MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
merhaba jvc 3.62.44 nolu yazılımı vestel 55ud9400 e yüklemeyi düşünüyorum bunun vestel mb130 3.62.43 ten farkı nedir bu yazılımı tv ye yüklediğim zaman bir sıkıntı yaratır mı
anakartınız mb 130 ise yaratmaz bir önceki yazılımınız da 3 ya da 4 serisi olmalıdır sıkıntı çıkamaması için sadece menü dizaynı değişir renkleri daha doygundur 43'e göre.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Yazılımı yükledim renklerdeki kalite fark etti renkler çok doğal önceki yazılımda sarı koyu sarı idi şimdi sarı gerçek sarı demek ki panelin gerçek kalitesi yazılım başarısız olunca düşüyor şu an panelin kalitesi daha ön planda ben memnun kaldım bu yazılımdan

Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
Nasıl yükleme yaptınız en son 1 yıl önce yazılım yükleme yapmıştım tarif ederseniz sevenirim bendede 55ud 9400 mevcut cevap için teşekkür ederim

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Nasıl yükleme yaptınız en son 1 yıl önce yazılım yükleme yapmıştım tarif ederseniz sevenirim bendede 55ud 9400 mevcut cevap için teşekkür ederim

linkinden jvc yazılımını fat 32 ile formatlanmış bir flash belleğe kopyalayınız eğer dosya zipli yani sıkıştırılmış ise dosyayı içinden çıkarıp salt dosya olarak flash belleğe atınız ve flash belleği tvnin arkasındaki usb yuvalarından en üsttekine takınız tv'yi açınız sırasıyla menü tuşu 1-5-0-5 tuşlarına basınız yazılımı güncellemek isteyip istemediğinizi sorar evet deyiniz tv yükleme sonrası kendiğiğinden kapanır 5 dakika içinde yeni yazılımla açılacaktır sabırla açılana kadar bekleyiniz ve bu süreç içinde başka müdahalede bulunmayınız (telaşa kapılıp fişini çekmek gibi)

Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
linkinden jvc yazılımını fat 32 ile formatlanmış bir flash belleğe kopyalayınız eğer dosya zipli yani sıkıştırılmış ise dosyayı içinden çıkarıp salt dosya olarak flash belleğe atınız ve flash belleği tvnin arkasındaki usb yuvalarından en üsttekine takınız tv'yi açınız sırasıyla menü tuşu 1-5-0-5 tuşlarına basınız yazılımı güncellemek isteyip istemediğinizi sorar evet deyiniz tv yükleme sonrası kendiğiğinden kapanır 5 dakika içinde yeni yazılımla açılacaktır sabırla açılana kadar bekleyiniz ve bu süreç içinde başka müdahalede bulunmayınız (telaşa kapılıp fişini çekmek gibi)
Çok teşekkür ederim smili72

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Taunus Çevrimdışı

Taunus 

Aktif Üye
7 Ara 2018
110
50
Smili72 size birşey sormak istiyorum 55ud 9400 bu yazılımı yüklemek istiyorum linkini bulamadım 3.62.44 nolu yazılımı yeni yazılımda kumanda uyumsuzluk oluyormu benim tvde dolby vision menusu yok yeni yazılımda gelme imkanı varmıdır herşey için çok teşekkür ederim

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Smili72 size birşey sormak istiyorum 55ud 9400 bu yazılımı yüklemek istiyorum linkini bulamadım 3.62.44 nolu yazılımı yeni yazılımda kumanda uyumsuzluk oluyormu benim tvde dolby vision menusu yok yeni yazılımda gelme imkanı varmıdır herşey için çok teşekkür ederim
televizyon açıkkem menü 4 7 2 5 yapınız çıkan ekranda sol üst köşede yüklü versiyon bulunur eğer 3 ya da 4 ile başlıyorsa jvc yazılımını yükleyebilirsiniz ya da 35 ile biten vestel yazılımları da mevcut indirme linkleri aşağıda olnları da yükleyebilirsiniz dolby olayı ise modlama konusudur forumda tv modlama bölümü bulunmaktadır orada nasıl yapılacağı konusunda bilgi mevcuttur kumanda uyumsuzlukları 3 serisi yazılım bulunan t ye 4 serisi yazılım atınca oluşmaktadır 3 serisi yazılımlarda yaşamazsınız 5 serisi yazılımları ise asla denemeyiniz anakartı kilitlemektedir

VESTEL CARBON 3.62.35

VESTEL TİTANYUM 3.62.35

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
Yazılımı yükledim renklerdeki kalite fark etti renkler çok doğal önceki yazılımda sarı koyu sarı idi şimdi sarı gerçek sarı demek ki panelin gerçek kalitesi yazılım başarısız olunca düşüyor şu an panelin kalitesi daha ön planda ben memnun kaldım bu yazılımdan
Hocam , bende de aynı TV var menüyü beğendiniz mi kumanda da sorun oldumu

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Hocam , bende de aynı TV var menüyü beğendiniz mi kumanda da sorun oldumu
Kardeş büyük bir merakla yükledim ilk 10 dakika renkler çok hoşuma gitti buraya da yazdım sari gerçek sarı diye sonra bir saatlik izlenim sonrasında 3.62.35 teki netliği bulamadigimi anladım ve kumanda da zaman zaman geç algılamaya başladı sonrasında şu an 3.62.43 titanyumu yükledim onu da deneyecem olmazsa 8 aydır kullandığım 3.62.35 mecbur geri donecem

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
Kardeş büyük bir merakla yükledim ilk 10 dakika renkler çok hoşuma gitti buraya da yazdım sari gerçek sarı diye sonra bir saatlik izlenim sonrasında 3.62.35 teki netliği bulamadigimi anladım ve kumanda da zaman zaman geç algılamaya başladı sonrasında şu an 3.62.43 titanyumu yükledim onu da deneyecem olmazsa 8 aydır kullandığım 3.62.35 mecbur geri donecem
62.43 yuklersen nasıl degışıklıkler oluyo tv de görüşlerinizi yazarmısınız, tsk ederim.

E Çevrimdışı

evrekigazi

Yeni Üye
17 Ağu 2019
4
45
merhaba fikoloji hocam bizde mb 130 anakartlı vestel tv var sürümü 3.62.35 bunu 3.62.43 e usb ile güncellemeye çalışıyorum fakat %90 larda takılıyor eski sürüme dönerken de aynısı oluyor ne tavsiye edersiniz acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt