MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam içeriği görmek için cevap yazmam lazımmış :) yazmışken eline sağlık diyim :) jvc yi deneyeceğim titanium'da bir anda 4-5 kanal atlamak istediğinde bir tıkanıyor sonra birden atlıyor kanalları.
Bunu hep dile getiriyoruz bu gibi problem olabiliyor. Ayarlar diğer ayarlardan hbb tv cec otomatik güncelleme gibi özellikleri kapatınız. Tv yi yorabilir. Kumanda pillerinden emin değilseniz değiştirin. Eğer modem tv ye uzaksa bağlantıdan kaynaklı yapabilir. Bilginize
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

merhaba,

titanyumun carbondan farkı nedir acaba? birde jvc tv için titanium uyumlu mu?
Şu anda tema haricinde bence değişiklik yok

A Çevrimdışı

akala55

Yeni Üye
8 Haz 2018
9
43
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

mb130 3.62.35 yazılımı eklenmiştir. core güncelleme yazılım yükleme anlatım; [Gizli içerik]

MB130 TOSHİBA VE SMARTSIZ MB130 HARİÇ

17mb130 carbon 3.62.35 - 17mb130 tianium 3.62.35 - 17mb130 hitachi smart 3.62.35 - 17mb130 jvc smart 3.62.35 yazılım linki:

[Gizli içerik]
tskler

C Çevrimdışı

can1337

Yeni Üye
25 Şub 2018
29
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

mb130 3.62.35 yazılımı eklenmiştir. core güncelleme yazılım yükleme anlatım; [Gizli içerik]

MB130 TOSHİBA VE SMARTSIZ MB130 HARİÇ

17mb130 carbon 3.62.35 - 17mb130 tianium 3.62.35 - 17mb130 hitachi smart 3.62.35 - 17mb130 jvc smart 3.62.35 yazılım linki:

[Gizli içerik]
Elinize sağlık...

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
190
46
uymaz diye birşey demiyorum, sonuçta 3.62.33 yazılımını yükleyenler oldu. ve hala kullanan var. Vestel tarafından bize gelen bilgi jvc, hitachi ve toshiba mb130 yazılımları farklıdır diye. bununda sebebini şöyle açıklayalım; cihazlar üretilirken belli anlaşmalar ve belirli lisanslar satın alınıyor. vestel jvc için misal veriyorum tivibugo uygulamasını koymuyor ama aynı parçalar dahilindeki vestelde bu uygulama mevcut oluyor. En büyük örnek benim vestel televizyonuma Qui menü yü 3.62.33 üzerine yüklemiştim. netfilx te sıkıntı çıktı. benim için problem teşkil etmedi çünkü netfilx kullanmıyorum ve inanılmaz iyi oldu hem ses hem görüntü hem performans çok iyidi. Fakat netfilix kullanıcıları 3.62.33e geri döndü.
gibi gibi nedenler sıralayabilriz.
biliyorsunuz ki her yazılımı 1 gün geçmeden ekliyorum :wink: Eğer gelişme olursa ekleyeceğim.
F fikoloji ,iyi akşamlar Qui menü olan sürümü kullanıyorum sizinde bildiğiniz sorunlar var kumanda bazı fonksiyonlar devre dışı kalması vs bu sürüm ilgili gelişme var mı ? Görüntü kalitesi güzel. Sizde bu nu kullandığınız için bir soru m olucak , TV açılırken ilk ekrana gelen menü çubuğu bazen geç gelmesi , kanal isminin yazılı olduğu sol üst köşedeki yerde her kanal geçişte bazen geç gelmesi ,baxende kanal dan kanala geçerken ekran karardıgı için orda görünmesi yani genel olarak menü yazıları ile TV arasında bir sorun var gibi sizde öyle mi bundan önceki karbon titanyum da öyle bir durum yoktu.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
43
bir şey farkettim; F fikoloji

vewd i her açtığımda ilk kez açıyormuşum gibi kullanıcı sözleşmesi onaylatıyor.

Ben ott player uygulamalar sekmesine gelsin derken şimdi her seferinde arayarak buluyorum.

3 adım oldu 6 adım =D

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji ,iyi akşamlar Qui menü olan sürümü kullanıyorum sizinde bildiğiniz sorunlar var kumanda bazı fonksiyonlar devre dışı kalması vs bu sürüm ilgili gelişme var mı ? Görüntü kalitesi güzel. Sizde bu nu kullandığınız için bir soru m olucak , TV açılırken ilk ekrana gelen menü çubuğu bazen geç gelmesi , kanal isminin yazılı olduğu sol üst köşedeki yerde her kanal geçişte bazen geç gelmesi ,baxende kanal dan kanala geçerken ekran karardıgı için orda görünmesi yani genel olarak menü yazıları ile TV arasında bir sorun var gibi sizde öyle mi bundan önceki karbon titanyum da öyle bir durum yoktu.
Selam tivibu kullanmadığım icin fark edemiyorum. Qui menude hata degil olmasi gereken o yani mevcut kumandaya uygunluğu yok. Ama bu 3.62.35 surumu aynı kalitede inan
bir şey farkettim; F fikoloji

vewd i her açtığımda ilk kez açıyormuşum gibi kullanıcı sözleşmesi onaylatıyor.

Ben ott player uygulamalar sekmesine gelsin derken şimdi her seferinde arayarak buluyorum.

3 adım oldu 6 adım =D
Selam. Ilk kurulum yapip tekrar denermisin

M Çevrimdışı

mustafas72

Yeni Üye
1 Mar 2018
31
Elinize sağlık hocam, bakalım benim TV'nin Wireless devre dışı kalma olayını çözecek mi?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
959
41
Konuyla alakalı cevap beklerken ben JVC sürümünü yükledim.. arkadaşların da dediği gibi renklerdeki doygunluk arttırılmış.. tema güzel, bağlantılarda, netflixte (netflix direkt açılıyor), youtubeta sorun şuanlık yok.. emeği geçenlere teşekkürler:ok

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
IMG_20181226_230934.jpg

menü böyle olmuş. smart uygulamalarda düzelmiş.
Kardeş bu menü hangi model tvnin menüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt