MB120 Digiturk Play Modlama Hk.

P Çevrimdışı

Purgative

Aktif Üye
3 Tem 2017
56
Ben hex editörle falan denedim fakat olmadı dosya bozuluyor
S seben11 yanlış anlamayın fakat konu başlığı ile sorunuzun ilgisi yok. Konuyu kirletmetmeyelim, forumda yeterince bilgi zaten mevcut. Teşekkürler ;

S Çevrimdışı

seben11 

Aktif Üye
25 Şub 2018
89
S seben11 yanlış anlamayın fakat konu başlığı ile sorunuzun ilgisi yok. Konuyu kirletmetmeyelim, forumda yeterince bilgi zaten mevcut. Teşekkürler ;

Ben modlama işini iki yıldır yapıyorum ordaki programlarla bu iş olmuyor tv nin çökmesi önemli değil kurtarması basit anakart yansa dahi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
P Purgative
İşin tuhafı yaptığım tak kullan uygulaması sizin kartlarda çalışmıyor,yoksa digiturkplay adresi olsa direk girilip gidilebilinirdi ama sizin kartlarda çalışmadığı yazıldı hep ,yoksa süper olurdu :)
S seben11 ;
İnan sorunu çözersem yayınlarım biliyorsun,kendime saklamam yani :) çok farklı yöntemle yaptım bizim profillerle alakası yok ama dediğim gibi reset olmasa süper oluyor :)

S Çevrimdışı

seben11 

Aktif Üye
25 Şub 2018
89
P Purgative
İşin tuhafı yaptığım tak kullan uygulaması sizin kartlarda çalışmıyor,yoksa digiturkplay adresi olsa direk girilip gidilebilinirdi ama sizin kartlarda çalışmadığı yazıldı hep ,yoksa süper olurdu :)
S seben11 ;
İnan sorunu çözersem yayınlarım biliyorsun,kendime saklamam yani :) çok farklı yöntemle yaptım bizim profillerle alakası yok ama dediğim gibi reset olmasa süper oluyor :)
Teşekkür ederim biliyorum yayınlayacağını

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hadi ek yapmayayım,buradan yazayım,
Birde sizin kartlarda profiller eksik geldiğinden her şeyi göremiyoruz profil içinden BURADA anlattım sebebini.

P Çevrimdışı

Purgative

Aktif Üye
3 Tem 2017
56
O zaman demek ki full yazılım bulup binwalk mı yapmak lazım MB1XX leri anlayabilmek için :) Biraz forumu dolaşayim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
O zaman demek ki full yazılım bulup binwalk mı yapmak lazım MB1XX leri anlayabilmek için :) Biraz forumu dolaşayim.
O zaman önce şöyle yap bari ,telnet ile tvye girip bak bakalım dosyalara ,olmadı usb tak komutla usbye kopyala bakalım,birde buffer içine girmeyi de unutma,oarada da var dosyalar.
Şunun için yazdım bunu, belki usb belleğe aktarırken eksik atıyordur ,hem öğrenmiş oluruz,telnet komutlarını biliyorundur mutlaka diye düşünüyorum.

P Çevrimdışı

Purgative

Aktif Üye
3 Tem 2017
56
teraspy teraspy Telnet aklıma geldi fakat kullanıcı adı ve şifre istiyordur diye düşündüm. Yarın sabah tv'yi açıp telnet'i deneyeyim. FTP protokolü hali hazırda kullanıldığı için çift yönlü veri alışverişide olabilir diye düşünüyorum, onuda bir kontrol edeyim. Teşekkürler. Full yazılımıda konudan buldum yedekte dursun, enteresandır benim seri numaram ile vesteldriver da aradığımda hiç yazılım çıkmıyor :S

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Telnet aklıma geldi fakat kullanıcı adı ve şifre istiyordur diye düşündüm. Yarın sabah tv'yi açıp telnet'i deneyeyim. FTP protokolü hali hazırda kullanıldığı için çift yönlü veri alışverişide olabilir diye düşünüyorum, onuda bir kontrol edeyim. Teşekkürler. Full yazılımıda konudan buldum yedekte dursun, enteresandır benim seri numaram ile vesteldriver da aradığımda hiç yazılım çıkmıyor :S
Telnet girmek için, önce toolbox ile aktif etmelisin,sende ftp oluyorsa (toolbox ile tabii) onunla da kontrol edebilirsin.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
O kadar yazmışsınız ama bana yabancı dil gibi geldi.:sirit En başta anlıyorumki mb 100 kartlara yapılan digi play işlemini bu tvlere yazıp sadece 100 u 120 yapmamız yeterli olacak

dogrumu anlamışım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
O kadar yazmışsınız ama bana yabancı dil gibi geldi.:sirit En başta anlıyorumki mb 100 kartlara yapılan digi play işlemini bu tvlere yazıp sadece 100 u 120 yapmamız yeterli olacak ,dogrumu anlamışım.
Yabancı dil :gul
Bendeki tvler eski kart hepsi,9x serisi,bu yüzden soruna tam cevap veremeyeceğim,bunu en iyi D Labnet ve M mesutank bilirler :)

Geri
Üst Alt