MB120 | Disney+, Amazon Prime ve Exxen Eklenebilir mi ?

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
exxen linkini simdilik acik olarak paylasmayacagim, disneyplus icin *** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
kullanabilirsiniz.

962d4b24-8fc8-4339-9652-8f8d6ac49af5.jpg
Starturl şeklinde direk deneyerek çalıştırdım açıldı ama uygulama tarayıcı üzerinden açılmış gibi olduğundan performansı düşük ve maalasef bir içerik izleyemedim acaba bu yeni bulduğunuz linklerle bir smart portalı çalışması yapacak mısınız bu portal üzerinden çalıştırdığımızda tarayıcıdan giriyormuş gibi değil de kendi uygulamasıymış gibi çalışır mı acaba bu uygulamalar hosbulduk hosbulduk teraspy teraspy By_Trol By_Trol

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Yukardaki mesajda paylasmistim disney plus mb180 de calisiyor, belki mb230 da da düzgün calisabilir ama mb130 da tarayici kaynakli sorun ortaya cikiyor, kumanda ile komut verilemiyor acilan sayfada.

Portal icin P pogostick in hazirladigi kapali devre portal sistemi vardi ,fakat uygulama flash ile calistigi icin simdiki güncel tarayicilarda uygulanamaz, acik bir platformda da portal hazirlamak yasal anlamda problem yaratir diye düsünüyorum.

Sonuc olarak standart portalda eksik olan kulllanmak istediginiz uygulamayi anakartiniz destekliyor ise tarayici veya webapptester yardimiyla kullanmak en mantiklisi görünüyor..

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
Yukardaki mesajda paylasmistim disney plus mb180 de calisiyor, belki mb230 da da düzgün calisabilir ama mb130 da tarayici kaynakli sorun ortaya cikiyor, kumanda ile komut verilemiyor acilan sayfada.

Portal icin P pogostick in hazirladigi kapali devre portal sistemi vardi ,fakat uygulama flash ile calistigi icin simdiki güncel tarayicilarda uygulanamaz, acik bir platformda da portal hazirlamak yasal anlamda problem yaratir diye düsünüyorum.

Sonuc olarak standart portalda eksik olan kulllanmak istediginiz uygulamayi anakartiniz destekliyor ise tarayici veya webapptester yardimiyla kullanmak en mantiklisi görünüyor..
Anlıyorum benimtvde mb180 ve webapptester ile açtığımda ya da starturl link olarak attığımda da kumanda kontrol etmek zor nasıl diyeyim mesela seçeceğim seçeneğe geldiğimde sarı kutucuk içine alarak seçiyor akıcı değil ve de maalesef video oynatamadım evet mb180 benim anakartta açılıyor ama ben kullanamadım bu durum blutvde de var maalasef bunun yanı sıra sonuçta bu uygulamadaki platformları üyelikli olan şeyler bunlara ulaşmak için bi kısa yol menüsü yani portal nasıl sıkıntı oluşturabilir ki sonuçta aldığımız cihazın işlevini artırmış olmuyor muyuz sadece

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Anlıyorum benimtvde mb180 ve webapptester ile açtığımda ya da starturl link olarak attığımda da kumanda kontrol etmek zor nasıl diyeyim mesela seçeceğim seçeneğe geldiğimde sarı kutucuk içine alarak seçiyor akıcı değil ve de maalesef video oynatamadım evet mb180 benim anakartta açılıyor ama ben kullanamadım bu durum blutvde de var maalasef bunun yanı sıra sonuçta bu uygulamadaki platformları üyelikli olan şeyler bunlara ulaşmak için bi kısa yol menüsü yani portal nasıl sıkıntı oluşturabilir ki sonuçta aldığımız cihazın işlevini artırmış olmuyor muyuz sadece
straturl veya tarayici ile denemeyin,web app tester uygulamasini kullanin,ben onu kullandim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Beni dinlerim ,burada görüldüğü gibi ,yat dendi yatıyorum :kiskis
Bu arada tvlerin tozunu attırmışsın maşallah ,yokluğumdan istifade ederek,exxen mexxen :)
Emmi sen işi biliyorsun şimdi sıcak sıcak çorba da gelmiştir.
İlgi alaka da var tabi yan gel yat ohh mis gibi sonra Emmi yok forumda :kiskis

Geri
Üst Alt