MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
tamam .teşekkür ederim.
full yazılım var .teknowest linkini vermişti.teknowest ile iletişime geçtim fullyazılım konusunda.
full yazılım a dönünce otomatik güncelleme alırmı diye sordum.cevap,full yazılım (v5.28.7.4
yüklü gelecek olanda budur.)diye cevap aldım.şimdi full yazılım dosyasında v5.7.10 yazıyor.
kafam karıştı.
not:teknowest e tekrar soruyorum ayrıntılı olarak.bi bakalım .

Son düzenleme:
gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
full yazılım var .teknowest linkini vermişti.teknowest ile iletişime geçtim fullyazılım konusunda.
full yazılım a dönünce otomatik güncelleme alırmı diye sordum.cevap,full yazılım (v5.28.7.4
yüklü gelecek olanda budur.)diye cevap aldım.şimdi full yazılım dosyasında v5.7.10 yazıyor.
kafam karıştı.
not:teknowest e tekrar soruyorum ayrıntılı olarak.bi bakalım .
v5.28.7.4 bu konunun ilk mesajında verilen güncellemenin numarası. TEKNOwest TEKNOWEST anlık şaşırma hakkını kullanmış olabilir. :)

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
F fikoloji, TRT.TV uygulamsı kendisi ile ilgili bir sorun var.
ben FULL yazılım yükledim,v5.7.10 ardından v5.7.20 ye ota dan kendi güncelledi.
fakat TRT:TV uygulaması yine çalışmıyor.uygulamanın kendisi hatalı.
bu uygulama sorunu nedeni ile yazılımsal sorun olmadığını tecrübe etmiş oldum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

TRT:TV uygulamasının kendi yazılımı sorunlu.

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Şuan tv de v5.7.20 sürüm var ve sadece arada youtube özelliğini kullanıyorum. Bu v5.28.7.4 sürümünü kurmama gerek var mı acaba ?
Bu sürümde yeni bir özellik falan mı ekleniyor ?
Yani tv de yaşadığım tek sorun kanal sıralama problemi ama oda genel bir sorun olduğundan anladığım kadarıyla başka yaşadığım bir problem yok şuan için :)
Ve son olarak bu işlem garantiyi etkiler mi ?

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Şuan tv de v5.7.20 sürüm var ve sadece arada youtube özelliğini kullanıyorum. Bu v5.28.7.4 sürümünü kurmama gerek var mı acaba ?
Bu sürümde yeni bir özellik falan mı ekleniyor ?
Yani tv de yaşadığım tek sorun kanal sıralama problemi ama oda genel bir sorun olduğundan anladığım kadarıyla başka yaşadığım bir problem yok şuan için :)
Ve son olarak bu işlem garantiyi etkiler mi ?
v5.28.7.4 sürüm güncellemede renkler biraz daha iyi geldi bana.koyu olan kırmızı tonlar açık olmuş,
bana daha gerçekçi geldi.bu sürümde yeni özellik yok.kanal sıralaması da zor değil oluyor.
kumandadan OK basın -düzenle ye gelin -kanalı OK layınca -Pozisyon a tıklayın ve istediğiniz sıralama no sunu yazın.
daha kolayı derseniz usb ye yedek alıp düzenleyip geri yüklersiniz.
Nova SatcoDX programı ile düzenleyebilirsiniz.

E Çevrimdışı

ermis3763

Yeni Üye
31 Mar 2020
7
30
Merhaba, Vestel 43ud8350 marka televizyonda, yazılım yüklemesi yaptım. Versiyon 5, MB130 a uygun. Fakat yazılım güncelleştirmesinden sonra televizyon açılmadı. Ok tuşuna basılı tutarak fişi takma işlemeni yaptım ve "software upgrade error" hatasını verip yeşil ekran geldi. Şuanda televizyon açılmıyor ne yapmalıyım?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba, Vestel 43ud8350 marka televizyonda, yazılım yüklemesi yaptım. Versiyon 5, MB130 a uygun. Fakat yazılım güncelleştirmesinden sonra televizyon açılmadı. Ok tuşuna basılı tutarak fişi takma işlemeni yaptım ve "software upgrade error" hatasını verip yeşil ekran geldi. Şuanda televizyon açılmıyor ne yapmalıyım?
full yazılım talep konusunda seri numarası paylaşınız.

E Çevrimdışı

ermis3763

Yeni Üye
31 Mar 2020
7
30
SN: 8155000 801635
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Burada ana soruna resimleri yüklemiştim ama sanırım olmamış, tekrar yüklüyorum. Yeşil ekran, hata ekranı 1 er saniye geliyor sonra televizyon kapanıyor sanırım. Teşekkür ederim.

32654129caad4ed00.jpg
261c3a09e01ce38e3.jpg
1520b1e20ac702d76.jpg

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

ermis3763

Yeni Üye
31 Mar 2020
7
30
Merak ettiğim konu tam olarak hangi versiyonu denediniz de çöktü?
Güncel olanı " (163.27 MB)", ama şöyle bir problemde vardı ben televizyona ilk kurulum yapamıyordum zaten belki bununla ilgili bir sıkıntı olmuş olabilir.
V.5.7.20 versiyonu vardı bu versiyonda bir çok problem yaşıyordum, ilk kurulum yapamama, fişi çıkarıp taktıktan sonra belli bir tarihteki ayara dönme, netflix video yürütememe, mobil vestel uygulamalarına bağlanamama gibi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt