MB130 Güncel Yazılım 25.10.2018 (TOSHİBA JVC HITACHİ Bağımsız)

A Çevrimdışı

Aad4408

Yeni Üye
6 May 2020
31
44
Merhaba daha önce mb211 cihaz vardı ve wifi bağlantı ve YouTube da donma kapanma sorunu nedeniyle bugün yeni cihaz geldi. Mb130 anakart var ve son sürüm yüklü. Ama bunda da malasef wifi bağlanmama ya da geç bağlanma sorunu var
Servis yarın full yazılım atacağız dedi. Ben bilgisi olan var mı

R Çevrimdışı

recepalss

Yeni Üye
8 Haz 2020
9
54
Yok, fule ihtiyaç yok

15917193058973145198249268667477.jpg

Çok teşekkürler harika oldu??
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

f
Yok, fule ihtiyaç yok
MB120 CARBON V2.245.29.1 yazılımında Netflix var mı?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba daha önce mb211 cihaz vardı ve wifi bağlantı ve YouTube da donma kapanma sorunu nedeniyle bugün yeni cihaz geldi. Mb130 anakart var ve son sürüm yüklü. Ama bunda da malasef wifi bağlanmama ya da geç bağlanma sorunu var
Servis yarın full yazılım atacağız dedi. Ben bilgisi olan var mı
Mb130 da da mb211 de de sorun pek görmedim. Aslında kullanılan wifi chipset leri çok kaliteli değil. Önerim telefona bağlanmayı deneyin eğer sorun yoksa modemi değiştirip deneyiniz

A Çevrimdışı

Aad4408

Yeni Üye
6 May 2020
31
44
Mb130 da da mb211 de de sorun pek görmedim. Aslında kullanılan wifi chipset leri çok kaliteli değil. Önerim telefona bağlanmayı deneyin eğer sorun yoksa modemi değiştirip deneyiniz
Telefona bağlamak derken?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Wifi hiç görmüyor ama evdeki diğer telefon vb de sorun yok.

bahcecim Çevrimdışı

bahcecim

Yeni Üye
22 Eki 2019
5
46
Tv deki sorun nedir?
Netflix birden bire çalışmamaya başladı. Bunun dışında hiçbir sorun yok idi. Ben de (doğal olarak) fabrika ayarlarına getirmek için "ilk kurulum" menusu ile reset lemek istedim.

sonrasında teelvizyon led yanıp sönüyor, boot etmeye calisiyor, panele enerji geliyor, fakat ekrn siyah kalıyor. Ve yeniden restart ediyor. Aynı şeyleri saaatlerce yapıyor.

elimle ilk kurulum menusunu secmesem, kart yandı, güç kartı yandı diyecegim. Fakay olay yazılımsal çöküntü.

Teşekkür ederim

Geri
Üst Alt