K Çevrimdışı

kartal076

Yeni Üye
24 Kas 2018
14
29
17MB110 2.35.40
olarak sabit konuda vardı. şimdi indirecektim ama bu konuyu görünce şaşırdım.
Bu mu yeni o mu şimdi?
mb110 v2.35.27.0 diyorsunuz ama kafam karıştı :)

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
bu yazilim ne ise yariyor? nasil yapiliyor?
bizde yapalim.
tv marka / model : vestel / 40 ud 8400

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bu yazilim ne ise yariyor? nasil yapiliyor?
bizde yapalim.
tv marka / model : vestel / 40 ud 8400
Öncelikle selam,
Yazılım güncellemek için önce cihazın şase modeli önemlidir. Bunu menü tuşuna basıp 4725 yazarak çıkan ekran resmini çekin, ardından mümkünse tv nin arkasındaki barkod resmini çekip ; https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...kirdek-yazilim-konusu.445/page-224#post-60773
Bu formda ekleyip güncel yazılım isteyebilirsiniz. Eğer mb110 sa yukarıda verdiğim yazılımı direk yükleyebilirsin. Emin olamazsan isim garanti olsun dersen, verdiğim linke istediğimiz iki resmi ekleyip güncel yazılım istiyorum dersen yardımcı oluruz.
Gelelim bu yazılımlar nedır konusuna; nasıl ki telefonlarda zamanla iyileştirme, özellik ekleme veya performans geliştirme için yazılım geliyorsa, bizim paylaştığımız yazılımlar da tv lerin zamanla iyileştirilmesi için çıkan yazılımları sonradan yüklüyoruz.
Yazılım talep ederken nasıl yapılır diye sorarsan orada da anlatırız :ok

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
Öncelikle selam,
Yazılım güncellemek için önce cihazın şase modeli önemlidir. Bunu menü tuşuna basıp 4725 yazarak çıkan ekran resmini çekin, ardından mümkünse tv nin arkasındaki barkod resmini çekip ; https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...kirdek-yazilim-konusu.445/page-224#post-60773
Bu formda ekleyip güncel yazılım isteyebilirsiniz. Eğer mb110 sa yukarıda verdiğim yazılımı direk yükleyebilirsin. Emin olamazsan isim garanti olsun dersen, verdiğim linke istediğimiz iki resmi ekleyip güncel yazılım istiyorum dersen yardımcı oluruz.
Gelelim bu yazılımlar nedır konusuna; nasıl ki telefonlarda zamanla iyileştirme, özellik ekleme veya performans geliştirme için yazılım geliyorsa, bizim paylaştığımız yazılımlar da tv lerin zamanla iyileştirilmesi için çıkan yazılımları sonradan yüklüyoruz.
Yazılım talep ederken nasıl yapılır diye sorarsan orada da anlatırız :ok

Hocam mb96 tv de altyazı sıkıntısı var. I harfi y bazı harflerde sıkıntı yapıyor. Bunu çözmenin bir yolu varmı ? Altyazı dilini Türkçe yapmayı denedim ama olmadı. Ama altyazı filme gömülü değil, gömülü altyazılı fimlerde yapmıyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt