MB120 Playstation ve Xbox HDR Görmeme Hatası Çözüm ve Anlatım

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Rica Ederim dosyalar kitlenmeseydi bende atardım size panel yazılımını dosylar erişim istiyor artık indirmek için.
Merhaba;

Özellikle son dönemde çok fazla donanım değişikliği olan cihaz bulunduğu için yanlış yazılım yükleme, cihazlarda probleme yol açma riskini ortadan kaldırmak için yazılımların uyumlu olduğu kullanıcı ile paylaşılması yoluna gidilmiştir. Sizlerin de bildiği gibi özellikle belirli yazılımlarda downgrade, bazı yazılımlarda ise yazılımın içeriğinin detaylı paylaşılmaması nedeniyle (Uydu alıcısız yazılımın belirtilmeden paylaşılması v.b. gibi) yazılımlar donanım bilgileri alınarak uyumu olan kullanıcı ile paylaşılmaktadır.

Bu özelde foruma olan katkılarınız için çok teşekkür eder, keyifli tavsiyelerinizi her zaman bekleriz.

(Özel not: Bu mesaj BOT tarafından yazılmamıştır. Cidden deminden beri yazıyorum. :haha)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Yunus274 Angel189 arkadaşım valla sana helal olsun, evdeki mb120 anakartlı Vestel sayende yıllar sonra HDR ı gördü 🙂 tabi bunu yapmaya beni ısrarla zorlayan @TC Yıldırım ında payı var 😬

P30506-154559.jpg

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
sn: 7929755 700224
bana acil bu panel yazılımı lazım yardım.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Olur gibi oldu ama Olmadı tabiki, önce modlayıp HDR yi açtıktan sonra göndermem gerekiyormuş. Demenizden o anlaşılıyor :sirit

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Kurtarma yazılımı atmam lazım ama anakart değişti, seri numarası yok. Söktüm arkayı, şaseye etiket koymuşlar, arkadakinden farklı. Omudur bilmiyorum :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kurtarma yazılımı atmam lazım ama anakart değişti, seri numarası yok. Söktüm arkayı, şaseye etiket koymuşlar, arkadakinden farklı. Omudur bilmiyorum :)
Kartın üzerindeki (cı modülde olur genelde) etiket ve panel saçındaki panel etiketini çek at,kart neydi senin 120 miydi :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt