desene :haha
Hem ben senden önce "dizel motor gibi" dedim,yani ha pancar motoru ha dizel motor ,sen başka bir ses ile eşitle bakalım rahmetlinin midea'sını ,mesela "jet motoru gibi" olabilir,hem havacı idi rahmetli ,motor kısımında uyuşmazlık var aramızda ,isim tescil benim bir kere . :hihi
Ama daha tık demedi midea,canavar gibi çalışıyor ,sesli sesli :)
Abim sen derneğin onursal üyesisin senden kıdemli midea kullanıcısı yok ki aramızda ?

Ama bak dernek üyelerine çekiliş konusunda ciddiyim abi, bu konuyu düşüneceğim biraz :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Abim sen derneğin onursal üyesisin senden kıdemli midea kullanıcısı yok ki aramızda ?

Ama bak dernek üyelerine çekiliş konusunda ciddiyim abi, bu konuyu düşüneceğim biraz :)
Ohooo,adem,önce "onursal üye" yapıp ,sonra kenara atıyorlar ,yani aman :)
Çekiliş konusu süper olur,mesela özellikle de uzun yıllar kullananlara bir şeyler çıkarsa süper olur ,hani kendim için yazıyorsam namerd olayım :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt