Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yav bir çıktım geldim ortalık toz duman :bye ,oscam ile alakalı film çektim tvden,bu sadece debianda oluyor,centosa kurmadım ekran filmi çekmeyi,eve döneyim yayınlarım youtubede sonrada paylaşırım ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Şu MAGIC TVye bayılıyorum,çünkü bana mı hitap ediyor ne,biraz sonra queen çıkacak ?

ve 1 şarkı sonra meşhur BELIEVE ,amfide ses yine 30da,ramazan abi "camları çift cam yaptırdım,artık hiç duymam" demişti ,aban alo sese :sirit

EK:
Gençler,kimseye rahatsızlık vermediğimi tekrar yazayım,bana en yakın ev ramazan abiler,o da 100-130 metre,en uzak ahmet abiler 200m var,ahmet abiye hotbird ayarlarken yine sordum"sesim sana geliyormu ahmet abicim" dedim,gelmiyor alocum dedi,yengelere de soruyorum haaaa,bana"senden şikayetimiz yok" diyorlar.
Hani bunu not olarak belirteyim :ok

EK':
ve sonunda yatar artık ?

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Alçak basınç alanı gibiyiz. Fırtınalar,Sorunlar,Stress üstümüze üstümüze geliyor. :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hayırlı Akşamlar Ustalar Nasılsınız Keyifler Nasıl :sirit
Alçak basınç alanı gibiyiz. Fırtınalar,Sorunlar,Stress üstümüze üstümüze geliyor. :hihi
Biz hariç herkes normal demekki :hihi
Pazartesi günü iyi olmayı umut ediyorum :kiskis
Son ses müzik dinlemeyi özledim,şu seçim bitse de gidip hem iş yapsam hemde müzik dinlesem,yani keyifler güzel,hayat güzel,herşey güzel :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt