MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Dayanamadım,

3.62.35 e geri dönenler kervanına bende katıldım.

Dayıma ve kuzene aldırdığım 65UD9000 lerdeki renk, canlılık ve keskinliği gördükten sonra bendeki tv ye bakamaz oldum. Ve versiyon düşürdüm.

Şimdi tekrardan baskıya başlıyorum :) F fikoloji ustam, vestel deki mühendislere selam olsun.
Tv işindeki üç beyaza dokunsunlar (renk, canlılık, keskinlik) zamanı geldi. :)

Wevd e de el atsınlar.

Yapsınlar işte bişiiiler :)

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Tivibu uygulaması eklemenin bir yolu var mı? :)

Tv ye fat 32 bellek takın,

Menü 4725 i tuşlayın,

Usb operations a tıklayın, saliselik ekranda tepkime olur,

Usb ye yüklenen bu dosya, tv nizin kimliği gibi bir şey, içerisinde çalışan uygulamaları, aldığı hataları vs pek çok bilgiyi tutan log dosyasıdır bi yerde.

Pc de tv yi modlayacak yazılımı açıp usb deki dosyayı açın (işlemleri yapmadan bu dosyanın yedeğini alın !!! Tv nin orjinal hali bu dosya olacak çünkü! ) (Forum içerisinde var)

O program ile sendeki dosyada (tv de yani) kapalı olan özellikleri açabiliyorsun, tivibu da dahil.

Forum içerisinde, program ve kullanımı ile alakalo hazır konular mevcut.

Bu arada, F fikoloji seninle mesajı bitirmezsem rahat edemiyorum :)

Kanal d uygulamasında dizilerin geçmiş bölümlerini izlemek istediğimde tl ödemenizi yapın izleyin gibi bir şey var. Ne ödenmesi gereken rakam belli ne de giriş, çıkış yap vs.

Şu uygulamalara eğilsinler daa ?!?!??? :)

Najaz Çevrimdışı

Najaz

Aktif Üye
7 Ağu 2019
84
46
T trkkrsy, Dediğiniz şekilde sw_profile dosyasını değiştirip Tivibu'yu aktif hale getirdim. Ancak yeni profil dosyasını yükledikten sonra TV internet bağlantısı hatası vermeye başladı. Yedekteki profil dosyasını geri yükledim, sorun hala devam ediyor. Bozduk mu şimdi TV'yi? :(

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
T trkkrsy, Dediğiniz şekilde sw_profile dosyasını değiştirip Tivibu'yu aktif hale getirdim. Ancak yeni profil dosyasını yükledikten sonra TV internet bağlantısı hatası vermeye başladı. Yedekteki profil dosyasını geri yükledim, sorun hala devam ediyor. Bozduk mu şimdi TV'yi? :(

Bozulmaz korkmayın :)

Tv ye modlu halini (gerekli gördüğünüz özellikleri aktif edin fakat tv nin desteklemediği özellikleri aktif etmeyin ! Tv 3d desteklemiyorsa ya da çifte ekranı, aktif etmek bu özellikleri kullanmayı sağlamamışken stabil çalışmayı etkileyebilir !) yükledikten sonra fabrika ayarı/ilk kurulum yapın, öyle deneyin bir de.

F Çevrimdışı

FightCat

Yeni Üye
29 Eki 2019
9
39
MB130 anakartlı olduğunu öğrendiğim bir Vestel 43UD8360 sahibiyim. Bir noktada TV'ye güncelleme geldi, Vestel servisi kurarken "sakın yapmayın virüs bulaşıyo" demesine rağmen güncelleme hastası olduğum için yükledim. O günden sonra bilhassa Netflix'te donmalar, TV'nin restart atması, yine Netflix'te gözüntünün morarması gibi zibil sorunla karşılaştım.

Servise verdik, 1 gün baktıklarını hiç bir sıkıntı bulamadıklarını söylediler. Dedim yazılımı sıfırlayıp yollayın madem.

O gün bugündür eskisi kadar olmasa da yine arada donmalar, bir iki kez de morarma (hep Netflix) yaşadık. Ama özellikle kumandaya tepki süresi bazen korkunç hâle geliyor. Basıyorsunuz basıyorsunuz, 10 saniye sonra falan bütün komutları arka arkaya uyguluyor, sinir krizi geçiriyorsunuz.

Ben hangi versiyonu kullanmalıyım, özellikle Netflix'i çok kullanan, arada SSIP TV'yi de kullanan bir kullanıcı olarak?

Teşekkürler.

Ş Çevrimdışı

Şahid 

Yeni Üye
9 Haz 2018
27
34
Sayın
T trkkrsy modlama ile tivibu yu açtın mı? ben beceremedim .menüde görünüyor ama çalışmıyor.Hangi proğramla yaptıysan link atıver bizde yapalım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
MB130 anakartlı olduğunu öğrendiğim bir Vestel 43UD8360 sahibiyim. Bir noktada TV'ye güncelleme geldi, Vestel servisi kurarken "sakın yapmayın virüs bulaşıyo" demesine rağmen güncelleme hastası olduğum için yükledim. O günden sonra bilhassa Netflix'te donmalar, TV'nin restart atması, yine Netflix'te gözüntünün morarması gibi zibil sorunla karşılaştım.

Servise verdik, 1 gün baktıklarını hiç bir sıkıntı bulamadıklarını söylediler. Dedim yazılımı sıfırlayıp yollayın madem.

O gün bugündür eskisi kadar olmasa da yine arada donmalar, bir iki kez de morarma (hep Netflix) yaşadık. Ama özellikle kumandaya tepki süresi bazen korkunç hâle geliyor. Basıyorsunuz basıyorsunuz, 10 saniye sonra falan bütün komutları arka arkaya uyguluyor, sinir krizi geçiriyorsunuz.

Ben hangi versiyonu kullanmalıyım, özellikle Netflix'i çok kullanan, arada SSIP TV'yi de kullanan bir kullanıcı olarak?

Teşekkürler.
merhaba, her konuda aynı sorundan bahsetmişsiniz, gerekli açtığınız konuda cevap yazım. mükerrer kayıt olduğu için burada tekrar yanıt vermeyeceğim.

U Çevrimdışı

ucevik

Yeni Üye
21 Ağu 2019
5
61
Teşekkürler. 3.62.49 için. Umarım telefondan yansıtılan videolardaki takılmalara çare olur.
Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt