MB120 | Disney+, Amazon Prime ve Exxen Eklenebilir mi ?

K Çevrimdışı

kaddaficihagir

Yeni Üye
18 May 2021
9
35
Merhaba ben daha önce regal smart tv ye sizin yardımınızla netflix yüklemiştim. Acaba aynı yöntemle amazon prime video yükleye bilir miyim

K kaddaficihagir,

20230309_220718.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Merhaba ben daha önce regal smart tv ye sizin yardımınızla netflix yüklemiştim. Acaba aynı yöntemle amazon prime video yükleye bilir miyim

K kaddaficihagir,
Amazonu aktif etmek sorunlu cünki Netflixten daha farkli bir platformdan paylasiliyor ve widget adresi bilinmedigi icin de webapptester ile erisim saglanamiyor.Netflix de herhangi birsey yüklemediniz sadece kapali olan ayarlari acarak kullanima actiniz.

Amazon Prime uygulamasi mb211s lerde mevcut,Bu uygulamaya sahip bir mb211 tv sinden Profil dosyasini alip oad ve portal degerlerini sizin tv nizin profiline degistirerek kullanmaniz mümkün olabilir ,ben mb130 serisinde yaptim cünki.
Eger konuya hakim degilseniz denemeyin,tv niz acilmama sorunu yasayabilir.

alpinist16 Çevrimdışı

alpinist16 

Yeni Üye
15 Mar 2023
19
27
Amazonu aktif etmek sorunlu cünki Netflixten daha farkli bir platformdan paylasiliyor ve widget adresi bilinmedigi icin de webapptester ile erisim saglanamiyor.Netflix de herhangi birsey yüklemediniz sadece kapali olan ayarlari acarak kullanima actiniz.

Amazon Prime uygulamasi mb211s lerde mevcut,Bu uygulamaya sahip bir mb211 tv sinden Profil dosyasini alip oad ve portal degerlerini sizin tv nizin profiline degistirerek kullanmaniz mümkün olabilir ,ben mb130 serisinde yaptim cünki.
mb120 tv'ye mb130 veya daha üstü bir yazılım yüklemek mümkün mü?

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623

Mb130da amazon prime var ama Disney yok. Keşke şu Disney eklenebilse.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Exxen widget linki webapptester uygulamasi olan anakartlarda yazilarak kullanilabilir,webapptester uygulamasi olmayan tarayici ile sansini deneyebilir,yani calisiyor..Disneyplus mb130 dahil daha eski anakartlarda tarayici yetersizligi nedeniyle calismiyor , mb180 de sorun yok görünüyor üyelik olmadigi icin denemedim,Amazon simdilik sorunlu..

e8a79c5d-5274-4fc0-be9e-5266a5ec094e.jpg
db5f7b44-5b4e-4e63-8810-70a64419b252.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt