mb211 Yeni Yazılım

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
IMG-20190320-WA0014b0b326772da2a12b.jpg

TEKNOwest teknovest hocam bu seri numarasıyla Carbon full yazılım bulabilirmiyiz rica etsem. Daha önce sizden bunun için full yazılım almıştım ama o Titaniumdu galiba

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IMG-20190320-WA0014b0b326772da2a12b.jpg

TEKNOwest teknovest hocam bu seri numarasıyla Carbon full yazılım bulabilirmiyiz rica etsem. Daha önce sizden bunun için full yazılım almıştım ama o Titaniumdu galiba
vestel carbon menüdür (yeni modeller qui),
regal seg hi level tecwood gibi markalar titanyumdur (yeni modeller qui),
jvc, toshiba gibi markaların kendine özeldir (yeni modelelr qui).

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
vestel carbon menüdür (yeni modeller qui),
regal seg hi level tecwood gibi markalar titanyumdur (yeni modeller qui),
jvc, toshiba gibi markaların kendine özeldir (yeni modelelr qui).
Hocam Bizim TV Regal ama geldiğinde üstünde carbon menü vardı. Sizden bi ara full yazılım istemiştim o Titanium muydu yoksa Carbon mu eğer hatırlıyorsanız ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam Bizim TV Regal ama geldiğinde üstünde carbon menü vardı. Sizden bi ara full yazılım istemiştim o Titanium muydu yoksa Carbon mu eğer hatırlıyorsanız ?
? Belki 1000 yazılım paylaştım. Yok hatırlamıyorum , geldiğinde carbon çıkma olasılığı çok düşüktür

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
? Belki 1000 yazılım paylaştım. Yok hatırlamıyorum , geldiğinde carbon çıkma olasılığı çok düşüktür
Gerçekten carbon menüydü ? hatta sizin verdiğiniz carbon updatelerini bile yapmıştım. Tekrar bulamazmıyız carbon menü yada Vestel MB211 carbon yazılımı uymaz mı ?

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
TEKNOwest teknovest hocam rica etsem MB211 carbon full yazılım bulabilirmiyiz, seri no lazım olursa yukarıda paylaşmıştım lütfen yardımcı olurmusunuz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Peki carbon nasıl bulacağız hocam vestelin MB211 için, siz bulabilirmisiniz hocam rica etsem.
bulurum ama fullde sıkıntı yaşayabilirsiniz
örnek verebileceğim fullde samsung panel kullanılmışsa sizinki lg panelse görüntü kalitesinde problem olur. tv aydınlatma değerleri farklı olursa yanlış aydınlatma olabilir. yani riskli birşeydir.
carbon menüde ki ısrarınızı anlamadım ?

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
bulurum ama fullde sıkıntı yaşayabilirsiniz
örnek verebileceğim fullde samsung panel kullanılmışsa sizinki lg panelse görüntü kalitesinde problem olur. tv aydınlatma değerleri farklı olursa yanlış aydınlatma olabilir. yani riskli birşeydir.
carbon menüde ki ısrarınızı anlamadım ?
Görüntüdeki piksel sorunu, Titanium yüklendikten sonra oldu. Titanium ile bir uyumsuzluk olduğunu düşünüyorum. Çünkü geldiğinde Carbon vardı böyle bir problem yoktu ondan dedim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde Titanim üstüne Carbon update yapsak kabul eder mi ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Görüntüdeki piksel sorunu, Titanium yüklendikten sonra oldu. Titanium ile bir uyumsuzluk olduğunu düşünüyorum. Çünkü geldiğinde Carbon vardı böyle bir problem yoktu ondan dedim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde Titanim üstüne Carbon update yapsak kabul eder mi ?
Evet eder carbon güncellemesi yapiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt