Mediastar_770 v276 - 6605s funcam-emu-vpn

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Gençler,aklıma gelmişken yazayım :)
Bu yazılımı pikolara atanlarda F2 tuşu ile "Kanal listesini değiştirme" işi var biliyorsunuz, İşte bu F2 tuşunu :
Kumandadan FAV basıp ardından "SUBTITLE" bastığınızda F2 tuşunu kullanmış oluyorsunuz .

D Çevrimdışı

danceman

Yeni Üye
3 Ara 2019
13
39
Rasgele bir kod girildiğinde hata veriyor FOREVER IPTV . içinde MP3 listesini otomatik aldığı 15-20 tane adres gördüm fakat liste geliyor başarısız diyip kapatıyor. vpn gerekli gibi algıladım. vpn ile deneme yapacağım birde

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Rasgele bir kod girildiğinde hata veriyor FOREVER IPTV . içinde MP3 listesini otomatik aldığı 15-20 tane adres gördüm fakat liste geliyor başarısız diyip kapatıyor. vpn gerekli gibi algıladım. vpn ile deneme yapacağım birde
Ben şahsen denemedim içindeki vpn'yi,hadi bakalım senden güzel haber bekliyorum sevgili danceman :ok
İşin garibi liste geliyor ,bir hata olsa kanal listeleri hiç gelmez diye düşünüyorum :)

D Çevrimdışı

danceman

Yeni Üye
3 Ara 2019
13
39
bilgisayarda test ettiğim hiç bir vpn adresini kabul etmedi bağlanılıyor diyor kalıyor öylece. free vpn accountları denedim ama malesef bir icraatı yok. Cihaz DS DE csatta gayet stabil çalışıyor funcam. IPTV xtream denedim oda botech piko 700 den daha stabil. onun haricinde youtube 1080p desteği olması güzel olmuş. çinden forever ve funcam satan kişi ile mesajlaştım cihazın seri numarasını verdim malesef forever cam desteklenmiyor cihazda. yarın başka bişey olurmu bilmiyorum. Ama şöyle bir yazı gördüm GOOSAT ta sanırım enigma2 lere forever cam geliyor yakında. Enigma2 si olanlarda artık 120 tl gibi bir ücrete FOREVER cam sahibi olacak ve bizde destekleyen cihaz arayışında olmayacağız. Yakında kokusu çıkar işin

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
bilgisayarda test ettiğim hiç bir vpn adresini kabul etmedi bağlanılıyor diyor kalıyor öylece. free vpn accountları denedim ama malesef bir icraatı yok. Cihaz DS DE csatta gayet stabil çalışıyor funcam. IPTV xtream denedim oda botech piko 700 den daha stabil. onun haricinde youtube 1080p desteği olması güzel olmuş. çinden forever ve funcam satan kişi ile mesajlaştım cihazın seri numarasını verdim malesef forever cam desteklenmiyor cihazda. yarın başka bişey olurmu bilmiyorum. Ama şöyle bir yazı gördüm GOOSAT ta sanırım enigma2 lere forever cam geliyor yakında. Enigma2 si olanlarda artık 120 tl gibi bir ücrete FOREVER cam sahibi olacak ve bizde destekleyen cihaz arayışında olmayacağız. Yakında kokusu çıkar işin
Ben sadece bu yazılımı kullanıyorum,ama dediğin gibi forever desteğ şimdilik yok,aslında funcam yetiyor :)
Yazılımı yükledikten sonra update ettirseyin,2.77 geldi ,ne özellik olmuş bilmiyorum ama V2.77 bendeki :ok

D Çevrimdışı

danceman

Yeni Üye
3 Ara 2019
13
39
Mediastarin kendi sitesinde var cihaz içinde FTP kısmında var yazılım desteği süper cihazin

K Çevrimdışı

kacaksevgilim

Yeni Üye
23 Ocak 2020
15
35
Cihazın orjinal flashı yazılım değiştirmeye maalesef izin vermiyor. Ama flash değiştirirseniz pek çok yazılımı dönüşüm olarak kullanabilirsiniz. Ben bizzat 20 adet farklı yazılımı denedim flash değişimi yaptıktan sonra.
bu konularda yeniyim, flash değişmi nasıl yapılıyor bilgi verir misiniz ?

C Çevrimdışı

ceyceygs

Yeni Üye
11 Kas 2019
34
39
Denemek lazım. ben spider f1 e döndüm. 770 royal de görüntü netliği yok gibi geldi karlanma filan oluyordu spider daha başırılı benim düşüncem.

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Denemek lazım. ben spider f1 e döndüm. 770 royal de görüntü netliği yok gibi geldi karlanma filan oluyordu spider daha başırılı benim düşüncem.

Spider bence samsat yazılımından da seri ve stabil ancak;

1- kumanda tam uymuyor
2- rgb/yuv444 geçişi yok.
Kumanda hadi neyse de rgb seçimi yapamadığım için tvde siyahlar sanki vanta black gibi görünüyor.
Bu yüzden 600 yazılımı kullanıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Media star 790 da olur mu 700 e
Flash değşik ise olur, evet :)
Tabii kendi flasında da denemek lazım ,ben 790 V277 kullanıyorum,çok da memnunum , hem evdeki tvlere hemde köydeki tvye bağlıyorum,bir sıkıntı göremedim vpn den başka ,birde bazen film izlerken altyazı da indiriyorum net ile ,eğer bir film bitip de ikinci film izliyeceksem ve de altyazı da indirirsem o zaman hata veriyor altyazıda,cihazın fişini çekip takmam gerekiyor ,ama bence süper yazılım .
Bu arada mediastar'ın bir çok modelinde yazılımın ortak olduğunu belirteyim,mesela 770 ile 790 aynı yazılımı kullanıyor :ok
,

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt