Çözüldü MB96 Anakart Youtube açıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
yazılımdan sonra internete kablolu mu kablosuz mu girebiliyorsunuz.benim tv internet bağlantısı kablolu.yazılımı yüklesem youtub açılırmı teşekkürler
Yazılım linki verildi.

C Çevrimdışı

cmuratcan01

Yeni Üye
25 Mar 2021
23
41
benm anakart da mb 96. V,3,7,3İ . YOTUBE TV DEN VE TELEDON DAN BAĞLANMIYOR VE ACILMIYOR. BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.

C cmuratcan01, BU SORUNU COZEN, ÇÖZÜME KAVUSTURAN ARKADAŞ VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLSUN .

@undefined, Umut Barış By_Trol SULEYMAN KARAMAN

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cmuratcan01

Yeni Üye
25 Mar 2021
23
41
Tv çalışırken menü 4725 Tuşlayın ekrana gelen menü resmini buraya ekleyin.

WhatsApp-Image-2022-02-28-at-11.04.40.jpg

By_Trol By_Trol, USTAT RESMİ ATTIM BAKABILIRSINIZ.

ONCEDEN TV DEN VE TELDEN BAĞLANABILIYOR IDIM. UZUN ZAMANDIR BAĞLANMIYOR BU DURUMUN BİR ÇÖZÜM YOLU MÜMKÜN MÜDÜR.

C cmuratcan01, #76

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596

ONCEDEN TV DEN VE TELDEN BAĞLANABILIYOR IDIM. UZUN ZAMANDIR BAĞLANMIYOR BU DURUMUN BİR ÇÖZÜM YOLU MÜMKÜN MÜDÜR.
Yazılım link
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
1-2 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.

C Çevrimdışı

cmuratcan01

Yeni Üye
25 Mar 2021
23
41
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

ÜSTAT ÇOK TEŞEKKUR EDERİM. ELİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK.

USTAT ZİPTEN CIKARDIKDAN SONRA FLASHA KLASOR OLARAK MI YOKSA KLASORUN ICINDEKI DOSYALARI MI ATACAGIZ FLASHA

C cmuratcan01, By_Trol

3.7.6y Yazılım ile wifi üzerinden uzun zamandır izliyorum bu yazılımda kablolu bağlantı özelliği devre dışı kalıyor.

20201125_231448.jpg

20201125_231430.jpg

20201125_231335.jpg

benm anakart da mb 96. V,3,7,3İ . YOTUBE TV DEN VE TELEDON DAN BAĞLANMIYOR VE ACILMIYOR. BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.

C cmuratcan01, BU SORUNU COZEN, ÇÖZÜME KAVUSTURAN ARKADAŞ VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLSUN .

Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

ÜSTAT ÇOK TEŞEKKUR EDERİM. ELİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK.

USTAT ZİPTEN CIKARDIKDAN SONRA FLASHA KLASOR OLARAK MI YOKSA KLASORUN ICINDEKI DOSYALARI MI ATACAGIZ FLASHA

C cmuratcan01, By_Trol

C cmuratcan01, By_ trol lütfen son mesajımaa cevap verebılır mısınız.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cmuratcan01

Yeni Üye
25 Mar 2021
23
41
mb9X dediğimiz ana kart modeline daim olan mb90 mb92 mb95 ve mb96 için desteğimiz yoktur. Vestelde en çok sorun yaşatan karttır. Siz değerli arkadaşların bu yazılımı yanlış yüklemesi veya televizyondaki farklı sebeplerden çökme sebebi ile büyük ücretlere ana kart değiştirmek zorunda kaldılar. Bizde tavsiye forumu olarak bunun önünce geçmek için mb9x serisi ana kartlara yazılım desteği sağlamıyoruz.
Lütfen dikkate alınız!!
üstat yukarıda tv mın anakart goruntusu atmıstım. youtube a bağlanmama sorunum vardı. bu uzden sızınle ıletısıme gectim. sizde bana lınk gonderdınız. lakın formda mb96 ıle ılgılı sorunlar oldı-ugunu gorunce bunu yazmak zorunda kaldım. ust paragrafın benım konu ıle alakası varmı. ayrıca attıgınız lınktekı dosyayı zpten cıkardıktan sonra flasha klasor olarak mı atacagız yoksa sadece klasor ıçındekı dosyaları mı atacagız.

C cmuratcan01, By_trol

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
mb9X dediğimiz ana kart modeline daim olan mb90 mb92 mb95 ve mb96 için desteğimiz yoktur. Vestelde en çok sorun yaşatan karttır. Siz değerli arkadaşların bu yazılımı yanlış yüklemesi veya televizyondaki farklı sebeplerden çökme sebebi ile büyük ücretlere ana kart değiştirmek zorunda kaldılar. Bizde tavsiye forumu olarak bunun önünce geçmek için mb9x serisi ana kartlara yazılım desteği sağlamıyoruz.
Lütfen dikkate alınız!!
üstat yukarıda tv mın anakart goruntusu atmıstım. youtube a bağlanmama sorunum vardı. bu uzden sızınle ıletısıme gectim. sizde bana lınk gonderdınız. lakın formda mb96 ıle ılgılı sorunlar oldı-ugunu gorunce bunu yazmak zorunda kaldım. ust paragrafın benım konu ıle alakası varmı. ayrıca attıgınız lınktekı dosyayı zpten cıkardıktan sonra flasha klasor olarak mı atacagız yoksa sadece klasor ıçındekı dosyaları mı atacagız.

C cmuratcan01, By_trol
Zip içerisinden çıkartılanlar flash belleğe kopyalanacak kablolu ve kablosuz olarak youtube kullanabileceksiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Lütfen dikkate alınız!!

C cmuratcan01, By_trol
Bu uyarı sorulmadan yüklenmesindiye

C Çevrimdışı

cmuratcan01

Yeni Üye
25 Mar 2021
23
41
Üstatl linki tıklayıp indirdim. Zipten çıkardım. Flashi bicimlendirip olduğu gibi flasha attım. TV flashi görüyor normalde dediğiniz gibi sırasıyla yaptım lakin bı türlü olmadı TV tekrar açılıyor. Hata nerde olabilir. TV flash ayarını dosya yada klasör ayarii olabilir mi

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
Üstatl linki tıklayıp indirdim. Zipten çıkardım. Flashi bicimlendirip olduğu gibi flasha attım. TV flashi görüyor normalde dediğiniz gibi sırasıyla yaptım lakin bı türlü olmadı TV tekrar açılıyor. Hata nerde olabilir. TV flash ayarını dosya yada klasör ayarii olabilir mi
Farklı bir flash bellek ile deneyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt