MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ö Çevrimdışı

Öztürk 75

Yeni Üye
14 Eki 2019
19
51
Menü 1505 diyorum yeni yazılım buluyor yüklemek istiyormusunuz diye soruyor evet diyince hemen yeniden başlatiyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:alala farklı usb bellekle deneyin
Öncelikle teşekkür ederim farklı USB denedim yüklendi TV yeniden başladı yine eski yazılım v3.62.25 1 vardı niye değişmedi nerede yanlış yapıyorum bulamadim

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
nerede yanlış yapıyorum bulamadim

Merhaba,
- usb bellek fat32 formatlı olacak,
- tv de usb 1 girişine takılacak, (modül girişin üzerindeki usb)
- imaj dosyası .zip, .rar şeklinde. Dosya indiğinde içerisindeki dosya veya dosyalar usb bellek ana dizinine atılacak. Yani, usb bellek d ise örnek içerisinde başka klasör veya dosya olmadan sadece indirilen dosya içerisindekiler atılacak.
- menü 1505, evet.

Bu sıralama ile yapıyorsan ve olmuyorsa full yazılım konusundan uygun yazılımı isteyip bir de full yazılım yüklemeyi dene derim ben.

Ö Çevrimdışı

Öztürk 75

Yeni Üye
14 Eki 2019
19
51
Merhaba,
- imaj dosyası .zip, .rar şeklinde. Dosya indiğinde içerisindeki dosya veya dosyalar usb bellek ana dizinine atılacak. Yani, usb bellek d ise örnek içerisinde başka klasör veya dosya olmadan sadece indirilen dosya içerisindekiler atılacak.
- menü 1505, evet.

Bu sıralama ile yapıyorsan ve olmuyorsa full yazılım konusundan uygun yazılımı isteyip bir de full yazılım yüklemeyi dene derim ben.
Evet bunların hepsini yaptım yine olmadı yazılım yükleniyor diyor ama yine eski sürüm ile açılıyor full yazılım i kimden istiyeceğiz
Cevap için teşekkürler

Merhaba,
- menü 1505, evet.

İndirdiğim dosyayı zip rar dan çıkarmadan mi Arıcan ben çıkarıp sadece içindeki tek dosyayı atıyorum

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Evet bunların hepsini yaptım yine olmadı yazılım yükleniyor diyor ama yine eski sürüm ile açılıyor full yazılım i kimden istiyeceğiz
Cevap için teşekkürler

İndirdiğim dosyayı zip rar dan çıkarmadan mi Arıcan ben çıkarıp sadece içindeki tek dosyayı atıyorum
Çıkarıpta atacaksın.

Ful yazılım için de,

https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-uretimi-tum-urunler-icin-full-yazilim-talep-konusu.446/

Konuya tv serisini yazarak yardım isteyebilirsin.

Oradaki yüklemede de mantık aynı, sadece tv kapatıp (fişi prizden çekip) usb1 e flaşı takıp kumandadan ok tuşuna basarken fişi takıyorsun.

Ö Çevrimdışı

Öztürk 75

Yeni Üye
14 Eki 2019
19
51
Ö Çevrimdışı

Öztürk 75

Yeni Üye
14 Eki 2019
19
51
elbet bir gün çıkacaktır ama ben daha denemedim :(
Merhaba hocam 49 yüklendikten sonra 43 e dönme şansı varmi yani hocam versiyon düşürme var mi bir önceki sürüm e geçme şansımız var mi v3 .62.35 titanyum yüklemiştim şimdi v3 62.43 karbon yükledim titanyum daha güzeldi şimdi ona dönemedim

Son düzenleme:
Ö Çevrimdışı

Öztürk 75

Yeni Üye
14 Eki 2019
19
51
Hocam benim TV de bir sıkıntı var ama ben çözemedim full yazılımı hiç almadı diğerini aldı. Ama şimdi titanyum daha güzeldi inada dönmüyor yada ben bir yerde yanlış yapıyorum .yinede yardımlarınız için teşekkür ederim bir sürü vaktiniz aldım kusura bakmayın hakkınızı helal edin iyi ki varsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt