maske ihtiyacı olanlar buraya acele edin bitmek üzere

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Ortama bak , virüs girse kaçar bu ortamdan.
sen sen ol başka yerde söyleme neme lazım? bu maskeleri sağlıkçılar kullanıyor almayanı da göz altına alırlar bilgin olsun,
bir memleket gördüm bu kadar başı boş olsun?
bir memleket gördüm içinde bu kadar güzel insanlar olsun?
bir de memleket sevdim birazda sahipli olsun?

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Fatih Terim hoca (nam-ı diğer İMPARATOR).. son durumu nasıl acaba ?.. Gerçi 70 li 80 li yıllarda futbol dünyasında tüm dünyanın bildiği bir tek imparator vardı .. ( o yıllarda futbol gerçek futboldu..)... ve o da Alman milli takım kaptanı Franz BECKENBAUER 'di (geçen senelerde vefat..) Onu takım kurulumdaki taktik mevki olarak Terim ile aynı mevkiye koydukları için ülkemizde de Sayın TERİM "imparator" lakabı ile anılır oldu.. Herşey bir yana hocaya geçmiş olsun diyor ve bir an önce acil şifa bulmasını temenni ediyorum..Başarıları asla unutulamaz..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Fatih Terim hoca (nam-ı diğer İMPARATOR).. son durumu nasıl acaba ?.. Gerçi 70 li 80 li yıllarda futbol dünyasında tüm dünyanın bildiği bir tek imparator vardı .. ( o yıllarda futbol gerçek futboldu..)... ve o da Alman milli takım kaptanı Franz BECKENBAUER 'di (geçen senelerde vefat..) Onu takım kurulumdaki taktik mevki olarak Terim ile aynı mevkiye koydukları için ülkemizde de Sayın TERİM "imparator" lakabı ile anılır oldu.. Herşey bir yana hocaya geçmiş olsun diyor ve bir an önce acil şifa bulmasını temenni ediyorum..Başarıları asla unutulamaz..
Terim'e mersiye düzmek için yanlış konu seçmişsiniz... Allah muhtaçlara, zor durumda kalanlara, hastalara yardımcı olsun inşallah...

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Orada mersiye yok dikkat ederseniz.. Konu yanlış yere açıldıysa Adminler düzeltir sanırım..

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Terbiyeni takın.. Adminler konuya biir el atarsa iyi olur.. Ben bu tiplemeyle muhatap olmak istemem..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Terbiyeni takın.. Adminler konuya biir el atarsa iyi olur.. Ben bu tiplemeyle muhatap olmak istemem..
hkn40 kullanıcı adı ile foruma üye olmuş Fatih Terim'misiniz yoksa... :hihi yazdıklarımın neresinde terbiyesizlik var?

İlgisiz konuda, gayrı alakasız kişinin muhabbetini yapınca sorun yok, ben buna yanlış diye yazınca mı sorun var... Terbiyeyi kendinize saklayın beyefendi.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
hkn40 kullanıcı adı ile foruma üye olmuş Fatih Terim'misiniz yoksa... :hihi yazdıklarımın neresinde terbiyesizlik var?

İlgisiz konuda, gayrı alakasız kişinin muhabbetini yapınca sorun yok, ben buna yanlış diye yazınca mı sorun var... Terbiyeyi kendinize saklayın beyefendi.

Senin üstüne vazife mi..Adminler ne işe yarıyor.. Hadi git işine.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri