MB120 Yeni yazılım

mb120 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• 17MB120-2.29.6.0

Oy: 47 6.3%
  • 17MB120-2.29.11

Oy: 17 2.3%
  • 17MB120-2.36.0 (Netflix)

Oy: 63 8.4%
  • 17MB120-2.40.2.0

Oy: 6 0.8%
  • 17MB120-2.40.6.0

Oy: 10 1.3%
  • 17MB120 2.45.7.0

Oy: 7 0.9%
  • 17MB120 2.45.12.1 NETFLİX

Oy: 183 24.5%
  • 17MB120 V2.45.27.0

Oy: 17 2.3%
  • 17MB120 V2.45.29.1

Oy: 317 42.4%
  • 17MB120 V2.45.32

Oy: 81 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    748
V Çevrimdışı

VatZ00

Aktif Üye
28 Nis 2021
86
24
O bir ihtimalle evet ,ama olacak anlamında da değil tabii "ihtimal" yazdığım unutulmasın :) ,
Hocam en kötü sertifika dosyalarını değiştiririz yani büyük ihtimal ile olacağını farz ediyorum. Vestel bir büyüklük yapıp bunların Android uyumlu firmware dosyalarını (yapıp, ellerinde başka modeller için var bile olabilir) verse ne kaybeder ki hani?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam en kötü sertifika dosyalarını değiştiririz yani büyük ihtimal ile olacağını farz ediyorum. Vestel bir büyüklük yapıp bunların Android uyumlu firmware dosyalarını (yapıp, ellerinde başka modeller için var bile olabilir) verse ne kaybeder ki hani?
Yapmaz işte, sorun da -ki sorun değil bence- o.Çünkü o zaman yeni tv üretimini nasıl yapacak(lar) :)

V Çevrimdışı

VatZ00

Aktif Üye
28 Nis 2021
86
24
Hani olur ya yanlışlıkla falan yeni sürüm çıkmıştır belki. Bakabilir misiniz?
Hocam çıksa elimiz kolumuz birbirine girerdi inanın ki. Forum da bulunan 7.xx sürümünü istersen dene. Gayet akıcı bir yazılımdı. Lakin telnet bağlantısı yapılamadığı ve bazı dlna işlevleri, kumanda uygulamaları TV yi görmediğinden downgrade yapmak zorunda kaldım. Downgrade yiyince tabii çöktü (çok korktum tabii), sonra full yazılım attım ve düzeldi ve klâsik olarak 2.45.xx son sürümlerinden birini yükledim.

D Çevrimdışı

demiurgee

Yeni Üye
12 Ocak 2022
4
25
Arkadaşlar merhaba.Elimde vestel markalı raphael 1.15.3.0 mb120 televizyon var.3 yıl önce netflix yüklemeye çalışmıştım.Logosu gelmişti ama açılmıyordu.Şimdi bir daha denemeye karar verdim.Bu konuya ulaştım.Netflix için hangi sürümü seçmeliyim ve nasıl kuracağım yardımcı olur musunuz ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Arkadaşlar merhaba.Elimde vestel markalı raphael 1.15.3.0 mb120 televizyon var.3 yıl önce netflix yüklemeye çalışmıştım.Logosu gelmişti ama açılmıyordu.Şimdi bir daha denemeye karar verdim.Bu konuya ulaştım.Netflix için hangi sürümü seçmeliyim ve nasıl kuracağım yardımcı olur musunuz ?
Yazılım link
Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.

D Çevrimdışı

demiurgee

Yeni Üye
12 Ocak 2022
4
25
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Teşekkür ederim.Bellekte sadece klasörsüz bin dosyası olacak değil mi ? Bir de ilk kurulum dediğiniz nedir ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Teşekkür ederim.Bellekte sadece klasörsüz bin dosyası olacak değil mi ? Bir de ilk kurulum dediğiniz nedir ?
Rica ederim.
Evet bellekte sadece bin dosyası olacak yazılım yüklendikten sonra menüde kurulum bölümüne girip ilk kurulumu seçin ve onay verin tv sıfırlanacak tekrar kanal kurulumu vs yapacaksınız.

D Çevrimdışı

demiurgee

Yeni Üye
12 Ocak 2022
4
25
Rica ederim.
Evet bellekte sadece bin dosyası olacak yazılım yüklendikten sonra menüde kurulum bölümüne girip ilk kurulumu seçin ve onay verin tv sıfırlanacak tekrar kanal kurulumu vs yapacaksınız.
Yazılım güncelledim.televizyon açıldı.ilk kuruluma bastım.Evet dedikten sonra ekrana hiçbir şey gelmedi.Şuan televizyon açık ve siyah ekran var.Işık yanıp sönüyor.Ne yapmalıyım ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt