Merdivenden düştüm ,ama iyiyim ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Geçen hafta arkadaşın güvenlik kamerasına bakıyordum,kuran kişi duvarda sağlam tutmayan sehpayı ip ile bağlamış,rast gele tutuyormuş anlayacağınız.Ben de bu ip nedir diye 4 basamaklı merdivene çıktım ki ipi çözeyim diye,iki elimle ipi çözerken sehpa birden devrildi ,dedim ya meğer adam iple sehpayı bağlamış,hep beraber aşağı düştük,arkamda arkadaşın yeni aldığı araba lastikleri olması kötü bir düşüşü engelledi ama tabii belimi ve ayağımı fena vurdum.
İyiyim ,bunu belirtmek için girişi yaptım ,gerçi bugün gerçekten iyiyim :) , sandalyeme oturamadım bir süre belimin ağrısından ,bu nedenle de foruma giremedim :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Çok geçmiş olsun Emmi 2 gündür yoktun merak etmeye başlamıştım forumda soracaktım geldin..

Dikkat et kendine Emmi bende geçen hafta perde takarken tabure kaydı düştüm görünmez kaza işte oluyor..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64

Çok geçmiş olsun üstadım

Geçmiş olsun abi aman dikkat et

Geçmiş olsun emmi bende dedim kış uykusuna erken yattı bu sene diye düşündüm

çok geçmiş olsun emmi

Çok geçmiş olsun Emmi 2 gündür yoktun merak etmeye başlamıştım forumda soracaktım geldin..

Dikkat et kendine Emmi bende geçen hafta perde takarken tabure kaydı düştüm görünmez kaza işte oluyor..

Çok geçmiş olsun. Bende yine gitti diyordum. Bele bir şey olmasın çünkü forumun bel kemiği The emmi ?
Hepinize tek tek teşekkür ederim ,arkadaşım da çok üzüldü ama ayakta olduğumdan ve olay sıcak olduğundan anlamadım bir şey önce ,ayağımın acısı haricinde.Hatta duvara uyduruk monteli sistemi kaldırıp attık,yerine dolabı çekip üzerine koydum.
Aslında lastikler büyük şans oldu benim için doğrusu :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kral geçmiş olsun üzüldüm ya. Biliyorum ağrını bende 2 haftadır bel çekiyorum her yer evde iğne ve ilaç.
Bende de bel kayması ve fıtık varmış. Daha yeni toparladım yarın özlem ve hasret giderelim.

IMG_20211214_000135.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri