mb211 Yeni Yazılım

S Çevrimdışı

sucukludondurma

Yeni Üye
9 Haz 2023
3
49
Resmini eklediğiniz tv de en son sürüm yazılım yüklü ilerleyen süreçte yazılım desteği geleceğini sanmıyorum yazdığınız uygulamalardan özellikle Disney' in smart tv desteği yok sadece android desteği var.

Yanıt için teşekkür ederim öncelikle. Vestel ile görüştüm, tv'nin Linux tabanlı olduğunu, disney Türkiye ve amazon Türkiye ile görüşerek onların vestelden yazılım talep etmesi gerekiyormuş. Firmalar bize başvurularsa teknik ekiplerimiz uygulamalar için gerekli yazılımları yaparlar ve yayımlarlar dedi. Ben her iki firmaya da mail yazdım, online müşteri hizmetleri ile de görüştüm, talebimin ilgili birimlere iletileceğini söylediler.

S Çevrimdışı

Simge52

Yeni Üye
10 Ocak 2021
46
51
Merhaba sayın ustalar günçelleme yazılımı için izin istiyorum mümkünse kolay gelsin herkese iyi forumlar

IMG_20230610_133859.jpg
selamın aleyküm son güncelleme yazılımı alabilirmiyim ustam iyi çalışmalar elinize emeğinize sağlık

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,348
Merhaba sayın ustalar günçelleme yazılımı için izin istiyorum mümkünse kolay gelsin herkese iyi forumlar

IMG_20230610_133859.jpg
selamın aleyküm son güncelleme yazılımı alabilirmiyim ustam iyi çalışmalar elinize emeğinize sağlık
YAPMANIZ GEREKENLER
1=
Televizyonu çalıştırın
2= Görüntünün gelmesini bekleyin
3= Görüntü gelince kumanda üzerinden Menü (Home) 4725 Tuşlayın
4= Ekrana gelen menü resmini buraya ekleyin

M Çevrimdışı

mtatech

Yeni Üye
10 Ocak 2024
4
38
Beyler "Mb211 Carbon V.0.69.12.0" (kart versiyon 0) %96 da kaldı ilerlemiyor. 1 saati geçti. Çözüm öneriniz var mı ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,348
Beyler "Mb211 Carbon V.0.69.12.0" (kart versiyon 0) %96 da kaldı ilerlemiyor. 1 saati geçti. Çözüm öneriniz var mı ?
Yüklenmeyen yazılım sonrası tv niz çalışıyorsa önce ilk kuruluma dönderin kanal kurulumu yapmadan yazılımı yükleyin yazılım sonrası kanalları ayarlarsınız.

M Çevrimdışı

mtatech

Yeni Üye
10 Ocak 2024
4
38
Yazılımı bizden indirmemişsiniz. Yazılımda sorun olabilir.
Sizden indirilmiyor çünkü hocam :) "Bu yazılımı indirebilmek için aşağıdaki konulardan yazılım indirme talebinde bulunmanız gerekir.!"
Yüklenmeyen yazılım sonrası tv niz çalışıyorsa önce ilk kuruluma dönderin kanal kurulumu yapmadan yazılımı yükleyin yazılım sonrası kanalları ayarlarsınız.
Hocam youtube netflix gibi uygulamalardan dolayı gecici hafıza kısmı doluydu sanırım. cihazı fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra sorunsuz güncelleştirdim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Sizden indirilmiyor çünkü hocam :) "Bu yazılımı indirebilmek için aşağıdaki konulardan yazılım indirme talebinde bulunmanız gerekir.!"

Hocam youtube netflix gibi uygulamalardan dolayı gecici hafıza kısmı doluydu sanırım. cihazı fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra sorunsuz güncelleştirdim.
Yanlış yazılım yüklenmemesi için yazılımları biz veriyoruz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,066
64

Aslında sizden istenenler çok zor değil :)

Geri
Üst Alt