MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
3.62.49 üniversal değil mi_? bende jvc 3.62.44 vardı,

yeni yazılım jvc için değil de, genel olarak vers.3 için geliştirilmiş yazılım kısaca, doğru muyum_?

bir de yükleme yöntemimizi tekrardan hatırlayalım_? :) F fikoloji
ne yazıkki patent ve üretim şekli nedeni ile üniversal yapamıyorlar. yazılım yükleme ise ilk sayfada mevcut
core güncelleme yazılım yükleme anlatım;tıklayınız aynın bu yazıyor :)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
3.62.49 üniversal değil mi_? bende jvc 3.62.44 vardı,

yeni yazılım jvc için değil de, genel olarak vers.3 için geliştirilmiş yazılım kısaca, doğru muyum_?

bir de yükleme yöntemimizi tekrardan hatırlayalım_? :) F fikoloji
Yazılım carbon menü yani şu siyah zemine tel örgü gibi desenli olan yazılım jvc yazılımı kırmızı ağırlıklıydı menü diye hatırlıyorum Bu arada italya translateden önerinizi çevirmiş ve anlamış beni uğraştırmadan :)))

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Yazılım carbon menü yani şu siyah zemine tel örgü gibi desenli olan yazılım jvc yazılımı kırmızı ağırlıklıydı menü diye hatırlıyorum Bu arada italya translateden önerinizi çevirmiş ve anlamış beni uğraştırmadan :)))
Aynen, çevirmiş ve anlamış. Ben ingiliçceyi türkçe yaptığında translate türkçesinde afallıyorum, o anlamış ve teşekkür de etmiş. Şaşırmadım desem yalan ve sevindim tabi, detaylı örnekleyebildiğim için.

Bu arada bendeki jvc oldu olası carbondu, denerim akşama yeni yazılımı :)

U Çevrimdışı

ubemaryab

Yeni Üye
6 Eyl 2019
14
32
Bende yükledim ama fark bulamadım aynı geldi bana. Bir tek smart menü geç geliyor.

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
JVC de kanal numaraları yuvarlaktan dikdörtgen hale gelmiş. trt4k nisbeten daha parlak olmuş, kanal geçişleri biraz daha yavaşlamış, arabirim modül takılı uyarısı tekrar ekrana çıkmaya başladı, bir önceki yazılımda yoktu ve daha hızlı açılıyordu modülle izlediğim kanallar. uzun süreli izlemedim ilk izlenimlerim bunlar.

Z Çevrimdışı

zuev61

Yeni Üye
2 Eyl 2019
2
62
какие ошибки исправлены 3.62.43 - 44 и 49 углерод-титан-хитачи-JVC

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Ve yükledim,

- netflix üyeliğim hala yok :)
- youtube stabil, sorunsuz,
- vewd dahilindeki app ler sorunsuz,
- tv açılış, kapanış, kanal, ses sorunsuz,
- kanal geçişleri bana daha iyi gibi geldi,
- görüntü her yazılımda daha iyiye gidiyor.

- genel görüş, yazılım olumlu. Tema olarak jvc carbon a alışmışım, Vestel carbon tema zıt geldi ama direneceğim. Bu zamanda F fikoloji den jvc için güncel yazılım geldi müjdesini bekleyeceğim.

Emeği geçenlerin emeklerine sağlık. Çalışmaya, gelişme ve geliştirmeye devam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt