Merhaba, RED 360 AIR 8K cihazı için yazılıma ihtiyacım var

R Çevrimdışı

redline72727272

Yeni Üye
10 Mar 2024
1
54
Arkadaşlar cihazın fişini çıkarıp takınca cihaz başlıyor, logo kısmı bitip ana ekran açılacak Ken görüntü gidiyor ama.mavi LED yanmaya devam ediyor. Ne yapabilirim yardımcı olur mu sunuz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Arkadaşlar cihazın fişini çıkarıp takınca cihaz başlıyor, logo kısmı bitip ana ekran açılacak Ken görüntü gidiyor ama.mavi LED yanmaya devam ediyor. Ne yapabilirim yardımcı olur mu sunuz
İlk önce aranıza hoşgeldiniz link indirin USB zip li şekilde atın sonra cihazın fişini takip menü tuşuna sürekli basarak mod alın 4 yda 3 sırada SD USB kısmına gelip USB deki dosyayı seçin dosya link

Yapmaniz gerekenler.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Yapmaniz gerekenler.
+ Farklı bir ekran, tv' ye bağlayarak test edin. Çözünürlük ya da hz değeri karşılamaması gibi de görünüyor. Görüntü alamadan yazılım yüklemesi cihazı brick yapabilir. (Değilse bile)

D Çevrimdışı

daimasen1996

Yeni Üye
23 Mar 2024
1
28
Selâm konu hort aynı cihaz açılış logosunda kaldı yardımınıza ihtiyacım cihazı yapabildiniz mi ALLAH razı olsun ustalar yardmci oldu tekrar bakayım dedim foruma şifremi unutmuşum yeni hesap açtım yapamadysanz dosyasını atayım dedim bilgi paylaştıkça güzeldir iyilik kazanacak insALLAH 🙏☺️

Geri
Üst Alt