MB120 | Disney+, Amazon Prime ve Exxen Eklenebilir mi ?

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
eger tv ile terminal baglanti yapmayi bilmiyorsaniz ,download(xxxxx).mb180 benzeri kelimeler üretip denemeler yapabilirsiniz.baska su asamada maalesef yapacak birsey yok..
Terminal bağlantısını bilmiyorum ama riskli ve karışık bir şey değilse deneyebilirim bu arada download(xxxxx).mb180 dosyasını nasıl oluşturcam

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
teraspy teraspy o zaman onları şaşırtalım:deli1
peki benim yapabileceğim şunu dene diyebileceğiniz herhangi bir şey var mı profil dosyalarını alabilmek için :cak
hosbulduk hosbulduk By_Trol By_Trol
Yok maalesef, uzaktan olacak şey değil sevgili asddfgj :) Çünkü olmayınca "olmadı "yazacaksın, biz burada faklı seneryo deneyeceğiz şunu dene diye ,bekleyeceğiz pc başında ,yine olmayacak bu iş tekrar tekrar yapılacak :hihi
Ama tv yanımızda olsa at dosyayı dene ,tekrar at tekrar dene daha kısa yol özellikle benim için :ok Lütfen alınganlık gçsterme böyle yazdım diye ama daha önceden aynısını sevgili hosbulduk hosbulduk a da söyledim ,bana "benim pcden girip yapılmaz mı" demişti ,ki Almanya'da kendisi :)

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
Yok maalesef, uzaktan olacak şey değil sevgili asddfgj :) Çünkü olmayınca "olmadı "yazacaksın, biz burada faklı seneryo deneyeceğiz şunu dene diye ,bekleyeceğiz pc başında ,yine olmayacak bu iş tekrar tekrar yapılacak :hihi
Ama tv yanımızda olsa at dosyayı dene ,tekrar at tekrar dene daha kısa yol özellikle benim için :ok Lütfen alınganlık gçsterme böyle yazdım diye ama daha önceden aynısını sevgili hosbulduk hosbulduk a da söyledim ,bana "benim pcden girip yapılmaz mı" demişti ,ki Almanya'da kendisi :)
downloadprofile.mb180 dosyası şeklinde deneyebileceğim başka yol yok herhalde sanırsam değil mi benim yapabileceğim teraspy teraspy hosbulduk hosbulduk

Bu arada sizi de etiketliyorum By_Trol By_Trol çünkü bununla ilgili çalışma ve gelişmelerden bahsetmiştiniz toparlayınca paylaşıcam şeklinde sizden de haberlerinizi bekliyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
downloadprofile.mb180 dosyası şeklinde deneyebileceğim başka yol yok herhalde sanırsam değil mi benim yapabileceğim teraspy teraspy hosbulduk hosbulduk

Bu arada sizi de etiketliyorum By_Trol By_Trol çünkü bununla ilgili çalışma ve gelişmelerden bahsetmiştiniz toparlayınca paylaşıcam şeklinde sizden de haberlerinizi bekliyorum
Eğer tv içine girilirse bomba olur o :)
Ama şunu yapabilir ve alınan dosyaları sıkıştırıp burada paylaşabilirsin ,
Downloadprofile.mb180
olarak dosyaları alıp gönder bakayım behsettiğim klasör sende çıkacak mı :alala

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Eğer tv içine girilirse bomba olur o :)
Ama şunu yapabilir ve alınan dosyaları sıkıştırıp burada paylaşabilirsin ,

olarak dosyaları alıp gönder bakayım behsettiğim klasör sende çıkacak mı :alala
yolladigim komutlarda birsey cikmadi galiba...mb97 de deneme firsatiniz oldu mu?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
yolladigim komutlarda birsey cikmadi galiba...mb97 de deneme firsatiniz oldu mu?
Olmadı ,komutlardan bir şey çıkmadı maalesef,sadece tv kullandığı profili görebiliyoruz ,"şu açık ,bu kapalı,bu var bu yok" gibi :ok
Kendi tvlerimde denemedim maalesef ,vaktim olmuyor çünkü biliyorsun :ok

Geri
Üst Alt