MB120 Yeni yazılım

mb120 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• 17MB120-2.29.6.0

Oy: 47 6.3%
  • 17MB120-2.29.11

Oy: 17 2.3%
  • 17MB120-2.36.0 (Netflix)

Oy: 63 8.4%
  • 17MB120-2.40.2.0

Oy: 6 0.8%
  • 17MB120-2.40.6.0

Oy: 10 1.3%
  • 17MB120 2.45.7.0

Oy: 7 0.9%
  • 17MB120 2.45.12.1 NETFLİX

Oy: 183 24.5%
  • 17MB120 V2.45.27.0

Oy: 17 2.3%
  • 17MB120 V2.45.29.1

Oy: 317 42.4%
  • 17MB120 V2.45.32

Oy: 81 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    748
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy abi profil dosyası core gibi yüklenirmi ? forumda paylaşılmış profil dosyasını core gibi yüklemiş olmasın :alala :hmm
Yüklenmez, veya şöyle yazayım, benim tvlerde denemiştim bir ara(3 tde de) yüklenmemişti profil dosyam, core yazılm gibi.
S spider64
Ama olay çok ilginç ,peki üyelerin ismi,mail adresi ,ne bileyim birşeyler görünüyormu acaba sevgili S spider64 ?

S Çevrimdışı

spider64

Yeni Üye
12 Şub 2020
8
52
Yüklenmez, veya şöyle yazayım, benim tvlerde denemiştim bir ara(3 tde de) yüklenmemişti profil dosyam, core yazılm gibi.
S spider64
Ama olay çok ilginç ,peki üyelerin ismi,mail adresi ,ne bileyim birşeyler görünüyormu acaba sevgili S spider64 ?
evet hepsi gorunuyor valla cok ilginc peki ben acaba backup dosyasımı yukledim birebir orjinal yazılımı nerede bulabilirim

M Çevrimdışı

muhendis03

Yeni Üye
1 Nis 2020
2
32
Merhaba arkadaşlar,

İlk forum günüm ve mesajım ;

Öncelikle hepinize merhabalar.

Yaklaşık 3 yıllık Vestel TV kullanıcısı olarak bu forumu bu kadar geç fark etmeme neden olan yoğunluğum, homeoffice çalışmamın etkisiyle birazcık olsun azaldı . Bu da beni evdeki tv ile daha fazla haşır neşir yaptı diyebiliriz :)

Televizyonum ile ilgili uzun süredir aklımda olan birkaç önemli sorum var ve siz değerli forum üyelerine danışmak istiyorum.

*Bazen tv kanalları sinyal yok mesajı ile kayboluyor. Kesinlikle lnb de sorun olmamasına rağmen bu sorunu ilk başlarda aşmak için tv yi factory reset ile sıfırlıyordum. Sonradan bunu aşmak için yalnızca TKGS kanal listesini güncelle seçeneği ile çözdüğümü fark ettim . Bu sorunu yaşadınız mı?

*Youtube da reklam sonrası video devam etmiyor. Durdur ve oynat tuşlarına batıktan sonra devam edebiliyorum .

*Malum TV ye apk yükleme şansımız yok. Internette gezinmek tam bir eziyet ve şu günlerde browser üzerinden video izleme eziyet haline dönüşüyor. Bunu aşabilen arkadaşlar bilgilendirebilirse çok sevinirim.

Resimde anakart bilgilerim yer alıyor . MB120 V.2.36.3.0 sürümüne sahibim. Bu bugların çözüldüğü daha stabil bir sürüm olması dileğiyle .

Onur

tvada6ff06dad197fe.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba arkadaşlar,

İlk forum günüm ve mesajım ;

Öncelikle hepinize merhabalar.

Yaklaşık 3 yıllık Vestel TV kullanıcısı olarak bu forumu bu kadar geç fark etmeme neden olan yoğunluğum, homeoffice çalışmamın etkisiyle birazcık olsun azaldı . Bu da beni evdeki tv ile daha fazla haşır neşir yaptı diyebiliriz :)

Televizyonum ile ilgili uzun süredir aklımda olan birkaç önemli sorum var ve siz değerli forum üyelerine danışmak istiyorum.

*Bazen tv kanalları sinyal yok mesajı ile kayboluyor. Kesinlikle lnb de sorun olmamasına rağmen bu sorunu ilk başlarda aşmak için tv yi factory reset ile sıfırlıyordum. Sonradan bunu aşmak için yalnızca TKGS kanal listesini güncelle seçeneği ile çözdüğümü fark ettim . Bu sorunu yaşadınız mı?

*Youtube da reklam sonrası video devam etmiyor. Durdur ve oynat tuşlarına batıktan sonra devam edebiliyorum .

*Malum TV ye apk yükleme şansımız yok. Internette gezinmek tam bir eziyet ve şu günlerde browser üzerinden video izleme eziyet haline dönüşüyor. Bunu aşabilen arkadaşlar bilgilendirebilirse çok sevinirim.

Resimde anakart bilgilerim yer alıyor . MB120 V.2.36.3.0 sürümüne sahibim. Bu bugların çözüldüğü daha stabil bir sürüm olması dileğiyle .

Onur

tvada6ff06dad197fe.jpg
Selam güncel klasörü içinden carbon olan sizin yazılımdır.
En üste ankette kullanıcı oylarını görebilirsiniz.
İsterseniz vestelin en kral TV si olsun yine browser konusunda beklentiye girilmemesi konusunda uyarılarımız mevcuttur.

M Çevrimdışı

muhendis03

Yeni Üye
1 Nis 2020
2
32
Selam güncel klasörü içinden carbon olan sizin yazılımdır.
En üste ankette kullanıcı oylarını görebilirsiniz.
İsterseniz vestelin en kral TV si olsun yine browser konusunda beklentiye girilmemesi konusunda uyarılarımız mevcuttur.

Teşekkür ederim . Güncelleme yaptım şuanda sorun yok gibi görünüyor.

Youtube daki sorun tekrarlamadı. Zamanla diğer bugların çözülüp çözülmediğini de anlarız.

Browser konusuna gelince bilgilendirme için teşekkür ederim. Samsung ve Lg sanırım bu konuda birkaç gömlek üstte .

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkür ederim . Güncelleme yaptım şuanda sorun yok gibi görünüyor.

Youtube daki sorun tekrarlamadı. Zamanla diğer bugların çözülüp çözülmediğini de anlarız.

Browser konusuna gelince bilgilendirme için teşekkür ederim. Samsung ve Lg sanırım bu konuda birkaç gömlek üstte .
Evet öyle, ama biz bütün smart ürünlerde android box öneririz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt