MB140 Yeni Yazılım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Ustalar kolay gelsin. Ful yazılıma ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.
Mb140

IMG_20240709_111214.jpg
IMG_20240709_111208.jpg
IMG_20240709_111200.jpg
Tv'de ki sorun nedir.

B Çevrimdışı

beydere 

Aktif Üye
10 Mar 2020
112
48
Tv'de ki sorun nedir.
cihaz kırmızı ışık yanıp sönüyor kalıyor. bir kurtarma denedim tecwood olarak açtı. yine kapandı. yazılım uymadı. başka yazılımlar deniyorum 3 saat de beklese hızlı hızlı kırmızı ışık yanıp sönüyor. flash disk seçiyor diye hepsni dendim. bu modele uygun ful yazılım olursa olacağına eminim

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
cihaz kırmızı ışık yanıp sönüyor kalıyor. bir kurtarma denedim tecwood olarak açtı. yine kapandı. yazılım uymadı. başka yazılımlar deniyorum 3 saat de beklese hızlı hızlı kırmızı ışık yanıp sönüyor. flash disk seçiyor diye hepsni dendim. bu modele uygun ful yazılım olursa olacağına eminim
denediğiniz yazılımı nereden indirdiniz.?

B Çevrimdışı

beydere 

Aktif Üye
10 Mar 2020
112
48
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,348
farekeder mi ? burdan kurtarma indirdim. olmadı. google artma yaptım bir kaç yazılım buludum denedim olmadı. .o sebeple buradan full yazılım istedim.

varsa atarsanız seviniirm. yoksada aramaya devam edelim. kolay gelsin
Tabi ki fark eder her bulunan yazılım yüklenirse hatanın şekli değişir. Full yazılım donanım orijinal ise tv arka kapak etiket bilgilerine göre verilir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,348
Bu ihtimal göze alarak zaten arka kapak resmi yükledik usta
Maalesef rakamlar okunmuyor siz bu forumdan defalarca yazılım aldınız size defalarca yardım da ettik tecrübe kazanmış olmanız gerekirken halen etiketteki rakamları okunamayan resim ekliyorsunuz. O resimdeki okunamayan bilgiye yazılım verilemez. Size kolay gelsin.

B Çevrimdışı

beydere 

Aktif Üye
10 Mar 2020
112
48
Biz kullanıcılarımıza verdiğimiz her yazılımı kayıt altına alıyoruz.
Size yazılım verilmemiş.!
Buradan kurtarma yazılımı indirdim demiştim. Sonrasında olmayınca farklı yerlerden indirip denedim olmadığnı belirttim. Sizden aldım demedim

Maalesef rakamlar okunmuyor siz bu forumdan defalarca yazılım aldınız size defalarca yardım da ettik tecrübe kazanmış olmanız gerekirken halen etiketteki rakamları okunamayan resim ekliyorsunuz. O resimdeki okunamayan bilgiye yazılım verilemez. Size kolay gelsin.

IMG_20240709_140820cd9dbace4f2f87e1.jpg

B Çevrimdışı

beydere 

Aktif Üye
10 Mar 2020
112
48
Bazı arkadaşlar bizden yazılım indirmedği halde yazılımı siz verdiniz ve tv çöktü diyerek bizi suçlamaya çalıştı. Bizde indirdiği tüm yazılımları kayıt altına alıyoruz.

Ekran-Alintisid5f08c5998649756.png
Ben asla öyle bir ima yapmadım. Açiklamaya zaten belirttim. Elinize sağlik sağolun varolun

Geri
Üst Alt