mb211 Yeni Yazılım

A Çevrimdışı

aturba

Yeni Üye
27 Ağu 2022
1
43
IMG_20220827_112158.jpg

arkadaşlar nexon marka televizyonun var mb211 yazılımı. televizyon youtube da falan donuyor ama sorun değil benim tek sorunum iptv uygulamalarının sağlıklı çalışmaması. ssiptv veya oddplayer olarak stabil çalışan bir sürümü mevcuyit mu bu anakartta? teşekkür ederim

arkadaşlar nexon marka televizyonun var mb211 yazılımı. televizyon youtube da falan donuyor ama sorun değil benim tek sorunum iptv uygulamalarının sağlıklı çalışmaması. ssiptv veya oddplayer olarak stabil çalışan bir sürümü mevcuyit mu bu anakartta? teşekkür ederim

IMG_20220827_112158940fb01bde6acfd0.jpg

S Çevrimdışı

stefanoo

Yeni Üye
22 Ağu 2022
11
24
Vestel TV de ip TV izleyeceğim uygulama var mı ssiptv ve ott dışında bunlar düzgün çalışmıyor alternatif var mı?
Muhtemelen vardır, ClouDDy gibi. Ancak, eskiden ücretliydi (7 gün ücretsiz) ve ikinci olarak OTT ve SS-IPTV'nin sunmadığı hiçbir şeye sahip değil.
Yazılım 3.25.xx+ MB211S kartları içindir. Normal bir MB211'iniz varsa, daha eski bir çekirdek sürümünü deneyebilirsiniz. Bu benim işime yaradı. 3.33.xx sürümünde youtube ve ss-ip kötü çalışıyordu. Videoda gezinmeye çalışırken veya ses düğmelerini kullanırken bile bir donma oldu. Bunun da ötesinde, TV sık sık yeniden başlatılıyor ve wifi bağlantısı kesiliyordu. Çekirdek 3.19.17.2'de her şey sorunsuz çalışıyor ve yeniden başlatma yok.

Ö Çevrimdışı

ömeryasin

Yeni Üye
10 Ara 2022
1
29
güncelleme ile gelmedi ise modlama ile denemek gerekir
Hocam kolay gelsin ssiptv ye giremiyorum V.0.69.12.1 m211 yazılım güncelleme istiyor ne yapmam gerekir nerden indirmem gerek

K Çevrimdışı

Kahramanbyk

Yeni Üye
12 Ocak 2023
2
28
Ellerine sağlık akşam 0.59.2.0 yazılımını atmıştım bu akşamda bu yazılımı atayım.Bazı uygulamalrımız yok mesala dsmart go ve netflix bu uygulamalrı yüklenebiliyormu?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fikoloji usta iki adet yazılım var titanum ve carbon hangisini yükleyelim.
Vestel 140 ekran smar TV var 10 yıldır aynı sürüm çok eskidi hiç bir uygulama acilmiyor. Yeni yazılım atmak istiyorum. Nerden indirebilirim

G Çevrimdışı

gurur

Yeni Üye
21 Mar 2017
45
vestel v.0.43 ile başlayan mb211 ekran kartına 0.69 lu fikoloji hocamızın verdiği linklerden güncelleme yaptım fakat indiriliken %95te kalıyor. ne yapmalıyım?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt