MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
====> 3 ile başlıyor, daha önce 4 kurmuştum ve görselliği biraz sorunluydu. v5 kurarsam kesin çöker mi? <=====

Ana kart pert olur garantisi varsa servislik olursunuz Garantisi yoksa ücret mukabilinde ana kart değiştirirler

S Çevrimdışı

Semih34

Yeni Üye
29 May 2019
6
36
Merhaba,

Bu hafta JVC 50vu73t ' nin yanına Samsung M550 soundbar + SWA-8500S (Samsung Kablosuz Arka Hoparlör Kiti ) aldım. Benim de sıkıntım S Semih34 arkadaşımızın sorunundan biraz farklı olsa da Netflix izlerken görüntüde hiçbir problem olmazken sesi stereo olarak almaktayım. DTS 5.1 surround ses alamamaktayım. Kullanmakta olduğum yazılım V3.62.35 . Acaba bu sorun başına gelmiş olan veya yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım rica etmekteyim.

Şimdiden teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba en güncel yazılımı yüklemekte fayda var benim sorunum öyle düzeldi ses sistemi kullanmıyorum o yüzden konuyla alakalı bilgim yok maalesef

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
Slm
Mb130 icin yeni guncelleme varmi acep.ozellikle Qui menu :) .siparis gibi oldu galiba.
Iyi geceler...

C Çevrimdışı

canarik

Yeni Üye
16 Kas 2018
8
36
ses açıp kısarken çıkan pop up ekranın alt-orta kısmında yer alıyor, onu ekranın kenarına alma şansımız var mı? digiturk gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt