teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
Kardeşim bişey Sorabilirmiyim Bu Tv nin aynısı bende Profil Problemin varmı yani kulaklık Çıkışına Ses Sistemi Bağladığında Tek yerdenmi 2 yerdenmi Ses geliyor Servis menün benimkiyle aynıda Sanki Profiller Elle Yüklenmiş gibi:ok
Sana profil bulacağım sevgili Koro96 merak etme :ok

D Çevrimdışı

doğuş 

Yeni Üye
1 May 2019
26
22
2.35.16 da devam ediyor mu bu sorun

F fikoloji Televizyonu ilk aldığımda hangi yazılım vardı hatırlamıyorum mayıs ayında v2.35.27.0 yükledim blutv geldi. Dün akşam (110.39 MB) yükledim hiçbir değişiklik yok. arka planda değişiklik varmı bilmiyorum.

Koro96 Koro96 bluetooth ile ses sistemini bağladığımda ses sonuna kadar açık şekilde kumanda üzerinden kısamıyorum. kulaklık çıkışından bağladığımda menü içindeki kulaklık ses ayarlarından kontrol edebiliyorum. her iki şekildede televizyondan ses gelmeye devam ediyor.
belki 5 defa servisle görüştüm, birisini eve gönderdiler yapamadı. geri arama yaptılar 2 defa, ilgileniyoruz havası verdiler ama çözüm yok sorunun yazılımsal bi sıkıntı bi sıkıntı olduğu açıkça ortada olmasına rağmen bunu telefonda söylediğimde televizyonunuz istediğiniz herşeyi karşılıyor diyorlar. hatta son telefon konuşmamızda uzaktan kumandalı ses sistemi almamı tavsiye ettiler ozaman sorun kalmazmış :deli1delirmemek elde değil :)

sonuç olarak hepimiz gibi bu siteden birşeyler bekler haldeyiz emek veren herkese sonsuz teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,633
F fikoloji Televizyonu ilk aldığımda hangi yazılım vardı hatırlamıyorum mayıs ayında v2.35.27.0 yükledim blutv geldi. Dün akşam (110.39 MB) yükledim hiçbir değişiklik yok. arka planda değişiklik varmı bilmiyorum.

Koro96 Koro96 bluetooth ile ses sistemini bağladığımda ses sonuna kadar açık şekilde kumanda üzerinden kısamıyorum. kulaklık çıkışından bağladığımda menü içindeki kulaklık ses ayarlarından kontrol edebiliyorum. her iki şekildede televizyondan ses gelmeye devam ediyor.
belki 5 defa servisle görüştüm, birisini eve gönderdiler yapamadı. geri arama yaptılar 2 defa, ilgileniyoruz havası verdiler ama çözüm yok sorunun yazılımsal bi sıkıntı bi sıkıntı olduğu açıkça ortada olmasına rağmen bunu telefonda söylediğimde televizyonunuz istediğiniz herşeyi karşılıyor diyorlar. hatta son telefon konuşmamızda uzaktan kumandalı ses sistemi almamı tavsiye ettiler ozaman sorun kalmazmış :deli1delirmemek elde değil :)

sonuç olarak hepimiz gibi bu siteden birşeyler bekler haldeyiz emek veren herkese sonsuz teşekkürler.
Sesle alakalı modlama yapılabilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65

Sesle alakalı modlama yapılabilir
Sevgili F fikoloji nin verdiği linkten dosyayı indirdip ,buradaki çalışmayı uygula,kulaklık içindir ,BT için geçerli değildir :ok
Nasıl yaparım linki :

A Çevrimdışı

aliak1907

Yeni Üye
29 Tem 2019
2
34
Vestel çalışıyor. :kas

üstad benim tv vestel v2.29.6 mb120 ben herhangi bir link bulamadım nasıl bulabilirim usb ye çıkartmak için
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ne yazikki artık mb9x serisi planlı eksiltme adı altında kaderine mahkum kalacak gibi gözüküyor

üstad benim tv vestel v 2,29,6 mb12o benim hangi formatı indirmem lazım link bulamıyorum acil yardımcı olurmusunuz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,633
üstad benim tv vestel v2.29.6 mb120 ben herhangi bir link bulamadım nasıl bulabilirim usb ye çıkartmak için
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

üstad benim tv vestel v 2,29,6 mb12o benim hangi formatı indirmem lazım link bulamıyorum acil yardımcı olurmusunuz
İlk makaleyi beğenin, link aktif olacak sonra yaizlimi indirip yukleyin

A Çevrimdışı

aliak1907

Yeni Üye
29 Tem 2019
2
34
İlk makaleyi beğenin, link aktif olacak sonra yaizlimi indirip yukleyin

bu 4 linkten herhangi birisi olur değil mi farketmez

Geri
Üst Alt