maske ihtiyacı olanlar buraya acele edin bitmek üzere

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aynı kişi olup olmadığınızı anlamaya çalıştım. Birden fazla hesap kullanımı yasak olması yazılı olmayan bir kuraldır.
aynı ağı kullanmanız da mahsur yoktur.
Jomily hesabı ile bana atılan ilk mesajda zaten kim olduğu belli olmuştu sevgili Ahmet, Uğraşma takılsın çocuk forumda, sorun yok :ok

Haftasonu, imza kuralları ve genel kurallar üzerinde çalışayım senin istediğin şekilde.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Jomily hesabı ile bana atılan ilk mesajda zaten kim olduğu belli olmuştu sevgili Ahmet, Uğraşma takılsın çocuk forumda, sorun yok :ok

Haftasonu, imza kuralları ve genel kurallar üzerinde çalışayım senin istediğin şekilde.

Çalışılmışı var hocam, buyur... Vaktinde epey emek harcamıştım, dilediğin gibi kullanabilirsin.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34

foruma giriş yapmadan merak ettim arkamdan konuşan varmı diye bir konulara göz attım forumdan çıkıyorum üyeliğimi, mesajlarımı silin dediğim halde arkamdan mahalle karıları gibi dedikodu yapmak ancak senin gibilerin işi :clap
65 yaşındayım dedin ama akıl yaşın 15 yaşındaki liseli ergenler gibisin.
bir zahmet benim üyeliğimide engelle.ama mümkünse sınırsız olsun ;)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
foruma giriş yapmadan merak ettim arkamdan konuşan varmı diye bir konulara göz attım forumdan çıkıyorum üyeliğimi, mesajlarımı silin dediğim halde arkamdan mahalle karıları gibi dedikodu yapmak ancak senin gibilerin işi :clap
65 yaşındayım dedin ama akıl yaşın 15 yaşındaki liseli ergenler gibisin.
bir zahmet benim üyeliğimide engelle.ama mümkünse sınırsız olsun ;)
Çok terbiyesizce bir konuşma sizin gibilerin ne bu forumda nede bizim arkadaş çevremizde işi olamaz . Görüş farklılığı olan çokça insan ile güzelce burdayız ama siz terbiyesizsiniz forumda ki bütün msjlariniz duruyor sadece siz kalıcı olarak engellleniyorsunuz .

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu konu altına, hiç ilgisi olmayan şeyleri neden yazdın? Yeni bir konu aç ve istediklerini oradan yaz demeyle birlikte, "sana ne" "yönetici misin, maydanoz olma" tarzında yanıt verilmesi olayı bu noktaya getirdi... Üslup irtifa kaybedince muhataplığı kestim ki, doğru karar olduğunu ben değil kendileri ispatladı... Yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali utanmadan "yöneticiler buraya bakabilir mi" pişkinliğini de sergilediler... Yöneticiler de sağolsun isteklerini yerine getirdiler...

Evini temizlemek için temizlikçi olmaya gerek yoktur, forum düzeninin yerli yerinde olmasını istemek için de yönetici olmaya gerek yok arkadaşlar... Ayrıca, konu açmak için henüz forumda herhangi bir külfet yok, konu baltalamak yerine, yeni konu açmak veya o konu ile ilgili var olan konuya yazmak forumun gelecekteki sağlığı açısından önemli.

Niyeti temiz, yolu doğru insanların Rabbim yardımcısı olsun inşallah.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aha bir hesabı daha yar saçların lüle lüle olmuş çocuğun , ne oldu rahat duramadı mı çocuk?

"Ben değilim kuzenim" demesini yemedi mi kimse? :kiskis

Ne güzel 15 yaş seviyesinde takılıyorduk halbuki

Neyse, istisna zamanlarda istisna 1-2 ergen denk gelip ağzının payını alıp gitse de , forumun kalanı yine aile ortamına devam arkadaşlar :ok

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sota Sota konuyla alakası yok lakin sana özelden bir mesaj attım bakarsan sevinirim. Mail server ile alakalı uygun bir zamanda dönüş yaparsan sevinirim teşekkür ederim. Konuyu baltaladıysam da şahsım adıma herkesten özür dilerim. Keyifli forumlar

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Moderatör Güncellemesi : Video Hindistan'da bir imalathaneye ait.teşekkürler düzeltme için@moderatör.
konuyu açarken bir zincirleme raektif yaratacağını hiç düşünemezdim tamamen farkındalık amaçlıydı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri